تنظیمات سایت
+
آواتار شما
نمایش به صورت عریض Flued نمایش به صورت ثابت Fixed
تبلیغات تجاری در اندروید ایران ( تعرفه تبلیغات )
مستقیم سازی لینک های غیرمستقیم برای تمام کاربران اندروید ایرانمستقیم سازی لینک های غیرمستقیم برای تمام کاربران اندروید ایران مستقیم سازی لینک های غیرمستقیم برای تمام کاربران اندروید ایران مستقیم سازی لینک های غیرمستقیم برای تمام کاربران اندروید ایران مستقیم سازی لینک های غیرمستقیم برای تمام کاربران اندروید ایران مستقیم سازی لینک های غیرمستقیم برای تمام کاربران اندروید ایران مستقیم سازی لینک های غیرمستقیم برای تمام کاربران اندروید ایران
مستقیم سازی لینک های غیرمستقیم برای تمام کاربران اندروید ایرانمستقیم سازی لینک های غیرمستقیم برای تمام کاربران اندروید ایران
مستقیم سازی لینک های غیرمستقیم برای تمام کاربران اندروید ایرانمستقیم سازی لینک های غیرمستقیم برای تمام کاربران اندروید ایران
مستقیم سازی لینک های غیرمستقیم برای تمام کاربران اندروید ایران

کاربران برچسب زده شده

صفحه 5 از 51 نخستنخست 1234567891530 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 504
    mike1986 آواتار ها
    مدیر بازنشسته
    سمت
    مدیر بازنشسته
    دریافت 793 تشکر در 372 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    CloudyG3
    رام گوشی/تبلت دوم
    Unknown
    نوشته اصلی توسط Naser0172 [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    لینک مستقیم از وی پی اس. روی سرور انجمن نزاشتمش: (فشردش کردم با قابلیت ریکاوری)

کد:
    http://78.46.11.112/naser/(2014)Maroon5%E2%80%93V(Deluxe%20Edition).rar

پسورد:
    کد:
    naser
    داداش دستت درد نکنه . میشه اون آهنگ Animals رو بصورت تکی آپلود کنی ؟ فقط همون یدونه چون میخوام کیفیتش رو تست کنم و الان 1 گیگ نمیتونم دانلود کنم تا شب که رایگان شه نت ...

ممنون ...
  2. تبلیغات تجاری در اندروید ایران ( تعرفه تبلیغات )
    arsam_68 آواتار ها
    مدیر ارشد
    سمت
    مدیر ارشد
    دریافت 25,808 تشکر در 11,281 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    سلام لطفا این رام لینکش مستقیم کنید ممنون :

کد:
    http://samsung-updates.com/details/41809/Galaxy_Note_4_Exynos/SM-N910C/MID/N910CXXU1AOB1.html
    فروش لوازم جانبی به کمترین قیمت ممکن جهت دادن سفارش لطفا به کانال بنده سر بزنید.

SmartLifeQom@

مجموعه کار های من...
    Naser0172 آواتار ها
    مشاور ارشد
    سمت
    Senior Management Consultant
    _̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲͡
    دریافت 31,254 تشکر در 4,429 پست
    حمایت مالی از انجمن
    1000 تومان
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    5.1
    رام گوشی/تبلت دوم
    4.4.4
    نوشته اصلی توسط mike1986 [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    داداش دستت درد نکنه . میشه اون آهنگ Animals رو بصورت تکی آپلود کنی ؟ فقط همون یدونه چون میخوام کیفیتش رو تست کنم و الان 1 گیگ نمیتونم دانلود کنم تا شب که رایگان شه نت ...

ممنون ...
    کد:
    78.46.11.112/naser/Animals.rar
    ی توضیح*همین الان در مورد پسوند flac خصوصی کن. ویژگی شاخصش چیه که تو این همه حجم میخای صرفش کنی؟
    لینکارو هم سه چهار روز دیگه از وی پی اس پاک میکنم.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

----------------------------------------------------------------

همیشه آخرش خوب تموم می شه ، اگه الان خوب نیست یعنی هنوز آخرش نرسیده !

