تنظیمات سایت
+
آواتار شما
نمایش به صورت عریض Flued نمایش به صورت ثابت Fixed
تبلیغات تجاری در اندروید ایران ( تعرفه تبلیغات )
مشکلات و سوالات متداول lg g4مشکلات و سوالات متداول lg g4 مشکلات و سوالات متداول lg g4 مشکلات و سوالات متداول lg g4 مشکلات و سوالات متداول lg g4 مشکلات و سوالات متداول lg g4 مشکلات و سوالات متداول lg g4
مشکلات و سوالات متداول lg g4مشکلات و سوالات متداول lg g4
مشکلات و سوالات متداول lg g4

کاربران برچسب زده شده

صفحه 71 از 83 نخستنخست ... 21466167686970717273747581 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 701 به 710 از 828
  1. مشکلات و سوالات متداول lg g4

Naser0172 آواتار ها
    مشاور ارشد
    سمت
    Senior Management Consultant
    _̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲͡
    دریافت 31,242 تشکر در 4,425 پست
    حمایت مالی از انجمن
    1000 تومان
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    5.1
    رام گوشی/تبلت دوم
    4.4.4

در این تاپیک، مشکلات و سوالات متداول در مورد گوشی LG G4 مطرح می شود.

----------------------------------------------------------------

همیشه آخرش خوب تموم می شه ، اگه الان خوب نیست یعنی هنوز آخرش نرسیده !

----------------------------------------------------------------
  2. تبلیغات تجاری در اندروید ایران ( تعرفه تبلیغات )
    komsad آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 54 تشکر در 33 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    سلام من امروز g4 گرفتم دست دوم و اندروید ورژن 6
    دوربینش خیلی خوبه ولی من نمیتونم گزینه slow motion رو پیدا کنم . ممنون میشم راهنمایی کنید
    و یه سوال دیگه اینکه همین اندروید 6 بزارم باشه یا اندروید 5 فلش بزنم؟
    arsam_68 آواتار ها
    مدیر ارشد
    سمت
    مدیر ارشد
    دریافت 26,108 تشکر در 11,454 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    نوشته اصلی توسط komsad [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    سلام من امروز g4 گرفتم دست دوم و اندروید ورژن 6
    دوربینش خیلی خوبه ولی من نمیتونم گزینه slow motion رو پیدا کنم . ممنون میشم راهنمایی کنید
    و یه سوال دیگه اینکه همین اندروید 6 بزارم باشه یا اندروید 5 فلش بزنم؟
    سلام وقت بخیر ، در تنظیمات خود دوربین اونجایی ک میخوای رزولیشن فیلم برداری مشخص کنی هست.
    خوبه اگر مشکل خوردی رام عوض کن
    فروش لوازم جانبی به کمترین قیمت ممکن جهت دادن سفارش لطفا به کانال بنده سر بزنید.

SmartLifeQom@

مجموعه کار های من...
    komsad آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 54 تشکر در 33 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    نوشته اصلی توسط arsam_68 [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    سلام وقت بخیر ، در تنظیمات خود دوربین اونجایی ک میخوای رزولیشن فیلم برداری مشخص کنی هست.
    خوبه اگر مشکل خوردی رام عوض کن
    پیدا ردم تو قسمت mode بود

الان من میخوام رام اندروید 5 بزنم کدوم رام بهتره و مختصر توضیحی درباره فلش زدن بدید.
    Saeed1366 آواتار ها
    کاربر منتخب
    سمت
    HTC Butterfly
    دریافت 925 تشکر در 427 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    STOCK
    سلام.من چندتا از پست های دوستان رو خوندم که بعد از آپدیت به 6 مشکل گرم شدن و ... داشتن.منم همین مشکل برام پیش اومده بود.گوشی رو در حالت خاموش با منبع تغذیه چک کردم و جریان کشی داشت.گوشی من گارانتی مدیا پردازش بود.بردم اونجا بعد از یه سری مشکلات و حرفا بلاخره بردش رو عوض کردن.
    اللهم عجل لولیک الفرج
    دنیای این روزای من همقده تنپوشم شده اینقد دورم از تو که دنیا فراموشم شده
    فرشاد2016 آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 0 تشکر در 0 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    عرض سلام و وقت بخیر

