تنظیمات سایت
+
آواتار شما
نمایش به صورت عریض Flued نمایش به صورت ثابت Fixed
تبلیغات تجاری در اندروید ایران ( تعرفه تبلیغات )
[ خبر ویژه ] سرانجام اعلام رسمی موتورولا:Froyo برای مایلستون در پایان سال میلادی![ خبر ویژه ] سرانجام اعلام رسمی موتورولا:Froyo برای مایلستون در پایان سال میلادی! [ خبر ویژه ] سرانجام اعلام رسمی موتورولا:Froyo برای مایلستون در پایان سال میلادی! [ خبر ویژه ] سرانجام اعلام رسمی موتورولا:Froyo برای مایلستون در پایان سال میلادی! [ خبر ویژه ] سرانجام اعلام رسمی موتورولا:Froyo برای مایلستون در پایان سال میلادی! [ خبر ویژه ] سرانجام اعلام رسمی موتورولا:Froyo برای مایلستون در پایان سال میلادی! [ خبر ویژه ] سرانجام اعلام رسمی موتورولا:Froyo برای مایلستون در پایان سال میلادی!
[ خبر ویژه ] سرانجام اعلام رسمی موتورولا:Froyo برای مایلستون در پایان سال میلادی![ خبر ویژه ] سرانجام اعلام رسمی موتورولا:Froyo برای مایلستون در پایان سال میلادی!
[ خبر ویژه ] سرانجام اعلام رسمی موتورولا:Froyo برای مایلستون در پایان سال میلادی![ خبر ویژه ] سرانجام اعلام رسمی موتورولا:Froyo برای مایلستون در پایان سال میلادی!
[ خبر ویژه ] سرانجام اعلام رسمی موتورولا:Froyo برای مایلستون در پایان سال میلادی!

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
  1. [ خبر ویژه ] سرانجام اعلام رسمی موتورولا:Froyo برای مایلستون در پایان سال میلادی!

Po0yAn آواتار ها
    مدیر بازنشسته
    سمت
    مدیر بازنشسته
    دریافت 884 تشکر در 210 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    بالاخره کاربران چشم انتظار مایلستون پس از موش دواندن های موتورولا, می توانند با خیال مطمئن باشند که آندروید 2.2 (Froyo) را بصورت رسمی بر روی گوشی خود خواهند داشت!

ساعاتی پیش [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ] , بطور رسمی, خبر از عرضه ی آپدیت Froyo برای مایلستون در پایان سال جاری میلادی داد:

We're pleased to announce that Milestone will receive a free upgrade to Android 2.2
    (FroYo) in Europe with an initial roll-out
    beginning at the end of this year. For
    other software updates please check our software update site:
    [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]

لازم به یاد آوری است که دو هفته پیش اپراتور O2 در آلمان [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ] , اما انتشار رسمی این آپدیت از سوی موتورولا برای سایر مایلستون ها در هاله ای از ابهام قرار داشت.

