تنظیمات سایت
+
آواتار شما
نمایش به صورت عریض Flued نمایش به صورت ثابت Fixed
تبلیغات تجاری در اندروید ایران ( تعرفه تبلیغات )
مشکلات و سوالات متداول | lg g2 | تاپیک شماره IIIمشکلات و سوالات متداول | lg g2 | تاپیک شماره III مشکلات و سوالات متداول | lg g2 | تاپیک شماره III مشکلات و سوالات متداول | lg g2 | تاپیک شماره III مشکلات و سوالات متداول | lg g2 | تاپیک شماره III مشکلات و سوالات متداول | lg g2 | تاپیک شماره III مشکلات و سوالات متداول | lg g2 | تاپیک شماره III
مشکلات و سوالات متداول | lg g2 | تاپیک شماره IIIمشکلات و سوالات متداول | lg g2 | تاپیک شماره III
مشکلات و سوالات متداول | lg g2 | تاپیک شماره IIIمشکلات و سوالات متداول | lg g2 | تاپیک شماره III
مشکلات و سوالات متداول | lg g2 | تاپیک شماره III

کاربران برچسب زده شده

صفحه 168 از 168 نخستنخست ... 68118143158164165166167168
نمایش نتایج: از 1,671 به 1,675 از 1675
  1. مشکلات و سوالات متداول | lg g2 | تاپیک شماره III

L.E.O آواتار ها
    مدیر ارشد بخش
    سمت
    LG Family
    دریافت 13,540 تشکر در 4,484 پست
    حمایت مالی از انجمن
    25000 تومان
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    stock 4.2
    رام گوشی/تبلت دوم
    LG G4 STOCK 5.1

بدلیل حجم بالای سوالات و ازدهام مطالب تاپیک گذشته حذف و ازین ببعد برای مطرح کردن سوالات یا مشکلات خودتون مربوط ب این گوشی ازین تاپیک استفاده کنین

با تشکر تیم مدیریتی lg

2. تبلیغات تجاری در اندروید ایران ( تعرفه تبلیغات )
    joodij آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 1 تشکر در 1 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    نوشته اصلی توسط arsam_68 [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    همون موردی ک دوستمون پیشنهاد دادن رو انجام بدین رام tot بزنید ورژن ۴.۴.۲ یا ۴.۲.۲

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
    ۴.۲.۲
    را فلش کردم ولی بازم همونطور هست
    joodij آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 1 تشکر در 1 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    نوشته اصلی توسط arsam_68 [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    همون موردی ک دوستمون پیشنهاد دادن رو انجام بدین رام tot بزنید ورژن ۴.۴.۲ یا ۴.۲.۲

سلام
    انجام دادم ولی باز هم همونطور هست
    arsam_68 آواتار ها
    مدیر ارشد
    سمت
    مدیر ارشد
    دریافت 26,023 تشکر در 11,391 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    نوشته اصلی توسط joodij [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    سلام
    انجام دادم ولی باز هم همونطور هست
    دوست من نیاز نیست چند بار پست بدید ، پس ببرید پیش تعمیرکار تا براتون درست کنه

فروش لوازم جانبی به کمترین قیمت ممکن جهت دادن سفارش لطفا به کانال بنده سر بزنید.

SmartLifeQom@

مجموعه کار های من...
    joodij آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 1 تشکر در 1 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    دوست من نیاز نیست چند بار پست بدید ، پس ببرید پیش تعمیرکار تا براتون درست کنه

ممنون از راهنمایی
    jin kazama آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 98 تشکر در 43 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    5.0.2 Cloudy-G2
    رام گوشی/تبلت دوم
    4.2.2
    سلام دوستان
    بعد از نصب رام کلودی رام رسمی نمیشه نصب کرد و موقع فلش گوشی روی 2% گیر میکنه و فقط رام کاستوم میشه نصب کرد، ایا راهی واسه حل این مشکل هست
    مدل گوشی g2 d801 هست
    یه بار گوشی بوت پروند روی fastboot mod گیر کرد دستی ترمیم بوت کردم بعد تونستم رام رسمی نصب کنم اما بعد از اینکه دوباره کلودی نصب کردم بازم مثل قبل شد و رام رسمی نگرفت
    هرکاری هم میکنم دوباره نمیره رو حالت fastboot که بتونم ترمیم بوت کنم ک بتونم رام رسمی نصب کنم
    ممنون میشم یه راه حلی جلو پام بذارید
صفحه 168 از 168 نخستنخست ... 68118143158164165166167168

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

230 4.4 4.4.2 and-roid and-roid.ir android apk battery code debugging download droid emoji google google play imei info led lg lg g2 lte master mobile mod modem mp4 network ota آفلاین آموزش آموزش نصب آموزش نصب رام آنروت آپدیت اتصال اجرا ارور استوک اشاره اصلی افزایش ال جی اندروید اندروید 4 اندروید 4.4 اندروید 4.4.2 اندروید 5 ایران اینترنت باتری بخش برنامه بریک بلوتوث بهتر بوت بوت لودر بوتلودر تایپ تست تغییر تلگرام تنظیمات توضیحات جامع حافظه خاموش خبر خرید دانلود دانلود رام دانلودینگ مود دانگرید درس دسترسی دوربین دوست رابط کاربری رام رام اصلی رام رسمی رام کاستوم راهنمایی رایگان رسمی روت روت اکسپلورر روت شده روت کردن روشن روی ریکاوری زبان زبان فارسی زمان ساخت سرعت سونی سیم کارت سیو شبکه شیراز صدا صفحه نمایش عکس play root snapdragon support twrp usb فارسی فایل فعال فلش فلش تولز لالی پاپ لودر لینک لینک مستقیم مخفی مستقیم مشکل مشکلات مصرف باتری منتظر مهم موبایل مود نرم افزار نصب نصب رام نصب رام رسمی های هندزفری وای فای پاک کردن پورت چین کابل کاستوم کاستوم رام کاملا کامپیوتر کرنل کمک کیت کت گارانتی گوشی گوشی های

نمایش برچسب‌ها

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)