گوشیمg4 / h818P هستش از اندروید5.1 به 6 بصورتota آپگرید کردم.
    بعد از آپگرید با مشکل داغ شدن/زود تموم شدن شارژ/دیر شارژ شدن/لگ زدن بسیار زیاد/و.. مواجه شد.
    ریست فکتوری کردم و هیچ برنامه ی اضافه ای هم روی گوشیم نصب نیست اما مشکل برطرف نشد.
    بنظرتون دانگرید کنم؟ چه کاستوم رامی رو پیشنهاد میدید؟ و اینکه شنیدم با دانگرید کردن احتمال crashشدن تاچ هست. این درسته؟
    راهکار شما چیه؟ واقعا کلافه شدم. شاید موضوع مطرح شده تکراری باشه اما ممنون میشم پاسخ بدید.
    مرسی از سایت مفیدتون
    lvlali آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 32 تشکر در 27 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    4.4.4
    رام گوشی/تبلت دوم
    4.4.2
    سلام
    خسته نباشید من یک گوشی الجی جی 4 دارم فک کنم بوتش پریده
    اومدم طبق اموزش
    [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    برم جلو یک بار با ورژن 20D فلش زدم قشنگاورد بالا از اون طرف که ساعت هوشمند دارم بلوتوث این رام با اون اموزشه مشکل داشت و طبق نظرات اموزش دهنده اون اموزش بنده 20C رو نصب کردم روی گوشی عملا دانگرید کردم خلاصه گوشی اومد بالا یکم بار رفتم طبق اموزش جلو ولی یک عددی رو اشتباه زدم و گوشی روی ارم الجی گیر کردش و باز مجبور شدم مجددا رام 20C رو فلاش بزنم و این دفعه 20C اومد بالا و مجداد طبق اموطش رفتم جلو دیگه بعد ریستارت فقط گوشیم ویبره میزنه و نه کامپیوتر میشناستش نه چیز دیگه ای به نظرتو چکار کنم ؟

پ . ن : شهر مون شهر کوچیکیه تعمیرکاراشم بدرد خودشون میخورن میکی میگه هاردش سوخته . یکیمیگه بوتش پرید خب مبگم بلدین درست کنید میگه نه والا
    ardavan7 آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 50 تشکر در 37 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    با سلام
    راستش بنده از خزیداران بدشانس lg g4 هستم،
    گوشی چند هفته پیش مشکل براش پیش امد و دیگه بوت نشد و با مراجعه به گارانتی معلوم شد که بله بنده هم دچار مشکل boot loop در مورد این گوشی شدم.(که شرکت ال جی این مشکل اعلام کرده بوده ظاهرا که گارانتی مادیران در ایران احضار بی اطلاعی در این مورد این مشکل)
    خلاصه بد از 3 هفته گوشی با تعویض برد درست شد. ولی مشکلی که الان هست و از دوستان میخواستم سوال کنم این هست که در حال حاضر IMEI گوشی عوض شده، من از شرکت که در این مورد سوال کردم بهم گفتن شرکت یک نامه بهتون با IMEI جدید میده که بخاطر تعمیر این تغیر ایجاد شده.
    من الان قصد فروش این گوشی دارم، ولی نمیدونم چه قیمتی براش تعیین کنم چون گوشی واقعا سالم هست و هیچ مشکلی نداره، مشکل دار بوده زمانی که دست من بوده ولی الان که با برد جدید تعویض شده پس هیچ مشکل دیگی نداره، در عوض فکر میکنم بهتر و مطئنتر هم شده حداقل.
    اگر دوستان لطف کنن و من در مورد اینکه چه قیمتی برای گوشی در نظر بگیرم تا ضرر کمتری بکنم ممنون میشم.
    Death Angel آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 39 تشکر در 21 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    Stock Rom V5.0.2
    نوشته اصلی توسط ardavan7 [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    با سلام
    راستش بنده از خزیداران بدشانس lg g4 هستم،
    گوشی چند هفته پیش مشکل براش پیش امد و دیگه بوت نشد و با مراجعه به گارانتی معلوم شد که بله بنده هم دچار مشکل boot loop در مورد این گوشی شدم.(که شرکت ال جی این مشکل اعلام کرده بوده ظاهرا که گارانتی مادیران در ایران احضار بی اطلاعی در این مورد این مشکل)
    خلاصه بد از 3 هفته گوشی با تعویض برد درست شد. ولی مشکلی که الان هست و از دوستان میخواستم سوال کنم این هست که در حال حاضر IMEI گوشی عوض شده، من از شرکت که در این مورد سوال کردم بهم گفتن شرکت یک نامه بهتون با IMEI جدید میده که بخاطر تعمیر این تغیر ایجاد شده.
    من الان قصد فروش این گوشی دارم، ولی نمیدونم چه قیمتی براش تعیین کنم چون گوشی واقعا سالم هست و هیچ مشکلی نداره، مشکل دار بوده زمانی که دست من بوده ولی الان که با برد جدید تعویض شده پس هیچ مشکل دیگی نداره، در عوض فکر میکنم بهتر و مطئنتر هم شده حداقل.
    اگر دوستان لطف کنن و من در مورد اینکه چه قیمتی برای گوشی در نظر بگیرم تا ضرر کمتری بکنم ممنون میشم.
    سلام.
    با توجه به این لینک، میشه گفت که شما برای دست 2 بودن گوشی باید تقریبا 1/4 قیمت گوشی رو کم کنی. یعنی قیمت گوشی دست 2 میشه دوروبَره 900 ت. بعد اگه بخوای روراست باشی، باید به مشتری بگی که بردشو عوض کردی و گوشی تعمیریه. همین کار تقریبا 200~100 ت از قیمت گوشی کم میکنه. پس شما اگه گوشی رو دوروبره 800~700 ت قیمت بدی، به نظر من منصفانس. البته با چند نفرم که کارشون اینه حتما مشورت کن.
    alireza_badri آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 12 تشکر در 11 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    سلام
    یکی از دوستام جی فور داره
    وقتی میزارتش تو شارژ هفت هشت ساعت طول میکشه تا شارژ بشه
    شارژر مال خودشه
    قطع او وصلی هم نداره
    نمیدونید چشه؟
    لطفا !!!!

