تنظیمات سایت
+
آواتار شما
نمایش به صورت عریض Flued نمایش به صورت ثابت Fixed
تبلیغات تجاری در اندروید ایران ( تعرفه تبلیغات )
رام کوک شده اندروید [5.0.2]   جی پرو   Rom SpecialEdition Lollipop V4.5رام کوک شده اندروید [5.0.2]   جی پرو   Rom SpecialEdition Lollipop V4.5 رام کوک شده اندروید [5.0.2]   جی پرو   Rom SpecialEdition Lollipop V4.5 رام کوک شده اندروید [5.0.2]   جی پرو   Rom SpecialEdition Lollipop V4.5 رام کوک شده اندروید [5.0.2]   جی پرو   Rom SpecialEdition Lollipop V4.5 رام کوک شده اندروید [5.0.2]   جی پرو   Rom SpecialEdition Lollipop V4.5 رام کوک شده اندروید [5.0.2]   جی پرو   Rom SpecialEdition Lollipop V4.5
رام کوک شده اندروید [5.0.2]   جی پرو   Rom SpecialEdition Lollipop V4.5رام کوک شده اندروید [5.0.2]   جی پرو   Rom SpecialEdition Lollipop V4.5
رام کوک شده اندروید [5.0.2]   جی پرو   Rom SpecialEdition Lollipop V4.5رام کوک شده اندروید [5.0.2]   جی پرو   Rom SpecialEdition Lollipop V4.5
رام کوک شده اندروید [5.0.2]   جی پرو   Rom SpecialEdition Lollipop V4.5

کاربران برچسب زده شده

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 34567
نمایش نتایج: از 61 به 65 از 65
    1. رام کوک شده اندروید [5.0.2] جی پرو Rom SpecialEdition Lollipop V4.5 :

رام کوک شده اندروید [5.0.2] جی پرو Rom SpecialEdition Lollipop V4.5

نگارش: 1.0,   توسط: p_a_r_s_a7 (مدیر بازنشسته)
      آخرین تاریخ آنلاین بودن عرضه کننده : Aug 2017
      ورژن : Android 5 Lollipop امتیاز: 
      تاریخ عرضه در انجمن : 28-02-15 تاریخ آخرین آپدیت : هرگز تعداد نصب : 16
      پشتیبانی در انجمن پشتیبانی فارسی

دوستان سلام امروز یه سورپرایز بزرگ براتون دارم امیدوارم که خوشتون بیاد

[مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]

اینم ورژن 4.5 این رام با بیس های جدید و رفع تمام مشکلات دانلود کنید و حالشو ببرید

طبق آموزش پیش برید بدون هیچ مشکلی میتونید رام رو نصب کنید
      برای برگشت به 4.4.2 هیچ محدودیتی هم نداره خودم تست کردم

بنده و سایت مذکور هیچ گونه مسولیتی بر عهده نمیگیرم در مورد خرابی تلفن شما

قبل از هر چیزی باس گوشیتون روت شده باشه و ریکاوری داشته باشین

لینک ورژن جدید رام این رام بیسش 5.0.2 از GK

1:[مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
      2:[مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]

لینک ورژن جدید رام این رام بیسش 5.0.2 از GX

به زودی

آموزش نصب:
      1:رام رو به حافظه داخلی منتقل کنید
      2:وارد ریکاوری بشید فقط twrp با [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ] هم تست شد جواب داد
      3: 3 تا وایپ رو انجام بدید
      4:نصب رام تو محیط آروما و انتخاب مدل گوشیتون
      5: ریستارت و لذت ببرید

Screenshots

حمایت خود را نشان دهید

• استفاده از این رام و توضیحات فارسی ؛ در یک سایت فارسی زبان دیگر بدون ذکر نام انجمن تخصصی اندروید غیر قانونی می باشد .
  1. تبلیغات تجاری در اندروید ایران ( تعرفه تبلیغات )

Yoobes آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 0 تشکر در 0 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    سلام
    ببخشید یه سوال داشتم
    این رام 3g یا 4g رو ساپورت میکنه؟
    اگه نه,شما چه رامی پیشنهاد میکنید
    rahgozar.r آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 101 تشکر در 32 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    نوشته اصلی توسط badazfarda [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    و با عرض معذرت یک سوال دیگه داشتم