منابع:
    [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    ویرایش توسط Po0yAn : 22-08-10 در ساعت 07:32
  2. تبلیغات تجاری در اندروید ایران ( تعرفه تبلیغات )
    AmiN.D آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 133 تشکر در 54 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    ممنون پویان جان.برای سه ماهه ی آـخر اعلام شده..اما فقط برای اروپا و کره ی جنوبی هست واسه اسیا برنامه ای ندارن
    Po0yAn آواتار ها
    مدیر بازنشسته
    سمت
    مدیر بازنشسته
    حمایت مالی از انجمن
    __
    نوشته اصلی توسط amin.d [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    ممنون پویان جان.برای سه ماهه ی آـخر اعلام شده..اما فقط برای اروپا و کره ی جنوبی هست واسه اسیا برنامه ای ندارن
    فرقی نمی کنه. چون در هر صورت برای ما که امکانات منطقه ای مهم نیست و از آپدیت های ota استفاده نمی کنیم, فرقی نمی کنه که برای کدوم منطقه بیاد, ما هم می تونیم استفاده کنیم. همونطور که الان از آپدیت های 2.1 اروپا استفاده می کنیم . همونطور که می دونین سیستم مخابراتی ایران کاملا مشابه با اروپا است.من احتمال می دم از همین آپدیت o2 هم بشه استفاده کرد.
    در ضمن من فکر می کنم آپدیت لیک شده زود تر از پایان سال به دستمون برسه.
    AmiN.D آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    حمایت مالی از انجمن
    __
    نوشته اصلی توسط Po0yAn [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    فرقی نمی کنه. چون در هر صورت برای ما که امکانات منطقه ای مهم نیست و از آپدیت های ota استفاده نمی کنیم, فرقی نمی کنه که برای کدوم منطقه بیاد, ما هم می تونیم استفاده کنیم. همونطور که الان از آپدیت های 2.1 اروپا استفاده می کنیم . همونطور که می دونین سیستم مخابراتی ایران کاملا مشابه با اروپا است.من احتمال می دم از همین آپدیت o2 هم بشه استفاده کرد.
    در ضمن من فکر می کنم آپدیت لیک شده زود تر از پایان سال به دستمون برسه.
    یعنی توو گوشی های موتورولا ورژن اروپایی یا اسیایی موجود نیست(من اینو یه چند بار پرسیدم اما متاسفانه جواب دقیقی نگرفتم)
    اینم گفته 3ماه پایانی..اما به نظرم با O2همزمان بده بیرون!بیاد بیرون میگیرمش...
    کامنت های اون لینک بالایی که گذاشتم و بخون پویان جان..
    Po0yAn آواتار ها
    مدیر بازنشسته
    سمت
    مدیر بازنشسته
    حمایت مالی از انجمن
    __
    نوشته اصلی توسط AmiN.D [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    یعنی تو گوشی های موتورولا ورژن اروپایی یا اسیایی موجود نیست(من اینو یه چند بار پرسیدم اما متاسفانه جواب دقیقی نگرفتم)
    من که جوابتون رو توی همون تاپیک دادم! [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    ببخشید اگه نا مفهوم بوده یکم, به هر حال شما می تونین از فرمور های مناطق مختلف روی مایلستون استفاده کنین.مثلا من الان از فرمور UK دارم استفاده می کنم.
    نوشته اصلی توسط AmiN.D [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    اینم گفته 3ماه پایانی..اما به نظرم با O2همزمان بده بیرون!بیاد بیرون میگیرمش...
    کامنت های اون لینک بالایی که گذاشتم و بخون پویان جان..
    جدا؟! کی افتاد برای dec؟ من توی همه خبرایی که از آپدیت O2 خوندم ( مثل منبعی که بالا لینک شده ) تو توییتر O2 آلمان نوشته sep!! منبعی که گفته dec رو لطف می کنین؟
    کدوم لینک رو می گید؟ لینک faceketab! که همه توش به Moto فح*ش دادن؟ :D
    متاسفانه لینکی از شما ندیدم.
    AmiN.D آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    حمایت مالی از انجمن
    __
    نوشته اصلی توسط Po0yAn [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    من که جوابتون رو توی همون تاپیک دادم! [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    ببخشید اگه نا مفهوم بوده یکم, به هر حال شما می تونین از فرمور های مناطق مختلف روی مایلستون استفاده کنین.مثلا من الان از فرمور UK دارم استفاده می کنم.

جدا؟! کی افتاد برای dec؟ من توی همه خبرایی که از آپدیت O2 خوندم ( مثل منبعی که بالا لینک شده ) تو توییتر O2 آلمان نوشته sep!! منبعی که گفته dec رو لطف می کنین؟
    کدوم لینک رو می گید؟ لینک faceketab! که همه توش به Moto فح*ش دادن؟ :D
    متاسفانه لینکی از شما ندیدم.
    پس ما با خیال راحت میتونیم امیدوار باشم واسه 2.2رسمی روی گوشی خودمون؟
    با عرض شرمندگی من سپتامبرو و گغتم دسامبر..خیلی معذرت.
    این کامنت هارو میگم
    Again Motorola pplaying with grammar… towards the end of the year means, by december.. then they will tell its only by next december. Dear motorola most of your milestone customers are born hackers don’t fool them around. Anyway there is such a footprint of your services that nobody will buy Motorola products once again. Milestone has built in radio for fm and calls…. they will comeup witha bblunder again.. in reality Milestone can support hotspot and also wireless N,, it can also be updated to gingerbread android 3.0. Shameless fellows..
    And…, they have not yet started working on froyo for milestone. That is what they do by the end of december and then they will get an excuse more that millestones are out of warranty. How is the trick of the dirty motorola bich….
    :D
    بعد اینم یه لینک دیگه درباره2.2البته چیز خاصی نداره

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)