تنظیمات سایت
+
آواتار شما
نمایش به صورت عریض Flued نمایش به صورت ثابت Fixed
تبلیغات تجاری در اندروید ایران ( تعرفه تبلیغات )
صفحه 1 از 18 1234511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 172
  1. [ آموزش ] فلش کردن Mac / Windows / Linux | falsh tools |

Fanoudi آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 145 تشکر در 44 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت خود برنامه بروید :
    کد:
    [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]

نکته ؟! :
    برای تشخیص درایور گوشی وفلش در نسخه های جدید تر به flashtools>drivers مراجعه کرده و روی فایل اجرایی کلیک

نمایید و با اعمال تیک های مربوطه اقدام به نصب درایور نمایید در حین عملایات نصب تایید پیام های مکرر الزامی می باشد

در صورتی که فایل های دریافتی برای [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ] یا [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ] شما با پسوند 'sin' می باشد از طریق مراجعه به منوی Advanced

وبعد BundelCreation محل فایلهای با پسوند یاد شده را می دهیم و منتظر می مانیم تا خود برنامه آنها را به فرمت

ftfتبدیل کند بقیه مراحل هم مانند عکس های زیر در نسخه قدیمی می باشد.

از قابلیت های این برنامه ی کاربردی :

• فلش کردن رامهای رسمی
    • [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ] کردن
    • نصب [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ] ; [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ] ; [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    • پاک کردن [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ] cache
    • نصب برنامه هایی که در فولدر Custom/app از فلش تولز قرار دارند بر روی گوشی
    • پاک کردن اثار به جا مانده از برنامه های سیستمی پاک شده
    • و ...

نسخه ویندوز
    Windows Edition - v0.9.8.0

uploaded.to

کد:
    http://ul.to/9o4swxaa

rapidgator

کد:
    http://rapidgator.net/file/47683570/...ndows.exe.html

نسخه [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ] Edition - v0.9.8.0
    (MD5 : 99C7FD9C31C19E38CCAA042745BC2405)

uploaded.to

کد:
    http://ul.to/vujyifgs

rapidgator

کد:
    http://rapidgator.net/file/47694650/...ux.tar.7z.html
    نسخه مک
    Mac Edition - v0.9.8.0

uploaded.to

کد:
    http://ul.to/wmhl2y6m
    rapidgator

کد:
    http://rapidgator.net/file/46919038/flashtool-0.9.7.0-mac.tar.gz.html

کد:
    Flashtool Home Page
    ویرایش توسط RΔРЄRІΔТΘЯ : 05-10-12 در ساعت 17:32 دلیل: اصلاح پست
  2. تبلیغات تجاری در اندروید ایران ( تعرفه تبلیغات )
    تور دبی
    هوادار سونی، خوش آمدی ترمیم بوت گوشیهای هوشمند نصف قیمت
    تبلیغات با انجمن تخخصی اندروید یعنی راهی برای رسیدن به شهرت و موفقیت بیشتر
    ASHK2 آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 94 تشکر در 36 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    من همه کارارو انجام دادم سیم کارتو در آوردم و جاوا رو هم نصب کردم. اما اونجا که باید برم فایل [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ] رو انتخاب کنم تا فرمتشو به ftf تغییر بده برنامه وقتی می خوام آدرس فایل رو بدم به برنامه برنامه هیچ فایلی رو نشون نمیده. انگار که اصلا فایلی وجود نداره که بخوام انتخاب کنم. ممنون میشم راهنماییم کنین. گوشیم خاموش بالا نمیاد سیستم عاملش.
    molimo آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 1,144 تشکر در 254 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    نوشته اصلی توسط ASHK2 [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    من همه کارارو انجام دادم سیم کارتو در آوردم و جاوا رو هم نصب کردم. اما اونجا که باید برم فایل [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ] رو انتخاب کنم تا فرمتشو به ftf تغییر بده برنامه وقتی می خوام آدرس فایل رو بدم به برنامه برنامه هیچ فایلی رو نشون نمیده. انگار که اصلا فایلی وجود نداره که بخوام انتخاب کنم. ممنون میشم راهنماییم کنین. گوشیم خاموش بالا نمیاد سیستم عاملش.
    برای حل مشکلات مربوط به هنگ کردن و بالا نیامدن گوشی یا متوقف شدن روی لوگو به این تاپیک مراجعه کنید.

[مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    ASHK2 آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 94 تشکر در 36 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    نوشته اصلی توسط ASHK2 [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    نوشته اصلی توسط molimo [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    نوشته اصلی توسط ASHK2
    برای حل مشکلات مربوط به هنگ کردن و بالا نیامدن گوشی یا متوقف شدن روی لوگو به این تاپیک مراجعه کنید.

[آموزش] چگونه گوشی هنگ کرده (یا به اصطلاح Break شده) خود را بازیابی کنیم؟
    من اونجام مطرح کردم ولی هیچکس راهنایی نکرده تا حالا. خیلی شرایط بدی دارم#-o
    emrest67 آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 101 تشکر در 46 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    نوشته اصلی توسط alifarzam [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    aqa khaste nabashid merc a amozesheton man y rome kastom dl kardam k felash tolsam bash bod ama nemidonam koja bayad donbale in sin begardam
    اولا ظبق گفته ی مدیر بخش باید فارسی تایپ کنید !
    دوما باید بگم که دوست عزیز ، فایل های موجود در این بخش فقط برای [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ] اصلیه ، نه رام کاستوم ..

اگه اشتباه نکنم ، شما پوشه ی فایل هارو باز میکنید و فایلی نمیبینید ؟؟
    خب نباید این کارو انجام بدی ، شما با یک کیلک پوشه ای که فایل ها درونش هست رو انتخاب کنید و در واقع پوشه رو Open کنید ..
    yousef-p آواتار ها
    مدیر بازنشسته
    سمت
    مدیر بازنشسته
    دریافت 3,389 تشکر در 1,123 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    Delneshin 7.06- alfs v10 cm
    سلام به همه من با فلش کردن x8 مشکل دارم همه کارو درست انجام میدم مینویسه
    instal or reinstal driver لطف کنید کمکم کنید ممنون .
    pc companion هم نصب شده
    javadtaheri آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 2 تشکر در 1 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    با سلام
    واسه من این خطارو میده.
    من گوشیم [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ] نمیشه که بخوام این تنظیماتو انجام بدم،لطفا راهنمایی کنید.
    مرسی
    Now unplug the device and power it on
    Then go to application settings
    turn on Unknown Sources and Debugging
    molimo آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 1,144 تشکر در 254 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    نوشته اصلی توسط javadtaheri [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    با سلام
    واسه من این خطارو میده.
    من گوشیم [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ] نمیشه که بخوام این تنظیماتو انجام بدم،لطفا راهنمایی کنید.
    مرسی
    Now unplug the device and power it on
    Then go to application settings
    turn on Unknown Sources and Debugging
    اینکه میگی خطا نیست ادامه روند کاری بعد از فلش کردن و میگه. اما اگه گوشیت [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ] نمیشه از این روش اول گفته شده در این تاپیک استفاده کن.

pouyanking آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 5 تشکر در 2 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    دستتون درد نکنه ممنون از سایت عالی تون.:x
    k i a r a s h آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 7 تشکر در 4 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    سلام . دوستان مشکل من اینه که فریموری که دان کردم کامل هم هست ولی پسوندش 7z هستش و من اصلا نمی تونم از حالت فشرده خارجش کنم . حتی پسوندش رو به rar یا zip تغییر دادم بازم نشد . حالا چه جوری از حالت فشرده خارج کنم که فایل های sin رو به ftf تبدیل کنم؟
صفحه 1 از 18 1234511 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)