----------------------------------------------------------------
    MojtabaAp آواتار ها
    مدیر دانلودسنتر
    سمت
    دانلودسنتر
    دریافت 1,507 تشکر در 571 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    نوشته اصلی توسط pomo2000 [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    از راهنماییت ممنونم. حتما اونجا مطرح میکنم. ولی لینک سالمه من پارت اول رو دانلود کردم، البته شما استادید اما جسارتاً با "قندشکن" فرم های تبلیغاتی رو برای باز کردن لینک دانلود میده.
    دوست عزیز وقتی برا این گوشی نیومده لینک چی رو قرار بدن اینا کلا فیک هستن برا این که آمار سایتشون رو ببرن بالا یا برای اهداف دیگه ای که دارن
    ویرایش توسط MojtabaAp : 20-08-15 در ساعت 19:37
    MojtabaAp آواتار ها
    مدیر دانلودسنتر
    سمت
    دانلودسنتر
    حمایت مالی از انجمن
    __
    نوشته اصلی توسط arsam_68 [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    سلام لطفا این رام لینکش مستقیم کنید ممنون :

کد:
    http://samsung-updates.com/details/41809/Galaxy_Note_4_Exynos/SM-N910C/MID/N910CXXU1AOB1.html
    درود
    لینک مستقیم ۷ روزه
    [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    arsam_68 آواتار ها
    مدیر ارشد
    سمت
    مدیر ارشد
    دریافت 25,808 تشکر در 11,281 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    سلام این لینک ببینید میشه مستقیم کرد برای من اصلا باز نمیشه نه با چیز شکن نه به صورت معمولی :

کد:
    http://goo.im/devs/philz_touch/CWM_Advanced_Edition
    اگر شد جدید ترین نسخه مدل N8000 رو لطفا بذارید برام
    فروش لوازم جانبی به کمترین قیمت ممکن جهت دادن سفارش لطفا به کانال بنده سر بزنید.

SmartLifeQom@

مجموعه کار های من...
    MojtabaAp آواتار ها
    مدیر دانلودسنتر
    سمت
    دانلودسنتر
    حمایت مالی از انجمن
    __
    نوشته اصلی توسط arsam_68 [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    سلام این لینک ببینید میشه مستقیم کرد برای من اصلا باز نمیشه نه با چیز شکن نه به صورت معمولی :

کد:
    http://goo.im/devs/philz_touch/CWM_Advanced_Edition
    اگر شد جدید ترین نسخه مدل N8000 رو لطفا بذارید برام
    سلام
    آرسام جان با vps چک کردم مشکل از طرف سروره نمیشه کاریش کرد

Sent from my D6503 using Tapatalk
    Agha_jo0n آواتار ها
    مدیر بخش
    سمت
    Sony Xperia Z/ZL/Z1
    دریافت 802 تشکر در 435 پست
    نوشته های وبلاگ
    1
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    CyanogenMod Cm12 Android 5.0.2
    رام گوشی/تبلت دوم
    Cyanogenmod 4.4.4
    نوشته اصلی توسط MojtabaAp [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    درود
    لینک مستقیم ۷ روزه خدمت شما
    [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    مجتبی جان من کارم تموم شد
    اگه حجمی رو اشغال میکنه پاکش کن لطفا

پ.ن: از اینم نتونستم دانلو کنم سرعت دانلود 10kb بود مستقیم سازی لینک های غیرمستقیم برای تمام کاربران اندروید ایران مستقیم سازی لینک های غیرمستقیم برای تمام کاربران اندروید ایران ولی از این لینک لیچ کردم تو آپلود بوی سرورای ایرانش،با سرعت 250kb دانلود کردم،خدا بگم چیکارت کنه مخابراتمستقیم سازی لینک های غیرمستقیم برای تمام کاربران اندروید ایران مستقیم سازی لینک های غیرمستقیم برای تمام کاربران اندروید ایران

Sent from my C6903 using Tapatalk
    مـــود
    نصب همزمان چندین رام مختلف بر روی Xperia Z با MultiRom

