تنظیمات سایت
+
آواتار شما
نمایش به صورت عریض Flued نمایش به صورت ثابت Fixed
تبلیغات تجاری در اندروید ایران ( تعرفه تبلیغات )
رام كاستوم Resurrection Remix Nougat v5.8.0 CM14.1 براي Xperia TX رام كاستوم Resurrection Remix Nougat v5.8.0 CM14.1 براي Xperia TX رام كاستوم Resurrection Remix Nougat v5.8.0 CM14.1 براي Xperia TX رام كاستوم Resurrection Remix Nougat v5.8.0 CM14.1 براي Xperia TX رام كاستوم Resurrection Remix Nougat v5.8.0 CM14.1 براي Xperia TX رام كاستوم Resurrection Remix Nougat v5.8.0 CM14.1 براي Xperia TX
رام كاستوم Resurrection Remix Nougat v5.8.0 CM14.1 براي Xperia TXرام كاستوم Resurrection Remix Nougat v5.8.0 CM14.1 براي Xperia TX
رام كاستوم Resurrection Remix Nougat v5.8.0 CM14.1 براي Xperia TXرام كاستوم Resurrection Remix Nougat v5.8.0 CM14.1 براي Xperia TX
رام كاستوم Resurrection Remix Nougat v5.8.0 CM14.1 براي Xperia TX

کاربران برچسب زده شده

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13
    1. رام كاستوم Resurrection Remix Nougat v5.8.0 CM14.1 براي Xperia TX :

نگارش: Resurrection Remix Nougat v5.8.0 CM14.1,   توسط: Mehr7400 (Sony Xperia T/TX/V
      Samsung Galaxy Tab 10.1
      )
      آخرین تاریخ آنلاین بودن عرضه کننده : Jan 2017
      ورژن : Android 5 Lollipop امتیاز: 
      تاریخ عرضه در انجمن : 04-12-16 تاریخ آخرین آپدیت : هرگز تعداد نصب : 1
      پشتیبانی در انجمن دسترسی سوپریوزر رام روت شده برنامه روی مموری پشتیبانی فارسی
      کرنل / پچ اختصاصی  

خوشبختانه گروه Resurrection Remix هم مشغول ارائه رام برای این گوشی شده

دانلود:

[مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]

[مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
      طریقه نصب این رام هم همانند نصب باقی رامهای کاستوم میباشد

- Download the latest build (دانلود آخرین رام)
      - Download Gapps (دانلود Gapps)
      - Take a nandroid backup (گرفتن بکاپ از رام قبلی)
      - Recommended - Full wipe and factory reset (پیشنهاد میشود قبل از نصب فول وایپ کنید)
      - Flash ROM using latest TWRP 3.x Recovery (نصب رام با ریکاوری ورژن 3 به بالا)
      - Flash Gapps (فلش Gapps)
      - Reboot. (ریبوت)
      - Enjoy!

باگی گزارش نشده
      خودم هنوز تست نکردم

اسکرین شاتها پیوست شد

Screenshots

• نوع فایل: jpg unspecified2.JPG (58.3 کیلو بایت, این فایل 0 مرتبه دانلود شده است )
      • نوع فایل: jpg unspecified3.JPG (44.2 کیلو بایت, این فایل 0 مرتبه دانلود شده است )
      • نوع فایل: jpg unspecified5.JPG (76.6 کیلو بایت, این فایل 0 مرتبه دانلود شده است )
      • نوع فایل: jpg unspecified6.JPG (78.1 کیلو بایت, این فایل 0 مرتبه دانلود شده است )
      • نوع فایل: jpg unspecified7.JPG (70.7 کیلو بایت, این فایل 0 مرتبه دانلود شده است )
      • نوع فایل: jpg unspecified8.JPG (59.5 کیلو بایت, این فایل 0 مرتبه دانلود شده است )
      • نوع فایل: jpg unspecified9.JPG (62.7 کیلو بایت, این فایل 0 مرتبه دانلود شده است )
      • نوع فایل: jpg unspecified.JPG (56.7 کیلو بایت, این فایل 0 مرتبه دانلود شده است )

