تنظیمات سایت
+
آواتار شما
نمایش به صورت عریض Flued نمایش به صورت ثابت Fixed
تبلیغات تجاری در اندروید ایران ( تعرفه تبلیغات )
مشکلات و سوالات متداول  Google Nexus 5x مشکلات و سوالات متداول  Google Nexus 5x مشکلات و سوالات متداول  Google Nexus 5x مشکلات و سوالات متداول  Google Nexus 5x مشکلات و سوالات متداول  Google Nexus 5x مشکلات و سوالات متداول  Google Nexus 5x
مشکلات و سوالات متداول  Google Nexus 5xمشکلات و سوالات متداول  Google Nexus 5x
مشکلات و سوالات متداول  Google Nexus 5x

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 42 123451126 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 414
  1. مشکلات و سوالات متداول Google Nexus 5x

Naser0172 آواتار ها
    مشاور ارشد
    سمت
    Senior Management Consultant
    _̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲͡
    دریافت 31,245 تشکر در 4,429 پست
    حمایت مالی از انجمن
    1000 تومان
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    5.1
    رام گوشی/تبلت دوم
    4.4.4
    سوالات و مشکلات خود درمورد گوشی

Google Nexus 5x

را در این تاپیک مطرح کنید.

از تکرار کردن سوال و خصوصاایجاد تاپیک جداگانه برای سوالات خود جدا خودداری کنید.

برای یاد آوری سوالاتی که پاسخ داده نشده پست قبل را پاک و یاد آوری کنید.

برای تشکر فقط از دکمه تشکر در پایین هر پست استفاده کنید.

برای بحث و تبادل نظر به تاپیک زیر مراجعه کنید.

[مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]

در صورت رعایت نکردن موارد بالا پست شما حذف و در صورت تکرار پست اخطار خواهید گرفت.

----------------------------------------------------------------

همیشه آخرش خوب تموم می شه ، اگه الان خوب نیست یعنی هنوز آخرش نرسیده !

----------------------------------------------------------------
  2. تبلیغات تجاری در اندروید ایران ( تعرفه تبلیغات )
    Shahab_N آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 8 تشکر در 5 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    5.1.1
    رام گوشی/تبلت دوم
    6.0
    سلام خسته نباشید ...
    من مشکل وای فای دارم وصل میشه مینویسه connected,no internet ولی به نت وصل میشه و اون علامت تعجب میاد طبق معمول اندرویدمو اپدیت کردم تغییری نکرد
    روش دوستمون رو هم که گفته بود یوزر جدید بسازید هم انجام دادم افاقه نکرد
    ای پی هم عوض کردم دیگه نمیدونم چی کار کنم اگر راهی رو میدونید خواهشا کمکم کنید
    arsam_68 آواتار ها
    مدیر ارشد
    سمت
    مدیر ارشد
    دریافت 25,489 تشکر در 11,143 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    نوشته اصلی توسط Shahab_N [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    سلام خسته نباشید ...
    من مشکل وای فای دارم وصل میشه مینویسه connected,no internet ولی به نت وصل میشه و اون علامت تعجب میاد طبق معمول اندرویدمو اپدیت کردم تغییری نکرد
    روش دوستمون رو هم که گفته بود یوزر جدید بسازید هم انجام دادم افاقه نکرد
    ای پی هم عوض کردم دیگه نمیدونم چی کار کنم اگر راهی رو میدونید خواهشا کمکم کنید
    سلام دوست من اگر* وصل میشه و کار میکنه*و علامت ! میاد مشکلی نیست.
    اگر** وصل میشه و* کار نمیکنه یک بار مودم رو خاموش روشن کن و شبکه از گوشی حذف کن مجدد وصل شو

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
    فروش لوازم جانبی به کمترین قیمت ممکن جهت دادن سفارش لطفا به کانال بنده سر بزنید.

SmartLifeQom@

مجموعه کار های من...
    Shahab_N آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 8 تشکر در 5 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    5.1.1
    رام گوشی/تبلت دوم
    6.0
    خسته نباشید
    یه سوال دیگه هم داشتم google now on tap اصلا فعال نمیشه تو ایران به خاطر تحریما ؟
    روشی نداره که بشه فعالش کرد به جز روت مبایل مثل همون mock location که تو کیت کت بود یا نه ؟!

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
    @&&@$67 آواتار ها
    مدیر بخش
    سمت
    Google Nexus 5
    دریافت 5,250 تشکر در 2,199 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    Stock 6.0.1/RR 6.0.1
    نوشته اصلی توسط Shahab_N [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    خسته نباشید
    یه سوال دیگه هم داشتم google now on tap اصلا فعال نمیشه تو ایران به خاطر تحریما ؟
    روشی نداره که بشه فعالش کرد به جز روت مبایل مثل همون mock location که تو کیت کت بود یا نه ؟!

