تنظیمات سایت
+
آواتار شما
نمایش به صورت عریض Flued نمایش به صورت ثابت Fixed
تبلیغات تجاری در اندروید ایران ( تعرفه تبلیغات )
[ مشاوره ] مشاوره برای خرید گوشی ، تبلت ، لپ تاپ ، دوربین[ مشاوره ] مشاوره برای خرید گوشی ، تبلت ، لپ تاپ ، دوربین [ مشاوره ] مشاوره برای خرید گوشی ، تبلت ، لپ تاپ ، دوربین [ مشاوره ] مشاوره برای خرید گوشی ، تبلت ، لپ تاپ ، دوربین [ مشاوره ] مشاوره برای خرید گوشی ، تبلت ، لپ تاپ ، دوربین [ مشاوره ] مشاوره برای خرید گوشی ، تبلت ، لپ تاپ ، دوربین [ مشاوره ] مشاوره برای خرید گوشی ، تبلت ، لپ تاپ ، دوربین
[ مشاوره ] مشاوره برای خرید گوشی ، تبلت ، لپ تاپ ، دوربین[ مشاوره ] مشاوره برای خرید گوشی ، تبلت ، لپ تاپ ، دوربین
[ مشاوره ] مشاوره برای خرید گوشی ، تبلت ، لپ تاپ ، دوربین[ مشاوره ] مشاوره برای خرید گوشی ، تبلت ، لپ تاپ ، دوربین
[ مشاوره ] مشاوره برای خرید گوشی ، تبلت ، لپ تاپ ، دوربین

کاربران برچسب زده شده

صفحه 195 از 195 نخستنخست ... 95145170185191192193194195
نمایش نتایج: از 1,941 به 1,950 از 1950
  1. [ مشاوره ] مشاوره برای خرید گوشی ، تبلت ، لپ تاپ ، دوربین

arsam_68 آواتار ها
    مدیر ارشد
    سمت
    مدیر ارشد
    دریافت 25,968 تشکر در 11,375 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __

به نام حق

سلام خدمت دوستان عزیز در این تاپیک میتونید در مورد خرید گوشی ، تبلت ، لپ تاپ ، دوربین سوال کنید و مشاوره بگیرید برای خرید دیوایس های مورد نظرتون.

قوانین تاپیک :

1 : مشاوره دهنده عزیز از روی تعصب نظر دادن ممنوع میباشد.
    2 : کاربر محترم لطفا رنج قیمت و نوع نیاز خود را مشخص بفرمایید.
    3: مشاوره دهنده عزیز لطفا در رنج قیمت و با توجه به نیازی ک کاربر مد نظر دارد پیشنهاد داده شود.
    4: مشاوره دهنده عزیز لطفا با اطلاعات دقیق و کامل کاربر را راهنمایی فرمایید.
    5: کاربران و مشاوره دهندگان عزیز لطفا با احترام با هم برخورد کنید تا ناراحتی ایجاد نشود.
    6: کاربران و مشاوره دهندگان عزیز لطفا لینک های خارج از انجمن حتما داخل کد قرار بگیره #.

7:بحث و گفت و گو در این تاپیک ممنوع میباشد.

موفق و پیروز باشید

ویرایش توسط arsam_68 : 04-06-16 در ساعت 12:30
    فروش لوازم جانبی به کمترین قیمت ممکن جهت دادن سفارش لطفا به کانال بنده سر بزنید.

SmartLifeQom@

مجموعه کار های من...
  2. تبلیغات تجاری در اندروید ایران ( تعرفه تبلیغات )
    arsam_68 آواتار ها
    مدیر ارشد
    سمت
    مدیر ارشد
    حمایت مالی از انجمن
    __
    نوشته اصلی توسط salehkia [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    سلام دوستان خسته نباشید. ب نظرتون اس 7 سامسونگ بگیره آدم الان خوبه یا a5 2017 ??
    یا گوشی مناسب تری تو این رنج باشه. صفحه نمایش بزرگ نمیخام. در همین حد اس 7 خوبه صفحه نمایش
    و اینکه a5 از otg پشتیبانی میکنه یا نه؟؟
    otg برام مهمه
    سلام وقت بخیر قطعا اس ۷ خیلی بهتر هست ، بله ساپورت میکنن هر دو از ota