Sent from my SM-G530H using Tapatalk
    arsam_68 آواتار ها
    مدیر ارشد
    سمت
    مدیر ارشد
    دریافت 26,108 تشکر در 11,454 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    نوشته اصلی توسط alireza_badri [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    سلام
    یکی از دوستام جی فور داره
    وقتی میزارتش تو شارژ هفت هشت ساعت طول میکشه تا شارژ بشه
    شارژر مال خودشه
    قطع او وصلی هم نداره
    نمیدونید چشه؟
    لطفا !!!!

Sent from my SM-G530H using Tapatalk
    سلام وقت بخیر ، با یک شارژر دیگه تست کنه ، اگر اوکی نشد یک بار ریست فکتوری کنه گوشیو ، اگر بازم درست نشد ببره گارانتی
    فروش لوازم جانبی به کمترین قیمت ممکن جهت دادن سفارش لطفا به کانال بنده سر بزنید.

SmartLifeQom@

مجموعه کار های من...
صفحه 71 از 83 نخستنخست ... 21466167686970717273747581 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

230 and-roid and-roid.ir chat code emoji htc htc one htc one max info lg mobile news nexus one آخرین آموزش آپدیت اتصال اس ام اس اس3 استاندارد اسکرین ال جی انجمن اندرویدی اپلیکیشن ایران باتری باز کردن بازار بازی باطری بخش بررسی برنامه برنامه های بلوتوث بهتر بهترین بوت بوت لودر تاچ تست تشخیص تصویری تعمیر تغییر تم تماس اضطراری تنظیمات تهران جالب جدید جدید ترین خاموش خرید خرید گوشی دانلود درایور دوربین دوست دکمه دیجیتال رام رام رسمی رامی راهنمایی رایگان رسمی رفع روت روت کردن روشن روی ریکاوری زبان زمان زودی ساده ساعت سخت افزاری سرعت سریع سلام دوستان سنسور سوال های سونی سیم کارت شارژ شدن صدا صفحه نمایش ضعیف عالی عکس غیر فعال root smart support update فارسی فروشگاه فعال فلش فیلم قاب قابلیت قفل قوانین قیمت لودر لیست لینک محافظ مدیا مسئله مستقیم مشاوره مشخص مشکل مشکل تاچ مشکلات معرفی مهم موبایل مکالمه نصب نصب رام نصب رام رسمی نکسوس های هدیه هستند وای فای وایرلس ویروس پترن پوشش پول چیست کاستوم کاملا کاور کمک گارانتی گوشی گوشی های گوگل xda

نمایش برچسب‌ها

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)