تنظیمات سایت
+
آواتار شما
نمایش به صورت عریض Flued نمایش به صورت ثابت Fixed
تبلیغات تجاری در اندروید ایران ( تعرفه تبلیغات )
رام كاستوم Resurrection Remix Nougat v5.8.3 CM14.1 براي Xperia TXرام كاستوم Resurrection Remix Nougat v5.8.3 CM14.1 براي Xperia TX رام كاستوم Resurrection Remix Nougat v5.8.3 CM14.1 براي Xperia TX رام كاستوم Resurrection Remix Nougat v5.8.3 CM14.1 براي Xperia TX رام كاستوم Resurrection Remix Nougat v5.8.3 CM14.1 براي Xperia TX رام كاستوم Resurrection Remix Nougat v5.8.3 CM14.1 براي Xperia TX رام كاستوم Resurrection Remix Nougat v5.8.3 CM14.1 براي Xperia TX
رام كاستوم Resurrection Remix Nougat v5.8.3 CM14.1 براي Xperia TXرام كاستوم Resurrection Remix Nougat v5.8.3 CM14.1 براي Xperia TX
رام كاستوم Resurrection Remix Nougat v5.8.3 CM14.1 براي Xperia TXرام كاستوم Resurrection Remix Nougat v5.8.3 CM14.1 براي Xperia TX
رام كاستوم Resurrection Remix Nougat v5.8.3 CM14.1 براي Xperia TX

کاربران برچسب زده شده

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 23456
نمایش نتایج: از 51 به 56 از 56
    1. رام كاستوم Resurrection Remix Nougat v5.8.3 CM14.1 براي Xperia TX :

نگارش: Resurrection Remix Nougat v5.8.0 CM14.1,   توسط: Mehr7400 (Sony Xperia T/TX/V
      Samsung Galaxy Tab 10.1
      )
      آخرین تاریخ آنلاین بودن عرضه کننده : Oct 2017
      ورژن : Android 5 Lollipop امتیاز: 
      تاریخ عرضه در انجمن : 04-12-16 تاریخ آخرین آپدیت : هرگز تعداد نصب : 4
      پشتیبانی در انجمن دسترسی سوپریوزر رام روت شده برنامه روی مموری پشتیبانی فارسی
      کرنل / پچ اختصاصی  

خوشبختانه گروه Resurrection Remix هم مشغول ارائه رام برای این گوشی شده

دانلود:

[مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]

[مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
      طریقه نصب این رام هم همانند نصب باقی رامهای کاستوم میباشد

- Download the latest build (دانلود آخرین رام)
      - Download Gapps (دانلود Gapps)
      - Take a nandroid backup (گرفتن بکاپ از رام قبلی)
      - Recommended - Full wipe and factory reset (پیشنهاد میشود قبل از نصب فول وایپ کنید)
      - Flash ROM using latest TWRP 3.x Recovery (نصب رام با ریکاوری ورژن 3 به بالا)
      - Flash Gapps (فلش Gapps)
      - Reboot. (ریبوت)
      - Enjoy!

روش نصب به صورت کلی:
      - نصب رام (بعد از حذف فایل Magisk.zip از درون رام)
      - نصب فایل پیوست (جهت روت)
      -نصب Gapps

ورژن رام به اندروید 7.1.2 آپدیت گردید

از آنجایی که ورژن اندروید ارتقا یافته
      دیگر برنامه های گوگل (Gapps) اندروید 7.1 روی این اندروید جوابگو نیست
      به همین دلیل از Gapps زیر استفاده کنید

این رام کاملترین و پر امکانات ترین رام موجود برای این گوشی هست

اسکرین شاتها پیوست شد

Download Now

Screenshots

• نوع فایل: jpg unspecified2.JPG (58.3 کیلو بایت, این فایل 29 مرتبه دانلود شده است )
      • نوع فایل: jpg unspecified3.JPG (44.2 کیلو بایت, این فایل 28 مرتبه دانلود شده است )
      • نوع فایل: jpg unspecified5.JPG (76.6 کیلو بایت, این فایل 28 مرتبه دانلود شده است )
      • نوع فایل: jpg unspecified6.JPG (78.1 کیلو بایت, این فایل 30 مرتبه دانلود شده است )
      • نوع فایل: jpg unspecified7.JPG (70.7 کیلو بایت, این فایل 43 مرتبه دانلود شده است )
      • نوع فایل: jpg unspecified8.JPG (59.5 کیلو بایت, این فایل 34 مرتبه دانلود شده است )
      • نوع فایل: jpg unspecified9.JPG (62.7 کیلو بایت, این فایل 38 مرتبه دانلود شده است )
      • نوع فایل: jpg unspecified.JPG (56.7 کیلو بایت, این فایل 25 مرتبه دانلود شده است )

حمایت خود را نشان دهید

• استفاده از این رام و توضیحات فارسی ؛ در یک سایت فارسی زبان دیگر بدون ذکر نام انجمن تخصصی اندروید غیر قانونی می باشد .
  1. تبلیغات تجاری در اندروید ایران ( تعرفه تبلیغات )

Mehr7400 آواتار ها
    مدیر بخش
    سمت
    Sony Xperia T/TX/V
    Samsung Galaxy Tab 10.1
    دریافت 916 تشکر در 454 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    Nougat 7.1
    رام گوشی/تبلت دوم
    Lollipop 5.1.1
    نوشته اصلی توسط mehdi-mellat [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    ممنونم
    رام نصب شد ، واقعا عالی هست همه چیزش ...

