تنظیمات سایت
+
آواتار شما
نمایش به صورت عریض Flued نمایش به صورت ثابت Fixed
تبلیغات تجاری در اندروید ایران ( تعرفه تبلیغات )
مشکلات و سوالات متداول Samsung Galaxy S7 & S7 Edgeمشکلات و سوالات متداول Samsung Galaxy S7 & S7 Edge مشکلات و سوالات متداول Samsung Galaxy S7 & S7 Edge مشکلات و سوالات متداول Samsung Galaxy S7 & S7 Edge مشکلات و سوالات متداول Samsung Galaxy S7 & S7 Edge مشکلات و سوالات متداول Samsung Galaxy S7 & S7 Edge مشکلات و سوالات متداول Samsung Galaxy S7 & S7 Edge
مشکلات و سوالات متداول Samsung Galaxy S7 & S7 Edgeمشکلات و سوالات متداول Samsung Galaxy S7 & S7 Edge
مشکلات و سوالات متداول Samsung Galaxy S7 & S7 Edgeمشکلات و سوالات متداول Samsung Galaxy S7 & S7 Edge
مشکلات و سوالات متداول Samsung Galaxy S7 & S7 Edge

کاربران برچسب زده شده

صفحه 70 از 70 نخستنخست ... 2045606667686970
نمایش نتایج: از 691 به 699 از 699
  1. مشکلات و سوالات متداول Samsung Galaxy S7 & S7 Edge

Naser0172 آواتار ها
    مشاور ارشد
    سمت
    Senior Management Consultant
    _̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲͡
    دریافت 31,253 تشکر در 4,429 پست
    حمایت مالی از انجمن
    1000 تومان
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    5.1
    رام گوشی/تبلت دوم
    4.4.4
    سوالات و مشکلات خود درمورد گوشی

Samsung Galaxy S7

را در این تاپیک مطرح کنید.

از تکرار کردن سوال و خصوصاایجاد تاپیک جداگانه برای سوالات خود جدا خودداری کنید.

برای یاد آوری سوالاتی که پاسخ داده نشده پست قبل را پاک و یاد آوری کنید.

برای تشکر فقط از دکمه تشکر در پایین هر پست استفاده کنید.

برای بحث و تبادل نظر به تاپیک زیر مراجعه کنید.

[مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]

در صورت رعایت نکردن موارد بالا پست شما حذف و در صورت تکرار پست اخطار خواهید گرفت.

----------------------------------------------------------------

همیشه آخرش خوب تموم می شه ، اگه الان خوب نیست یعنی هنوز آخرش نرسیده !

----------------------------------------------------------------
  2. تبلیغات تجاری در اندروید ایران ( تعرفه تبلیغات )
    Ebadx1 آواتار ها
    مدیر ارشد بخش
    سمت
    مدیر ارشد خانواده سامسونگ
    دریافت 5,502 تشکر در 2,377 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    noble port not7
    نوشته اصلی توسط krshy [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    ضمن تشکر از شما بابت پاسخگویی
    اون نکته ابی رنگ که در پست بالا اشاره کردم راهی داره یا کدی هست که متوجه بشیم؟
    ضمن تشکر مجدد از شما
    سراغ ندارم اما با روت و برنامه فون اینفو میشه تعداد دفعات شارژ شدن گوشی و استفاده از هدست رو متوجه شد.ضمنا با همین برنامه فون اینفو بدون روت میشه تاریخ تولید گوشی رو دید

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    کانال تخصصی سامسونگ :

https://telegram.me/SAMSUNG_IRN
    shahab_mx آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 17 تشکر در 14 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    نوشته اصلی توسط Ebadx1 [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    اگر بعد از نصب رام ریست فکتوری نزدی بزن شاید برطرف بشه
    سلام ممنون ولی نشد بازم ممکنه چون رام تک سیم رو زدم روی دو سیم اینطوری میشه |؟؟؟