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
    روشش تو امضام هست روی نکسوس ۵ جواب داده تست کن شاید جواب بده متاسفانه با اون روش جواب نمیده
    شماروش بدون روت تست کن

irmacfa آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 464 تشکر در 230 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    روش سوم برای L نیازمندروت:
    (تست شده روی رام xTraSmooth-stock 5,5.0.1,5.1-cm12-euphoria-pure white)

اینو نوشتین ؟ رام رسمی هم شاملش هست ؟
    @&&@$67 آواتار ها
    مدیر بخش
    سمت
    Google Nexus 5
    دریافت 5,250 تشکر در 2,199 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    Stock 6.0.1/RR 6.0.1
    نوشته اصلی توسط irmacfa [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    روش سوم برای L نیازمندروت:
    (تست شده روی رام xTraSmooth-stock 5,5.0.1,5.1-cm12-euphoria-pure white)

اینو نوشتین ؟ رام رسمی هم شاملش هست ؟
    بله stock همون رام رسمی میشه

bubo3d آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 44 تشکر در 21 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    سلام دوستان
    گوشی من یه مشکل داره که قبل خرید هم خونده بودم ازش و اون این که وقتی میزنی به شارژ تاچ گوشی مشکل پیدا میکنه و باید تاخیر بیشتری بدی رو لمس کردن صفحه تا عمل درخواستی انجام بشه.
    نمایندگی الجی که تو کتش نمیره و تعویض محصول خراب رو انجام نمیده ولی با update به 6.0.1 حدودا 60 تا 70% بهتر شده این مشکل، مشکل هم از تداخل شارژر با خود گوشی هست یعنی با چیز دیگه شارژ میکنی این اتفاق نمی افته.
    حالا روشی هست برای رفع کامل این مشکل یا نه؟ ممنون میشن پاسخ بدید

درضمن کسی تونسته تو ایران نسخه 32 این گوشی رو تهیه کنه؟ و آیا میشه تهیه کرد داخل ایران نسخه 32 گیگ رو؟ سایت هایی که از ebay امثالهم خرید میکنن رو میشناسم ولی قیمت حدود 700 تومان بیشتر میشه و نمیصرفه این همه هزینه بیشتر، اگه جایی یا شخصی میشناسید که میفروشه نسخه 32 گیگ رو ممنون میشم بگید.

با تشکر
    Pishtaz آواتار ها
    مدیر بازنشسته
    سمت
    مدیر بازنشسته
    دریافت 2,752 تشکر در 832 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    5.0.1
    نوشته اصلی توسط bubo3d [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    سلام دوستان
    گوشی من یه مشکل داره که قبل خرید هم خونده بودم ازش و اون این که وقتی میزنی به شارژ تاچ گوشی مشکل پیدا میکنه و باید تاخیر بیشتری بدی رو لمس کردن صفحه تا عمل درخواستی انجام بشه.
    نمایندگی الجی که تو کتش نمیره و تعویض محصول خراب رو انجام نمیده ولی با update به 6.0.1 حدودا 60 تا 70% بهتر شده این مشکل، مشکل هم از تداخل شارژر با خود گوشی هست یعنی با چیز دیگه شارژ میکنی این اتفاق نمی افته.

درضمن کسی تونسته تو ایران نسخه 32 این گوشی رو تهیه کنه؟ و آیا میشه تهیه کرد داخل ایران نسخه 32 گیگ رو؟ سایت هایی که از ebay امثالهم خرید میکنن رو میشناسم ولی قیمت حدود 700 تومان بیشتر میشه و نمیصرفه این همه هزینه بیشتر، اگه جایی یا شخصی میشناسید که میفروشه نسخه 32 گیگ رو ممنون میشم بگید.

با تشکر

نسخه 32 گیگ قاچاقی وارد شده ، بدون گارانتی قیمت 1.550.000
    fandengo آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 141 تشکر در 66 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    official rom
    رام گوشی/تبلت دوم
    miui
    نوشته اصلی توسط bubo3d [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    سلام دوستان

با تشکر

سلام من ۳۲ گیگ خریدم یکی از دوستانم از علاالدین سفارش داد واسم فرستادن نه مشکل تاچ حین شارژ داره نه زردی صفحه داره.باتریش هم به نسبت نکسس ۵ که داشتم خیلی بهتره و زیر دست من یه روز کامل دووم میاره.دوربینش هم واقعا حرف نداره.جایی خوندم که میشه لرزش گیر اپتیکال رو نرم افزاری بهش اضافه کرد.دوستانی که نکسسی هستن تو خریدش شک نکن واقعا حرف نداره
صفحه 1 از 42 123451126 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

32 گیگ 4.4 4.4.2 and-roid and-roid.ir android code connected desire development droid emoji google google nexus google nexus 5 gsm htc htc desire htc desire z huawei lenovo lg lg optimus lg optimus l9 lte mediapad nexus official optimus ota آموزش آپدیت اشاره ال جی امنیتی انجمن اندروید اولین اولین گوشی اپتیموس اپتیموس جی اپدیت ایران ایرانی باتری باز هم باز کردن بازی بازی ها بخش برنامه برنامه های بهتر تاچ تست تغییر تلگرام تنظیمات جالب جدید جیمیل خارجی خاموش خرید دانلود درایور درخواست دوربین دوست دکمه دیجیتال رابط کاربری رام رام رسمی راهنمایی رسمی رفع روت روت شده روت کردن روشن روی ریکاوری زندگی زیبا سخت افزار سخت افزاری سرعت سریع سلام دوستان سوالات و مشکلات سیم کارت شارژ شایعه شبکه شخصی سازی شدن صدا ضعیف عالی عکاسی غیر فعال rom stock toolkit update usb فعال فلش قیمت لینک مستقیم مختلف مدیا مرورگر مشکل مشکل تاچ مشکلات مصرف باتری معرفی موبایل موتورولا مود نرم افزار نصب نصب رام نکسوس نکسوس 5 های همراه اول هواوی وای فای ویبره پایدار پورت کابل کاستومایز کاملا کاور کلیپ کیت کت کیس گارانتی گارد گرافیک گوشی گوشی های گوگل white x xda

نمایش برچسب‌ها

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)