چند تا مشکل که باهاش برخوردم رو باهاتون به اشتراک میزارم شاید پاسخی براش یافته باشین :

۱. پس از نصب gapps گوگل پلی سرویس مدام stop میشه و پیام میده ... چند تا اموزش برای رفع این ارور خوندم و کش رو پاک کردم و اپدیت کردم از طریق گوگل پلی استور ولی باز هم اینطور شد . به نظرتون با نصب gapps full درست میشه ؟

۲. فضای داخلی توی فایل منیجر ها ۲ گیگ نشون داده میشه ولی توی بخش storage از تنظیمات ۱۶ گیگ هست که ۱۲.۵ گیگ اون توسط سیستم پر شده ! و توی لپ تاپ ایناهم ک گوشی رو وصل میکنم ۲ گیگ نشون داده میشه . (البته وایپ کامل قبل از نصب رام انجام دادم . همه وایپ های advance به جز internal storage , sd card) احتمال میدم قبلا که فضای گوشی پربود همونا مونده .. با روت کردن و دسترسی روت میشه جایی اونا رو پیدا کرد و حذف کردشون ؟ یا وایپ کردن system اینا لازمه ؟

این دو تا مشکل رو چطوری میشه حل کرد ، ممنون
    1- اول باید بگم بهتره که Gapps فول رو نصب نکنید
    چون من نصب کردم (بعد از نصب برنامه ها متوجه شدم) که Gapps فول دارای برنامه google camera هست که با این رام به مشکل برخورده (دوربین باز میشه ولی هیچی نشون نمیده!)
    اولش فکر کردم مشکل رام هست ولی بعد از بکاپ گرفتن از رام و بازگشت به رام پایه دیدم مشکل از Gapps Full هست و نه رام
    به همین دلیل از همان Gapps Mini استفاده کنید
    در مورد پلی استور باید بگم هیچ مشکلی وجود نداره
    مشکل شما تو همان مرحله وایپ هست
    چراکه باید حتما فول وایپ کنید
    (تا زمانی که فول وایپ انجام ندید حافظه داخلی فرمت و اطلاعاتش پاک نمیشه به همین دلیل هست که هم مشکل کمبود فضا دارید و هم مشکل FC پلی استور)

بعد از انجام فول وایپ (بجز حافظه خارجی) رام بالا میاید
    همان ابتدا آپدیت پلی استور را نصب کنید (خودش شروع میکنه به آپدیت)
    بعد میبینید که هیچ مشکلی وجود نداره

هیچ راهی بجز فرمت و نصب مجدد وجود ندارد
    موفق باشید
  3. مشکل فضای داخلی

mehdi-mellat آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 0 تشکر در 0 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    دوبار کامل وایپ و نصب کردم ولی باز فضا ۱۳ گیگ توسط سیستم اشکال شده...

برای تست رام رسمی گوشی رو فلش کردم و فضا کامل در دسترس بود ...
    مجدد اومدم:

twrp ورژن بالا رو فلش کردم
    وایپ کامل انجام دادم
    همونجا بعد تموم شدن وایپ رفتم رام رو نصب کردم
    gapps رو نصب کردم
    و dalvik , cache رو وایپ کردم .
    تمام

اومدم باز فضا ۱۳ گیگ پر بود !

گویا رام مشکلی داره ...
    ویرایش توسط mehdi-mellat : 05-08-17 در ساعت 20:46
    Mehr7400 آواتار ها
    مدیر بخش
    سمت
    Sony Xperia T/TX/V
    Samsung Galaxy Tab 10.1
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    Nougat 7.1
    رام گوشی/تبلت دوم
    Lollipop 5.1.1
    نوشته اصلی توسط mehdi-mellat [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    دوبار کامل وایپ و نصب کردم ولی باز فضا ۱۳ گیگ توسط سیستم اشکال شده...

برای تست رام رسمی گوشی رو فلش کردم و فضا کامل در دسترس بود ...
    مجدد اومدم:

twrp ورژن بالا رو فلش کردم
    وایپ کامل انجام دادم
    همونجا بعد تموم شدن وایپ رفتم رام رو نصب کردم
    gapps رو نصب کردم
    و dalvik , cache رو وایپ کردم .
    تمام

اومدم باز فضا ۱۳ گیگ پر بود !