حمایت خود را نشان دهید

• استفاده از این رام و توضیحات فارسی ؛ در یک سایت فارسی زبان دیگر بدون ذکر نام انجمن تخصصی اندروید غیر قانونی می باشد .
  1. تبلیغات تجاری در اندروید ایران ( تعرفه تبلیغات )

CARTIO آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 56 تشکر در 28 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    من چطوری ریکاوری سه به بالا نصب کنم؟!
    -----------------------------------------------------------
    من یه ریکاوری ورژن سه از یه سایت خارجی واسه تی ایکس پیدا کردم و نصب کردم
    اما وقتی میخوام رام رو نصب کنم اررور زیر رو میده با رنگ قرمز:

Updater proccess ended with ERROR: 7
    Error installing zip file '/usb-otg/RR-N-v5.8.0-20161225-hayabusa-OFFICIAL.zip'
    [/QUOTE]

این ریکاوری جدید رو نصب کنید :
    فایل boot رو از داخل فایل زیپ استخراج کنید و با فست بوت فلش کنید
    بعد از فول وایپ و ریست فکتوری رام رو نصب کنید
    اگر بازم نصب نشد احتمالا فایل رام مشکل داره دوباره دانلود کنید
    delavarmusic آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 27 تشکر در 18 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    Android 5.0.2 Lollipop CM12
    نوشته اصلی توسط CARTIO [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    من چطوری ریکاوری سه به بالا نصب کنم؟!
    -----------------------------------------------------------
    من یه ریکاوری ورژن سه از یه سایت خارجی واسه تی ایکس پیدا کردم و نصب کردم
    اما وقتی میخوام رام رو نصب کنم اررور زیر رو میده با رنگ قرمز:

Updater proccess ended with ERROR: 7
    Error installing zip file '/usb-otg/RR-N-v5.8.0-20161225-hayabusa-OFFICIAL.zip'
    این ریکاوری جدید رو نصب کنید :
    فایل boot رو از داخل فایل زیپ استخراج کنید و با فست بوت فلش کنید
    بعد از فول وایپ و ریست فکتوری رام رو نصب کنید
    اگر بازم نصب نشد احتمالا فایل رام مشکل داره دوباره دانلود کنید[/QUOTE]

سه تا فایل واسه دانلود رام هستش. من اخریو دانلود کردم دیگه؟! درسته؟!
    ویرایش توسط delavarmusic : 10-01-17 در ساعت 13:14
    CARTIO آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 56 تشکر در 28 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    بله جدیدترین نسخه همون سومی هست که من هم همون رو نصب کردم و بدون مشکل نصب شد و کار میکنه
    و همونطور که دوستان اشاره کردند رام بسیار پایدار و خوبی هست و از نظر امکانات شخصی سازی با هیچ رام دیگری قابل مقایسه نیست
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

3.x 4.4 4.4.4 backup build center color download enjoy factory flash full full wipe gapps gif hayabusa https img joy latest mode nandroid nougat opengapps آخرین آدرس ا ارائه ارتقاء استفاده اسکرین اصلی اضافه افتادم امکانات اندروید اکسپریا تی اکسپریا تی ایکس اکسپریا وی باشه باشید باقی بالا باگی براي برنامه بکاپ تست تصویر تغییر تمامی تنظیمات توصیه جدید جذاب جلوی جهت حتما خودتون خودم خوشبختانه دار دانلود دست دوربین رام رام 4.4.4 رام سیانوژن رامهای رفتن رنگ روی ریبوت ریکاوری زمان سونی سیانوژن شاتها شده صفحه صفحه نمایش صورت طبق ظاهر عالی reboot recommended recovery remix reset Resurrection rom size sony t sony tx sony v sony xperia t sony xperia v sony xperiatx twrp فراموش فعال فلش فول قبل قبلی قسمت كاستوم متاسفانه مشغول ممنون میباشد میتوانید میزنه میشد میکنم نسبت نشده نصب نصب رام نکردم نیست همراه همزمان هنوز هنگام وایپ ورژن پای پشت پیشنهاد پیوست کاستوم کنید گرفت گرفتن گروه گزارش گوشی گوشی سونی تی گوشی سونی تی ایکس گوشی سونی وی یاد v5.8.0 wipe xda xperia xperia t xperia tx xperia v

نمایش برچسب‌ها

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)