تنظیمات سایت
+
آواتار شما
نمایش به صورت عریض Flued نمایش به صورت ثابت Fixed
تبلیغات تجاری در اندروید ایران ( تعرفه تبلیغات )
[ راهنمایی] سوالم را در کدام انجمن بپرسم؟[ راهنمایی] سوالم را در کدام انجمن بپرسم؟ [ راهنمایی] سوالم را در کدام انجمن بپرسم؟ [ راهنمایی] سوالم را در کدام انجمن بپرسم؟ [ راهنمایی] سوالم را در کدام انجمن بپرسم؟ [ راهنمایی] سوالم را در کدام انجمن بپرسم؟ [ راهنمایی] سوالم را در کدام انجمن بپرسم؟
[ راهنمایی] سوالم را در کدام انجمن بپرسم؟[ راهنمایی] سوالم را در کدام انجمن بپرسم؟
[ راهنمایی] سوالم را در کدام انجمن بپرسم؟[ راهنمایی] سوالم را در کدام انجمن بپرسم؟
[ راهنمایی] سوالم را در کدام انجمن بپرسم؟

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 152 12345112651101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 1511
  1. [ راهنمایی] سوالم را در کدام انجمن بپرسم؟

Ali Aghajari آواتار ها
    قائم مقام انجمن
    سمت
    قائم مقام انجمن
    دریافت 23,602 تشکر در 3,821 پست
    حمایت مالی از انجمن
    5000 تومان
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    رام رسمی 6
    رام گوشی/تبلت دوم
    رام رسمی 4.1.2 روت شده
    سلام

انجمن گسترده شده و ممکنه پیدا کردن جای مناسب بحث ها مشکل باشه.
    اگر درباره جای (انجمن) درست مطرح کردن سوال و فعالیت شک دارید اینجا سوالتون رو بپرسید تا دوستانمون راهنمایی کنند.
    امیدوارم این کار باعث نظم گرفتن بیشتر انجمن بشه و باعث بشه شما سریعتر به جواب برسید.
    درضمن لازمه بگم که اینجا سوالتون رو ننویسید ... بگید در چه زمینه ای سوال دارید ...امیدوارم متوجه شده باشید ...

ممنون ....
    تو جاودانه جوانی
    من پیر می شوم ...
  2. تبلیغات تجاری در اندروید ایران ( تعرفه تبلیغات )
    fonix آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 1 تشکر در 1 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    سلام من به تازگی یه گالکسی مینی خریدم کلی سوال دارم راجع به اتصال به اینترنت با وای فای دانشگاه که ***** داره...راجع به استفاده از GPSدر ایران...راجع به چگونگی استفاده از آندروید مارکت چ جور فضایی هست..کابل USBگوشی به چ درد میخوره وقتی با گوشی سی دی نبوده(:| کلی سوتا دارم حالا از کدوم قسمت باید بپرسم
    بخش آنلاین نداریدd:
    ISSAK آواتار ها
    قائم مقام انجمن
    سمت
    قائم مقام انجمن
    دریافت 31,302 تشکر در 5,844 پست
    حمایت مالی از انجمن
    75000 تومان
    گوشی / تبلت من
    [ راهنمایی] سوالم را در کدام انجمن بپرسم؟
    رام گوشی/تبلت اول
    Stock Firmware 5.0.2
    نوشته اصلی توسط fonix [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    سلام من به تازگی یه گالکسی مینی خریدم کلی سوال دارم راجع به اتصال به اینترنت با وای فای دانشگاه که ***** داره...راجع به استفاده از GPSدر ایران...راجع به چگونگی استفاده از آندروید مارکت چ جور فضایی هست..کابل USBگوشی به چ درد میخوره وقتی با گوشی سی دی نبوده(:| کلی سوتا دارم حالا از کدوم قسمت باید بپرسم
    بخش آنلاین نداریدd:

برای راهنمایی بهتر در تاپیک زیر بپرسید:

[مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    ezhdeha999 آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 486 تشکر در 199 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    دوستان عزيز سلام من يك سؤال دارم من مي خواهم درباره ي مواردي از قبيل انلاك كردن،روت كردن و... را اطلاعاتي بدست آورم سؤالم را بايد كجا مطرح كنم؟
    باتشكر...............
    kkaktoos آواتار ها
    مدیر بازنشسته
    سمت
    مدیر بازنشسته
    دریافت 6,293 تشکر در 1,917 پست
    نوشته های وبلاگ
    3
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    Stock Rom
    رام گوشی/تبلت دوم
    Stock Rom
    نوشته اصلی توسط ezhdeha999 [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    دوستان عزيز سلام من يك سؤال دارم من مي خواهم درباره ي مواردي از قبيل انلاك كردن،روت كردن و... را اطلاعاتي بدست آورم سؤالم را بايد كجا مطرح كنم؟
    باتشكر...............
    سوالت رو اینجا بپرس
    [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    Ali Aghajari آواتار ها
    قائم مقام انجمن
    سمت
    قائم مقام انجمن
    حمایت مالی از انجمن
    5000 تومان
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    رام رسمی 6
    رام گوشی/تبلت دوم
    رام رسمی 4.1.2 روت شده
    نوشته اصلی توسط ezhdeha999 [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    باتشكر...............
    اگر با خود کلمات مشکل داری که بهتره اول ویکی انجمن رو بخونی ...
    بعد هم بخش ام.زش گوشیت رو نگاه کنی ...
    و در اخر برای سوالاتت اگه در بخش اموزش گوشیت رفع نشد باید بری تاپیکی که در بالا دوستمون گفتن ...