نوشته اصلی توسط sokhan.eshgh [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    به نظرتون زیر 2 تومن تبلت چی بگیرم تو تحقیقاتم s2 .9.7 رسیدم می خواستم نظر دوستان رو بدونم
    سلام وقت بخیر ، آیپد های اپل خیلی عالی هستن اگر یک تبلت درجه یک میخوای ، گلکسی تب اس ۲ هم خوبه در اندرویدی ها

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
    فروش لوازم جانبی به کمترین قیمت ممکن جهت دادن سفارش لطفا به کانال بنده سر بزنید.

SmartLifeQom@

مجموعه کار های من...
    M.R.S آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 0 تشکر در 0 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    ممنون میشم یه گوشی با کیفیت دوربین خوب و اندروید حداقل 7 در حد 600 الی 700 معرفی کنید
    arsam_68 آواتار ها
    مدیر ارشد
    سمت
    مدیر ارشد
    حمایت مالی از انجمن
    __
    نوشته اصلی توسط M.R.S [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    ممنون میشم یه گوشی با کیفیت دوربین خوب و اندروید حداقل 7 در حد 600 الی 700 معرفی کنید
    سلام وقت بخیر ، ال جی K10 2017 خوبه اندروید ۷ هم هست

SmartLifeQom@

مجموعه کار های من...
    M.R.S آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 0 تشکر در 0 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    نوشته اصلی توسط arsam_68 [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    سلام وقت بخیر ، ال جی k10 2017 خوبه اندروید ۷ هم هست

sent from my htc 10 using tapatalk
    تشکر ، با طراحی lg حال نمیکنم
    سایر برند ها چیزی ندارن ؟
    arsam_68 آواتار ها
    مدیر ارشد
    سمت
    مدیر ارشد
    حمایت مالی از انجمن
    __
    نوشته اصلی توسط M.R.S [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    تشکر ، با طراحی lg حال نمیکنم
    سایر برند ها چیزی ندارن ؟
    به صورت پیش فرض اندروید ۷ ندیدم من ، میتونید جی ۷ ۲۰۱۶ هم بگیرید اونم خوبه

SmartLifeQom@

مجموعه کار های من...
    irmacfa آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 468 تشکر در 234 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    دوستان من میخوام یه دوبین ورزشی ارزان بگیرم ولی ماندن اینم مارک ارزان ها یا شیائومی کدامش بهتره این 290 هزاری های طرج واقعا کیفیت دارن سفارش بدیم چون ندیدم از نزدیک دو دلم برای خریدش از اینو ورم شئاومی مانیتور نداره یه جور دیگ ولی کیفیت 16 مگش باز یه چیزیه نمیدونم شما چی میگید
    (Snapdragon) آواتار ها
    همراه انجمن
    سمت
    همراه انجمن
    دریافت 702 تشکر در 381 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    LG G4 Stock 5.1.1Rom+Rooted
    رام گوشی/تبلت دوم
    Official CM13 + Helium Kernel
    سلام و درود خدمت همه دوستان
    من میخوام یه شارژر Quick Charger 3 بگیرم در صورتی که گوشیم LG G4 هست و قابلیت شارژ سریع نسخه ۲ رو داره
    ایا شارژر از گوشی من پشتیبانی میکنه یا اینکه حتما باید Quick Charger نسخه 2 بگیرم؟

Sent from my LG G4
    arsam_68 آواتار ها
    مدیر ارشد
    سمت
    مدیر ارشد
    حمایت مالی از انجمن
    __
    نوشته اصلی توسط (Snapdragon) [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    سلام و درود خدمت همه دوستان
    من میخوام یه شارژر Quick Charger 3 بگیرم در صورتی که گوشیم LG G4 هست و قابلیت شارژ سریع نسخه ۲ رو داره
    ایا شارژر از گوشی من پشتیبانی میکنه یا اینکه حتما باید Quick Charger نسخه 2 بگیرم؟

