تنظیمات سایت
+
آواتار شما
نمایش به صورت عریض Flued نمایش به صورت ثابت Fixed
تبلیغات تجاری در اندروید ایران ( تعرفه تبلیغات )
سوالات و مشکلات مبتدیان | تاپیک سری هفتمسوالات و مشکلات مبتدیان | تاپیک سری هفتم سوالات و مشکلات مبتدیان | تاپیک سری هفتم سوالات و مشکلات مبتدیان | تاپیک سری هفتم سوالات و مشکلات مبتدیان | تاپیک سری هفتم سوالات و مشکلات مبتدیان | تاپیک سری هفتم سوالات و مشکلات مبتدیان | تاپیک سری هفتم
سوالات و مشکلات مبتدیان | تاپیک سری هفتمسوالات و مشکلات مبتدیان | تاپیک سری هفتم
سوالات و مشکلات مبتدیان | تاپیک سری هفتمسوالات و مشکلات مبتدیان | تاپیک سری هفتم
سوالات و مشکلات مبتدیان | تاپیک سری هفتم

کاربران برچسب زده شده

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 45678
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 80
    C.y.a.n.o.g.e.n آواتار ها
    مدیر بخش
    سمت
    Galaxy S
    دریافت 1,819 تشکر در 829 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    سوالات و مشکلات مبتدیان | تاپیک سری هفتم
    رام گوشی/تبلت اول
    Cm14 unofficial nougat 7.1
    نوشته اصلی توسط TNTSAEED [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    سلام ببخششید اینجا میپرسم تو بخش نوت 2 پرسیدم جواب ندادن خواستم اینجا من گوشی نوت دو با اندروید 4.3 دارم میخوام به 4.4.2 اپدیت کنم رامی که قرار دان کنم باید رام متناسب با رام کشوری که رو گوشی نصبه باید باشه یا فرقی نمیکنه رام هر کشوری میشه
    اگه باید متناسب با رام باشه از کجا بفهمم رام چه کشوری رو گوشیم نصبه
    اگه از سايت sammobile يا samsung-update دانلود ميكنيد مهم نيست براي چه كشوري باشه و نصب ميشه

ولي رام هاي برخي كشور ها زبان فارسي/عربي را ساپورت نميكنن مثلا رام آلمان متن ها را ب ه ا ي ن ص و ر ت نشون ميده جدا جدا كه البته با فارسي ساز حل ميشه ولي دردسر داره

رام ايران ، امارات ، عربستان ، عراق و ديگر كشور هاي خاورميانه از فارسي پشتيباني ميكنن

وگرنه كشور مهم نيست و بدون مشكل نصب ميشه
  2. تبلیغات تجاری در اندروید ایران ( تعرفه تبلیغات )
    alaiiam آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 44 تشکر در 12 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    سلام خدمت هموطنان عزیز؛
    من می*خواستم گوشیم رو روت کنم بدون دردسر بازکردن بوتلودر ،فرمت و... بخاطر همین قصد داشتم از kingroot استفاده کنم، اما بخاطر اینکه در مورد قابل اعتماد بودن نرم افزار بحث*هایی هست فعلا روت نکردم، سؤالم اینکه که پس از روت با جایگزین کردن kingroot با superSu اين شك*ها از بین میره؟ البته در xda از گفته سازندش میگه جای نگرانی در مورد اطلاعاتی که نرم افزار برامون می*فرسته نیست.
    ممنون.
    arsam_68 آواتار ها
    مدیر ارشد
    سمت
    مدیر ارشد
    دریافت 26,173 تشکر در 11,489 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    نوشته اصلی توسط alaiiam [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    سلام خدمت هموطنان عزیز؛
    من می*خواستم گوشیم رو روت کنم بدون دردسر بازکردن بوتلودر ،فرمت و... بخاطر همین قصد داشتم از kingroot استفاده کنم، اما بخاطر اینکه در مورد قابل اعتماد بودن نرم افزار بحث*هایی هست فعلا روت نکردم، سؤالم اینکه که پس از روت با جایگزین کردن kingroot با superSu اين شك*ها از بین میره؟ البته در xda از گفته سازندش میگه جای نگرانی در مورد اطلاعاتی که نرم افزار برامون می*فرسته نیست.
    ممنون.
    سلام مدل دقیق گوشی شما چیه؟

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    فروش لوازم جانبی به کمترین قیمت ممکن جهت دادن سفارش لطفا به کانال بنده سر بزنید.