کاستوم رام آندروید 5 Lollipop برای Xperia Z

اکثر اوقات با
    تپاتاک میام فروم
    اگر درخواستی سوالی پرسشی دارید
    پ.خ بدید سریعتر رسیدگی میشه
    MojtabaAp آواتار ها
    مدیر دانلودسنتر
    سمت
    دانلودسنتر
    حمایت مالی از انجمن
    __
    نوشته اصلی توسط Agha_jo0n [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    مجتبی جان من کارم تموم شد
    اگه حجمی رو اشغال میکنه پاکش کن لطفا

پ.ن: از اینم نتونستم دانلو کنم سرعت دانلود 10kb بود مستقیم سازی لینک های غیرمستقیم برای تمام کاربران اندروید ایران مستقیم سازی لینک های غیرمستقیم برای تمام کاربران اندروید ایران ولی از این لینک لیچ کردم تو آپلود بوی سرورای ایرانش،با سرعت 250kb دانلود کردم،خدا بگم چیکارت کنه مخابراتمستقیم سازی لینک های غیرمستقیم برای تمام کاربران اندروید ایران مستقیم سازی لینک های غیرمستقیم برای تمام کاربران اندروید ایران

سلام
    بعد هفت روز فایل به طور خودکار از رو سرور پاک میشه
    سرور مشکلی نداره من خودم تا ۴ مگ تونستم از سرور انجمن دانلود کنم اگه هم مشکلی هست از مخابراته
    Agha_jo0n آواتار ها
    مدیر بخش
    سمت
    Sony Xperia Z/ZL/Z1
    دریافت 802 تشکر در 435 پست
    نوشته های وبلاگ
    1
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    CyanogenMod Cm12 Android 5.0.2
    رام گوشی/تبلت دوم
    Cyanogenmod 4.4.4
    نوشته اصلی توسط MojtabaAp [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    سلام
    بعد هفت روز فایل به طور خودکار از رو سرور پاک میشه
    سرور مشکلی نداره من خودم تا ۴ مگ تونستم از سرور انجمن دانلود کنم اگه هم مشکلی هست از مخابراته
    میدونم میگم اگ جا گیره پاکش کنی
    اره سرور.ک عالیه،میگم ک نت مخابرات اعصاب آدمو بهم میریزه،اینهمه پول میدیم اینم وضعشه:-(

مـــود
    نصب همزمان چندین رام مختلف بر روی Xperia Z با MultiRom

کاستوم رام آندروید 5 Lollipop برای Xperia Z

اکثر اوقات با
    تپاتاک میام فروم
    اگر درخواستی سوالی پرسشی دارید
    پ.خ بدید سریعتر رسیدگی میشه
صفحه 5 از 51 نخستنخست 1234567891530 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

32 گیگ 32gb 4.1.2 4.4 4.4.2 4shared advanced amin and-roid and-roid.ir android code cwm development download droid emoji flash ftf g750 galaxy galaxy s galaxy s4 galaxy tab google gsm huawei i8262 java kitkat led lg lg g2 linux list live mail media mid miui mod naser0172 nexus nexus 4 note آخرین آمار آموزش آندروید آندروید 4 آپدیت آپدیت جدید ارسال انجمن انجمن تخصصی انجمن تخصصی اندروید انجمن تخصصی اندروید ایران اندروید اندروید 5 اندروید ایران اندروید5 اولین ایران باز کردن بخش برنامه به زودی بهتر تبلت تخصصی تخصصی اندروید تست جدید جدید ترین دانلود درخواست دوست دکمه رام رام miui رام اندروید 5 رام رسمی رام کاستوم رایگان رسمی روت روت شده روی ریکاوری زودی ساعت سامسونگ سامسونگ گلکسی سرعت سرویس شدن عکس prime rapidgator recovery robot rom sammobile samsung sony sony z system tab time touch update فارسی فایل قابلیت قوانین لالی پاپ لینک لینک دانلود لینک مستقیم لیچ مستقیم مشکل مهم نوت 3 نکسوس نکسوس 4 نکسوس 5 نکسوس 7 های هواوی پسورد پول کاستوم کاستوم رام کلش کیت کت گلکسی گلکسی اس گلکسی اس 6 گلکسی نوت گلکسی گرند گوشی گوشی آندروید گوشی سامسونگ گوشی های گوگل x xda xperia xperia t

نمایش برچسب‌ها

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)