الان رام 7 هم امارات رو دانلود کردم هم روسیه فقط روسیه مال دو سیم هستش به نظرتون بزنم مال روسیه رو ؟؟؟
    krshy آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 14 تشکر در 5 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    نوشته اصلی توسط Ebadx1 [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    سراغ ندارم اما با روت و برنامه فون اینفو میشه تعداد دفعات شارژ شدن گوشی و استفاده از هدست رو متوجه شد.ضمنا با همین برنامه فون اینفو بدون روت میشه تاریخ تولید گوشی رو دید

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    ضمن تشکر
    فرق این دو رام انگلیس چی هست؟
    کدام را پیشنهاد میدهید (از بین این دو رام جدید انگلیس)؟لینک 1 را دانلود کنیم یا لینک 2
    لینک 1:
    [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]

لینک 2:
    arshia32 آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 141 تشکر در 57 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    نوشته اصلی توسط krshy [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    ضمن تشکر
    فرق این دو رام انگلیس چی هست؟
    کدام را پیشنهاد میدهید (از بین این دو رام جدید انگلیس)؟لینک 1 را دانلود کنیم یا لینک 2
    لینک 1:

لینک 2:
    لینک اول اپراتوری هست مخصوص اپراتور همون کشور هست اصلا نزن.
    لینک دو خوبه.اینترنشنال یا جهانی هست مشکلی نداره فلش کن.

یا علی(ع)
    Kami آواتار ها
    کاربر منتخب
    سمت
    کاربر منتخب
    دریافت 1,167 تشکر در 604 پست
    حمایت مالی از انجمن
    1000 تومان
    نوشته اصلی توسط shahab_mx [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    سلام ممنون ولی نشد بازم ممکنه چون رام تک سیم رو زدم روی دو سیم اینطوری میشه |؟؟؟

الان رام 7 هم امارات رو دانلود کردم هم روسیه فقط روسیه مال دو سیم هستش به نظرتون بزنم مال روسیه رو ؟؟؟
    درود و وقت بخیر
    عزیزم اصلاً رامی به عنوان رام دو سیم یا تک سیم نداریم،تشخیص دو سیم یا تک سیم بودن گوشی مربوط به بخش EFS اون گوشی میشه که از روز اول روی اون گوشی هست،به فرض گوشی شما g930fd ـیه درسته؟ رامش با رام g930f دقیقاً یکیه،حتی ساپورت باکسهایی که ما داریم هم همونطوره و فرقی نداره رامشون
    تا الآن هم حتی اگه توی سایت زده باشه این رام مدلش g930fd ـیه،بعد از دانلود توی برنامه مخصوص باکس که قرارش میدی میزنه همون g930f که الکی اسمشو عوض کردن فقط و یه d همینطوری بهش اضافه کردن
    تشکر از زحمات دیگران نشانه شخصیت والای شماست
    Don’t be too hard on yourself. There are plenty of people willing to do that for you
    Love yourself and be proud of everything that you do
    Even Mistakes mean you’re trying

Ebadx1 آواتار ها
    مدیر ارشد بخش
    سمت
    مدیر ارشد خانواده سامسونگ
    دریافت 5,502 تشکر در 2,377 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    noble port not7
    آموزش رفع ارور برنامه s health یا پکیج سلامتی برای گوشی اس7 و اس7 اج

http://forum.and-roid.ir/thread191903.html#post1490183

کانال تخصصی سامسونگ :