SmartLifeQom@

مجموعه کار های من...
    alaiiam آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 44 تشکر در 12 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    نوشته اصلی توسط arsam_68 [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    سلام مدل دقیق گوشی شما چیه؟

Honor 6 (H60-L04) من بيشتر در مورد نرم افزار مي*خوام بدونم چونک رو*ش*های دیگه واس روت کردنش هست اما اکثراً بوتلودر باز می*خوان و در نتیجه فرمت کردن...، بخاطر همین از نرم افزار می*خوام استفاده کنم.
    arsam_68 آواتار ها
    مدیر ارشد
    سمت
    مدیر ارشد
    حمایت مالی از انجمن
    __
    نوشته اصلی توسط alaiiam [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    Honor 6 (H60-L04) من بيشتر در مورد نرم افزار مي*خوام بدونم چونک رو*ش*های دیگه واس روت کردنش هست اما اکثراً بوتلودر باز می*خوان و در نتیجه فرمت کردن...، بخاطر همین از نرم افزار می*خوام استفاده کنم.
    برنامه کینگ روت برنامه قوی هست و روت میکنه ۱۰۰٪ و دسترسی کامل میده نگران نباش

فروش لوازم جانبی به کمترین قیمت ممکن جهت دادن سفارش لطفا به کانال بنده سر بزنید.

SmartLifeQom@

مجموعه کار های من...
    Mehdi10113 آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 0 تشکر در 0 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    دوستان من برنامه My data manager رو نصب کردم دیدم برنامه ای که انگار برای خود اندروید هم هست نصف حجم اینترنت من رو بی دلیل استفاده میکنه اسمش هم os services است یه برنامه قطع دسترسی برنامه ها به اینترنت گرفتم و دسترسی برنامه فوق را قطع کردم با این کار برنامه های دیگر هم مشکل پیدا کردن باید چه کار کنم؟
    mamad_knight آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 0 تشکر در 0 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    سلام،
    ببخشید دوستان من در زمینه ی زبان جاوا (اندروید استودیو) تازه کار هستم. بنده قصد دارم یه برنامه بنویسم که بتونه نام خانوادگی یکی از مخاطب ها رو به یه اسم از پیش تعیین شده ی دیگه (در اینجا "anyname") تغییر بده، کد رو هم نوشتم ولی وقتی با شبیه ساز اجرا می کنم، فقط روی بعضی از نسخه ها (APIها) اجرا میشه. در ابتدا یه دکمه گذاشتم که با لمس کردنش تابع اجرای کد فراخوانی میشه:

کد:
    android:onClick="start"

اینم کد اصلی (تابع start):

کد:
    ArrayList<ContentProviderOperation> ops = new ArrayList<ContentProviderOperation>();

ContentProviderOperation.Builder builder = ContentProviderOperation.newUpdate(ContactsContrac  t.Data.CONTENT_URI);
    builder.withSelection(ContactsContract.CommonDataK  inds.StructuredName.CONTACT_ID + "=?", new String[]{String.valueOf(1)});
    builder.withValue(ContactsContract.CommonDataKinds  .StructuredName.FAMILY_NAME, "anyname");
    ops.add(builder.build());

try
    {
        getContentResolver().applyBatch(ContactsContract.A  UTHORITY, ops);
    }
    catch (Exception e)
    {
        e.printStackTrace();
    }
    این کد {String.valueOf(1)} هم واسه*ی اینه که بره سراغ مخاطبی که آیدیش ۱ هستش که میشه اولی. برنامه روی همه*ی APIها به خوبی کار می*کنه به غیر از اینا:

4.3 (API 18)
    4.4.4 (API 19)
    6 (API 23)
    7 (API 24)
    7.1 (API 25)

موقع اجرا هم نه اروری میده نه هیچ گونه exception. به عنوان مثال کدهای بخش run و monitor رو برای API 24 توی یه نوت پد (به خاطر تعداد خطوط زیاد) گذاشتم و آپلود کردم که شاید ایراد کار اینجا مشخص باشه که من سر در نمیارم:

کد:
    [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]

دو مجوز خواندن و نوشتن رو هم به فایل Manifest اضافه کردم.

حالا خواهش مندم اگه کسی از دوستان سر در میاره که ایراد کار از کجاست، لطفا راهنمایی کنه.
    ممنون.
    m.j.y آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 28 تشکر در 15 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    طریقه مشاهده کردن نرم افزارهای مخفی شده ی گوشی LG G6 چجوریه؟

Sent from my LG-H870S using Tapatalk
    arsam_68 آواتار ها
    مدیر ارشد
    سمت
    مدیر ارشد
    حمایت مالی از انجمن
    __
    نوشته اصلی توسط m.j.y [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    طریقه مشاهده کردن نرم افزارهای مخفی شده ی گوشی LG G6 چجوریه؟

Sent from my LG-H870S using Tapatalk
    سلام اینو تست کن :

Tab view

Tap Settings.

Tap the Display tab.

Tap Home screen.

Under 'LAYOUT,' tap Hide apps.

Tap any apps you want to unhide.

Tap DONE.

Sent from my ONEPLUS A3010 using Tapatalk

SmartLifeQom@

مجموعه کار های من...
    6dfbphxbm آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 0 تشکر در 0 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    سلام دوستان
    راهی وجود داره که بصورت افلاین با voice فرمان داده و برنامه رو اجرا کرد
    گوشی s8 هست
    تاکیید میکنم به صورت افلاین

با تشکر
صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 45678

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

4.0.4 4.4 4.4.2 advanced and-roid and-roid.ir android apk apple cache clockworkmod code cwm default droid google gsm ios lg mac master mini nohedah آموزش آپدیت اتصال اجرا ارسال ارور اس ام اس اصلی انجمن انجمن تخصصی انجمن تخصصی اندروید انجمن تخصصی اندروید ایران اندروید اندروید 5 اندروید ایران اندرویدی اپدیت اپلیکیشن ایران اینترنت باتری بازی بازی ها بخش بررسی برنامه برنامه های بلوتوث بکاپ تبلت تخصصی تخصصی اندروید تست تشخیص تغییر تلفن تلگرام تنظیمات تکنولوژی جدید جستجو حافظه حافظه داخلی دانلود دانلود منیجر دانگرید در حد دوست دکمه ذخیره رام رام اصلی رام جدید رام رسمی رامی راهنمایی رسمی روت روت کردن روشن روی ریکاوری ساعت سامسونگ سرعت سریع سلام دوستان سوالات و مشکلات سونی سیستم عامل سیم کارت سینک سیو شدن صورت دستی طرح عکس pro reset root sms فایل فایل exe فایل منیجر فعال فلش فناوری قدیمی قوانین لیست لینک ماژول مبتدیان مختلف مخفی مدیا مشاوره مشکل مشکلات مصرف باتری معرفی نرم افزار نرم افزارهای نصب های هندزفری هنگ وای فای ویروس ویندوز پارسی چگونگی کاستوم کاستوم ریکاوری کالیبره کردن باتری کاملا کرنل کمک کننده گوشی گوشی اندروید گوشی سونی گوشی های گوگل x xperia xperia mini

نمایش برچسب‌ها

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)