ممنون ....
    تو جاودانه جوانی
    من پیر می شوم ...
    reza_rele آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 6 تشکر در 2 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    سلام.

من یک مشکل در مورد کار با خود انجمن داشتم.

من در چندین بخش مشترک خبرنامه شدم و تنظیم کردم که مطالب بصورت روزانه به ایمیلم ارسال شود اما تاکنون هیچ ایمیلی از طرف انجمن دریافت نکردم. (در بخش اسپم ها هم نیست).
    Ali Aghajari آواتار ها
    قائم مقام انجمن
    سمت
    قائم مقام انجمن
    حمایت مالی از انجمن
    5000 تومان
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    رام رسمی 6
    رام گوشی/تبلت دوم
    رام رسمی 4.1.2 روت شده
    نوشته اصلی توسط reza_rele [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    سلام.

من یک مشکل در مورد کار با خود انجمن داشتم.

من در چندین بخش مشترک خبرنامه شدم و تنظیم کردم که مطالب بصورت روزانه به ایمیلم ارسال شود اما تاکنون هیچ ایمیلی از طرف انجمن دریافت نکردم. (در بخش اسپم ها هم نیست).
    بخش ایمیل انجمن یه مشکلی داره که در حال برطرف کردن اون هستیم ...
    باید منتظر بمونید !

ممنون ....
    تو جاودانه جوانی
    من پیر می شوم ...
    well.attend آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 0 تشکر در 0 پست
    حمایت مالی از انجمن
    1000 تومان
    سلام

گوشیم رو تازه گرفتم و میخوام فایل منیجر و برنامه های مختلف دیگه رو روش نصب کنم.

هرچی تو انجمن میگردم ، تاپیک مورد نظرم رو پیدا نمیکنم.

لطفا تاپیک مناسب رو معرفی کنین ، گوشیم دیزایر اچ دی هستش.
    Ali Aghajari آواتار ها
    قائم مقام انجمن
    سمت
    قائم مقام انجمن
    حمایت مالی از انجمن
    5000 تومان
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    رام رسمی 6
    رام گوشی/تبلت دوم
    رام رسمی 4.1.2 روت شده
    نوشته اصلی توسط well.attend [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    سلام

گوشیم رو تازه گرفتم و میخوام فایل منیجر و برنامه های مختلف دیگه رو روش نصب کنم.

هرچی تو انجمن میگردم ، تاپیک مورد نظرم رو پیدا نمیکنم.

لطفا تاپیک مناسب رو معرفی کنین ، گوشیم دیزایر اچ دی هستش.
    مشکل نصب برنامه دارید یا دانلود میخواید کنید ؟؟
    برای دانلود برید اینجا :

برای اینکه چه جوری برنامه بریزید برید اینجا :

ممنون ....
    تو جاودانه جوانی
    من پیر می شوم ...
صفحه 1 از 152 12345112651101 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

4.0.4 ace active afg amir and-roid and-roid.ir apk cwm ericsson galaxy galaxy ace galaxy note htc htc one live live with walkman lock mini mini pro mobile note one otg آخرین آندروید آندرویدی اتصال اجرا ارسال ارور اس ام اس اس3 افزایش انجمن انجمن تخصصی انجمن تخصصی اندروید انجمن تخصصی اندروید ایران اندروید اندروید ایران اندرویدی اولین اپدیت اچ تی سی اکسپریا اکسپریا زد ایران ایرانی اینترنت باز هم بازی بخش بررسی برنامه برنامه های بلوتوث بهترین بهترین گوشی بوت لودر تخصصی تخصصی اندروید تست جدید خاموش خریداری دانلود درخواست دوربین دکمه دیزایر رام رام جدید راهنمایی رسمی روت روت کردن روشن روی ریستور ریکاوری سریع سونی سینک شدن طرح عالی عکس play pro samsung samsung galaxy samsung galaxy note sony sony ericsson sony ericsson xperia mini sony xperia sony xperia z sony xperia z/zl unlock usb فارسی فارسی سازی فایل فایل منیجر فلش قابلیت قیمت مارکت مارکت ایرانی مارکت ایرانی اندروید مختلف مستقیم مسیج مشخصات مشکل مشکلات معرفی منتظر مهم نرم افزار نصب نصب برنامه نصب رام های هنگ وان وای فای چینی کابل کابل otg کاستوم کاستوم رام کامپیوتر کرک کمک گلکسی گلکسی نوت گوشی گوشی جدید گوشی سونی گوشی های گوشی های اندرویدی walkman wifi x xda xperia xperia mini xperia mini/mini pro/active/live with walkman xperia z/zl

نمایش برچسب‌ها

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)