گوشی من که optimus g pro e988 هست برای اولین باره که میخام از رام رسمی کیت کت که روش هست دل بکنم و یه رام کاستوم لالیپاپ نصب کنم ، کلا با روشهای روت و نصب ریکاوری و نصب رام کاستوم آشنا هستم ، فقط چیزی که روش گیر کردم انتخاب رام هست ، یه سرچی که داخل انجمن xda کردم به دو مورد برخوردم که به نظرم خیلی خوب هستند ولی متاسفانه داخل انجمن معرفی نشدن

========================
    یک مورد اینه

[مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]

======================

و این مورد دوم

========================

حالا میخاستم بدونم اولا با توجه به اینکه این دو مورد داخل انجمن معرفی نشدن قابل اطمینان هستند ، باگها و ایرادهای جزئی منظورم نیست فقط قابل نصب بودنشون و اینکه مشکل جدی واسه گوشی پیش نیاد

و مورد آخر اینکه در کل کدوم رام رو شما به عنوان عزیزان با تجربه به بنده پیشنهاد میدید

1. رام معرفی شده در این تاپیک
    2. رام مورد اول
    3. رام مورد دوم

باید ببخشید که خیلی مسدء اوقات شریفتون شدم

با تشکر پیشاپیش از اینکه وقت میذارید ، خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
    این سوال بنده هم هست لطفا اگر میدونید که این رام مشکلی نداره و پایداره نصب کنیم. ممنون
    yasharturk آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 0 تشکر در 0 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    نوشته اصلی توسط rahgozar.r [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    این سوال بنده هم هست لطفا اگر میدونید که این رام مشکلی نداره و پایداره نصب کنیم. ممنون
    با سلام من هر دو رام رو نصب کردم به جز مشکلات جزیی مشکل کلی نداران ورام اولی هم کامل تره هم کم ایرادتر مهم تر از همه از ورژن 8.6 به 9 اپدیت شده
    uosef7 آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 1 تشکر در 1 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    با سلام میشه نحوه نصب ورژن اولی را ollipop SUPER UX V8.5i Port G4 (240 & Gk & Gx & e98xx) (Smooth/Stable) در این تاپیک مختصر توضیح بدید ؟و البته من توی ریکاوری را اجرا کردن مشکل دارم با تشکر
    elemental آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 0 تشکر در 0 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    سلام من این رامو نصب کردم یه مشکل داره
    دیتاش خاموش نمیشه
    میگه عیر فعاله اما فعاله
    چیکارش باید کنم ؟
صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 34567

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

4.1.2 4.4 4.4.2 and-roid and-roid.ir code development download drive emoji farshid google lg lg optimus g pro lte mini navigation optimus optimus g ota آخرین آموزش آموزش نصب آندرویید آپدیت اجرا استوک اسکرین اصلی ال جی اما انتخاب رام انتقال انجمن اندروید اندروید 4 اندروید 4.4 اندروید 4.4.2 اندروید 5 انیمیشن اولین اپدیت ایران ایرانی بازار باطری باید بخش بدون هیچ برنامه به زودی بهتر بهترین بهترین رام بهترین ها بکاپ تست تغییر توضیحات جالب جدید جستجو خارجی خاموش خبر دارو دانلود دانلود رام در حد درخواست دسترسی دعا دوربین دوست ذخیره رام رام اصلی رام اندروید 5 رام جدید رام رسمی رام کاستوم رامو رامی رسمی رفع روت روت شده روی ریستور ریکاوری زبان زبان فارسی زودی ساخت ساده ساعت سرعتی سلام سورپرایز شارژ شدن صدا صفحه نمایش طرح عالی عکس غیر فعال port pro reset rom soft twrp فارسی فایل فایل منیجر فعال فلش لالی پاپ لاک اسکرین لینک لینک دانلود مشخصات مشکل مشکلات معرفی منتظر مهم نرم افزار نصب نصب رام های هستند ویجت پترن پورت کاستوم کاملا کردم کرنل کمک کنم کننده کوک کیت کت گوشی گوگل xda

نمایش برچسب‌ها

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)