گویا رام مشکلی داره ...
    خیر
    رام مشکلی نداره
    چون من الان 13 گیگ فضا برای استفاده دارم

به خاطر تغییر فرمت حافظه داخلی (همان مشکل شما) به نسبت رامهای رسمی و کاستوم (قبل از اندروید 7)
    باید فضای حافظه داخلی مجددا پارتیشن بندی بشه
    به همین دلیل قبل از نصب رام یکبار این فایل رو نصب کنید (از داخل ریکاوری)
    و بعد اقدام به نصب رام و باقی متعلقاتش کنید

(چون من قبلا اینکار رو انجام دادم نمیتونم این فایل رو دوباره تست کنم که ببینم جواب میده یا نه)
    خودتون یکبار فول وایپ کنید
    و بعد این فایل رو نصب کنید
    و نصب رام...

اگر درست شد به من اطلاع بدید تا فایل رو در پست اول (به همراه توضیحاتش) اضافه کنم
    موفق باشید
    reza aslani آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 7 تشکر در 4 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    نوشته اصلی توسط Mehr7400 [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    خیر
    رام مشکلی نداره

به خاطر تغییر فرمت حافظه داخلی (همان مشکل شما) به نسبت رامهای رسمی و کاستوم (قبل از اندروید 7)

(چون من قبلا اینکار رو انجام دادم نمیتونم این فایل رو دوباره تست کنم که ببینم جواب میده یا نه)
    و نصب رام...

اگر درست شد به من اطلاع بدید تا فایل رو در پست اول (به همراه توضیحاتش) اضافه کنم
    موفق باشید
    من همین مشکلا داشتم فول وایپ کردم رام فلش زدم وبوتا زدم اما یهو گوشی کلا خاموش شد نه روشن میشه نه کامپیوتر میشناسدش....
    هارد بریک شده؟
    mehdi-mellat آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 0 تشکر در 0 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    نوشته اصلی توسط Mehr7400 [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    خیر
    رام مشکلی نداره

و نصب رام...

موفق باشید

سلام مجدد ،

اقا با نصب unfiy_userdata مشکل حل شد .

البته این لینک که شما دادین کار نمیکرد از یه سایت دیگه دانلود کردم .

لینک دانلود هم اشتراک گذاشتیم ، ممنون از زحمات
    Mehr7400 آواتار ها
    مدیر بخش
    سمت
    Sony Xperia T/TX/V
    Samsung Galaxy Tab 10.1
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    Nougat 7.1
    رام گوشی/تبلت دوم
    Lollipop 5.1.1
    نوشته اصلی توسط reza aslani [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    من همین مشکلا داشتم فول وایپ کردم رام فلش زدم وبوتا زدم اما یهو گوشی کلا خاموش شد نه روشن میشه نه کامپیوتر میشناسدش....
    هارد بریک شده؟
    عزیز
    اول گوشی رو به مدت 2 ساعت به شارژ بزنید تا کامل شارژ بشه
    بعد از طریق فست بوت (فلش تولز) فایل boot.img رو فلش کنید
    و در آخر نصب رام

این گوشی سخت هارد بریک میشه و معمولا سافت بریک میشه
    که با روشی که گفتم درست میشه
    موفق باشید
صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 23456

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

3.x 4.4 4.4.4 backup build center color download enjoy factory flash full full wipe gapps gif hayabusa https img joy latest mode nandroid nougat opengapps آخرین آدرس ا ارائه ارتقاء استفاده اسکرین اصلی اضافه افتادم امکانات اندروید اکسپریا تی اکسپریا تی ایکس اکسپریا وی باشه باشید باقی بالا باگی براي برنامه بکاپ تست تصویر تغییر تمامی تنظیمات توصیه جدید جذاب جلوی جهت حتما خودتون خودم خوشبختانه دار دانلود دست دوربین رام رام 4.4.4 رام سیانوژن رامهای رفتن رنگ روی ریبوت ریکاوری زمان سونی سیانوژن شاتها شده صفحه صفحه نمایش صورت طبق ظاهر عالی reboot recommended recovery remix reset Resurrection rom size sony t sony tx sony v sony xperia t sony xperia v sony xperiatx twrp فراموش فعال فلش فول قبل قبلی قسمت كاستوم متاسفانه مشغول ممنون میباشد میتوانید میزنه میشد میکنم نسبت نشده نصب نصب رام نکردم نیست همراه همزمان هنوز هنگام وایپ ورژن پای پشت پیشنهاد پیوست کاستوم کنید گرفت گرفتن گروه گزارش گوشی گوشی سونی تی گوشی سونی تی ایکس گوشی سونی وی یاد v5.8.0 wipe xda xperia xperia t xperia tx xperia v

نمایش برچسب‌ها

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)