Sent from my LG G4
    سلام وقت بخیر ، گوشی شماره به صورت فست شارژ میکنه اما نه با ویژگی های Quick Charger 3 بلکه مثل همون ۲ ، پس پیشنهاد میشه همون شارژر استاندارد خودتونو بگیرید

SmartLifeQom@

مجموعه کار های من...
    amir.m.s آواتار ها
    همراه انجمن
    سمت
    همراه انجمن
    دریافت 8,013 تشکر در 2,480 پست
    نوشته های وبلاگ
    2
    حمایت مالی از انجمن
    __
    سلام؛ یادش بخیر من یه زمانی خودم اینجا فعال بودم ولی الان دیگه باید سوال بپرسم...
    من سقف بودجه ام یک میلیون و دویست هزار تومن هست میخوام بدونم با این قیمت Galaxy A5 2017 بهتره یا LG G5 SE با اینکه A5 جدیدتر هست و ضدآبه اما G5 SE دوربین و رم بیشتری داره در عین حال که باطریش ضعیف تره و صفحه نمایش با کیفیت تری داره. ولی با توجه به کارایی های کمتر G5 و احتمال کاهش قیمت شدیدش به A5 هم فکر میکنم.
    arsam_68 آواتار ها
    مدیر ارشد
    سمت
    مدیر ارشد
    حمایت مالی از انجمن
    __
    نوشته اصلی توسط amir.m.s [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    سلام؛ یادش بخیر من یه زمانی خودم اینجا فعال بودم ولی الان دیگه باید سوال بپرسم...
    من سقف بودجه ام یک میلیون و دویست هزار تومن هست میخوام بدونم با این قیمت Galaxy A5 2017 بهتره یا LG G5 SE با اینکه A5 جدیدتر هست و ضدآبه اما G5 SE دوربین و رم بیشتری داره در عین حال که باطریش ضعیف تره و صفحه نمایش با کیفیت تری داره. ولی با توجه به کارایی های کمتر G5 و احتمال کاهش قیمت شدیدش به A5 هم فکر میکنم.
    سلام امیرجون وقتت بخیر ، در این کلاس قیمت مواردی ک گفتی خوب هستن + هواوی آنر ۸ و شیائومی Mi5s و اگر کارکرده بگیری میتونی HTC 10 در حد آک هم بگیری.
    بعید میدونم G5 se ساپورت خیلی خوبی ازش بشه سر همین خیلی پیشنهاد نمیدم

SmartLifeQom@

مجموعه کار های من...
صفحه 195 از 195 نخستنخست ... 95145170185191192193194195

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

code cpu desire emoji htc infinity ios led lg mini nexus one آپدیت آپدیت رسمی آیفون اثر انگشت ارسال اس ام اس استوک اسمارت اسکرین اصلی افزایش ال جی انجمن اندروید اولین اولین گوشی اپدیت اپل اچ تی سی اکسپریا ایران ایسوس اینترنت باتری بازی باطری بخش بررسی برنامه بلوتوث بنچمارک به نام بهتر بهترین تایوان تبلت تست تعمیر تغییر تنظیمات جدید جذاب حافظه حافظه داخلی خبر خرید خرید گوشی خریداری در حد دست دوم دوربین دوست رابط کاربری رام راهنمایی رسمی روشن روی ساخت ساده سازنده ساعت سامسونگ سخت افزار سخت افزاری سرعت سلام دوستان سونی سونی اکسپریا شارژ شبکه شخصی سازی شدن شرکت صدا صفحه نمایش ضعیف عالی عکاسی عکس padfone sii snapdragon usb فروش فلش فیلم قاب قابلیت قدیمی قوانین قیمت قیمت گوشی لپ تاپ لینک مشاوره مشاوره برای خرید گوشی مشخص مشخصات مشکل مشکلات معرفی مهم موبایل موسیقی موضوع مک بوک نرم افزار نویز نکسوس نکسوس 4 های هدفون هستند هنگ وای فای ویندوز پترن پسورد پورت چین کارکرده کاستوم کاستوم رام کاملا کاور کتاب کمک گارانتی گالگسی گلکسی گلکسی اس گلکسی اس 6 گوشی گوشی دست دوم گوشی های x z1

نمایش برچسب‌ها

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)