https://telegram.me/SAMSUNG_IRN
    HosseinM98 آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 146 تشکر در 70 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    دوستان سر انجام آپدیت برای ایران اومد.
    pesarlooose آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 23 تشکر در 10 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    مشکلات و سوالات متداول Samsung Galaxy S7 & S7 Edge
    نوشته اصلی توسط HosseinM98 [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    دوستان سر انجام آپدیت برای ایران اومد.
    قبل از آپدیت ضروریه که از چه اطلاعاتی بک آپ گرفت و ممکنه پاک بش؟
    گوشی برای این آپدیت به چه مقدار فضای خالی نیاز داره؟
    HosseinM98 آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 146 تشکر در 70 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    نوشته اصلی توسط pesarlooose [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    قبل از آپدیت ضروریه که از چه اطلاعاتی بک آپ گرفت و ممکنه پاک بش؟
    گوشی برای این آپدیت به چه مقدار فضای خالی نیاز داره؟
    اپدیت OTA نیازی به بکاپ نداره و همه اطلاعات سرجاش باقی میمونن ولی اگه از چیزایی که برای خودتون مهمه بکاپ بگیرید اشکالی نداره.
    من خود نزدیک ۳ گیگ فضا خالی داشتم و نصب شد.
    فقط توجه داشته باشید که اگه شارژ کم دارید بزنید به شارژ.
    فرایند نصب حدود ۲۰-۳۰ دیقه زمان میبره و با توجه به حذف شدن App optimising، بوت اولیه حدود ۱۰ دیقه روی لوگوی سامسونگ میمونه. در اینصورت تا بوت شدن کاملش به گوشی کاری نداشته باشید.

در مورد تغییراتی که زیاد بهش اشاره نشده بگم که:
    مصرف باتری تو یه بازه هایی دچار تغییر شده مثلا تو بازه ی ۵۰-۳۰ درصد بیشتر میمونه و تو بازه ۳۰ تا صفر زودتر مصرف میشه ولی بطور میانگین همونه اما به نظر میرسه مصرف باتری رابط کاربری و سیستم بهتر شده.
    سرعت اثر انگشت یکمی بهتر شده.
    انیمیشن ها بشدت زیبا شدن (مثل ios شده تقریبا یا بهتر) و فوق العاده روونن.
    تقویم شمسی هم جلوی میلادی تو پرانتز تو لاک اسکرین و AOD اضافه شده که خیلی خوبه هم انگلیسیشو نشون میده هم فارسی (بستگی به زبان منو داره). مثلا اسفند یا ESF. برای اینکه تقویم شمسی رو داشته باشید باید از قسمت زبان فارسی رو اضافه کنید و تو ردیف دوم قرارش بدید (بعد از انگلیسی).
صفحه 70 از 70 نخستنخست ... 2045606667686970

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

and-roid and-roid.ir edge fingerprint g930f galaxy galaxy s lock one آموزش آیفون اثر انگشت اجرا استفاده اسکرین الان اما امروز امنیتی انتقال اندروید اول اون اونجا اپ استور اپدیت اپل اپلیکیشن اینجا اینکه باتری بازی بالا باید برنامه برنامه های بعد بهتر بهترین بهترین رام بود بک آپ تاپیک تایپ تست تنظیمات جدید حافظه حالت حتما خاموش خرید خودم دادم دارم دارن داره دانلود درست دوربین دوستان دوستانی دکمه دیگه رام رامهای راه راهنمایی رایگان روت روشن روی ریست زبان سامسونگ سرعت سلام سلام دوستان سوالات و مشکلات سیم شدم صدا صفحه صفحه نمایش ضعیف طریق samsung samsung galaxy sm-g930f sm-g935f snapdragon unlock فایل فایل منیجر فعال فقط فلش فکر قابلیت قسمت قفل مثلا مدل مشکل مشکلات مشکلی میخواستم میخوام میده میشه میکنم میکنید میگه نسخه نصب نظر نوتیفیکیشن نیست های هستش هستم همین هنوز هیچ وارد واسه وای فای وقتی ولی ویجت پاور پترن پشتیبانی پیدا پیش چون کار کامپیوتر کردم کسی کنم گارانتی گذاشتم گزینه گلکسی گلکسی اس گلکسی اس 6 گوشی گوشی های گوشیم

نمایش برچسب‌ها

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)