تنظیمات سایت
+
آواتار شما
نمایش به صورت عریض Flued نمایش به صورت ثابت Fixed
تبلیغات تجاری در اندروید ایران ( تعرفه تبلیغات )
سوالات و مشکلات متداول HTC One E8 سوالات و مشکلات متداول HTC One E8 سوالات و مشکلات متداول HTC One E8 سوالات و مشکلات متداول HTC One E8 سوالات و مشکلات متداول HTC One E8 سوالات و مشکلات متداول HTC One E8
سوالات و مشکلات متداول HTC One E8سوالات و مشکلات متداول HTC One E8
سوالات و مشکلات متداول HTC One E8

کاربران برچسب زده شده

صفحه 4 از 14 نخستنخست 12345678 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 139
  1. سوالات و مشکلات متداول HTC One E8

CR 7 آواتار ها
    مدیر افتخاری
    سمت
    مدیر افتخاری
    _̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲͡
    دریافت 11,858 تشکر در 4,441 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    Official V 5
    رام گوشی/تبلت دوم
    S6

به نام خدا

در این تاپیک سوالات و مشکلات خود رو در ارتباط با HTC One E8 میتونید مطرح کنید

مواردی که باید در این تاپیک رعایت بشه :

1) از تکرار و یادآوری پرهیز کنید
    2) از زدن پست های متوالی خودداری کنید
    3) مشکلات خود را بصورت کامل مطرح کنید
    4) برای تشکر فقط از تب تشکر انتهای هر پست استفاده کنید
    و ...

ویرایش توسط javadahmadi14 : 11-06-16 در ساعت 05:22

=============================

2. تبلیغات تجاری در اندروید ایران ( تعرفه تبلیغات )
    _pedram آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 1 تشکر در 1 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    سلام،
    من گوشی رو بدون گارانتی خریدم.
    دو هفته هست دستم بود هیچ کاریش نکردم دو سه تا بازی ساده و وایبر نصب کردم فقط.

دیشب یه آپدیت OTA اومد منم کاریش نداشتم داشتم بازی میکردم خودش شروع کرد دانلود کردن .... (من هیچ YES یا قبول کردم رو نزدم . هیچ سوالی هم نپرسید )

یهو صفحه سیاه شد(بک لایت روشن بود) . بعد از چند دیقه پاور رو 30 ثانیه نگه داشتم . گوشی کامل خاموش شد دیگه هیچ عکسالعملی به هیچی نشون نمیده. حتی به شارژر هم میزنم هیچی نمیشه. ولی به کامپیوتر میزنم کامپیوتر اونو به عنوان qhsusb_bulk میشناسه. که درایور نداره.
    سرچ کردم گویا این بوتلودر اصلی کوآلکوم هست و وقتی اینو میبینم یعنی هارد بریک شده گوشی.
    حالا سوالم اینه چجوری میتونم درستش کنم ؟*
    تو ویندوز XP برنامه QPST گوشی رو شناسایی میکنه و مینویسه Download Mode . و نیاز به یک فایل Sahara XML و این چیزا داره.
    این فایل هارو ندارم .
    لطفا کمک کنید . چیکارش باید بکنم ؟؟؟
    aliashell آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 108 تشکر در 47 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    گوشیم E8 هست انجمن نداره تو لیست
    رام گوشی/تبلت دوم
    Gnabo Rom V8
    نوشته اصلی توسط farshadghapanch [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    سلام
    دوستان خواستم ببینم مشکل میکروفون با اندروید 5حل شد یا نه؟چون میگن اندروید 5براش اومده
    من میخوام این گوشی رو بگیرم ولی میترسم میکروفونش خراب بشه به نظرتون چیکار کنم؟اگر مشکل نرم افزاری باشه که با اندروید 5 باید برطرف شده باشه
    با توجه به مشکل میکروفون xperia z2 بگیرم بجای این گوشی بهتر نیست؟
    دوست عزیز من مدل سیاه رنگش رو دارم با بیلد 709 که تایوان میشه و هیچ کدوم از مشکلاتی که اینجا مطرح شده رو ندارم
    حالا شانس این انجمنه دقیقا کسایی اودن که مشکل داشتن با گوشی خود تک و توکی تو هر چی مدلی مشکلی هست
    javadahmadi14 آواتار ها
    گروه آموزشمدیر ارشد بخش
    سمت
    مدیر ارشد خانواده HTC
    دریافت 1,388 تشکر در 880 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    Stock 5.0.2
    رام گوشی/تبلت دوم
    Viper 4.2.2
    نوشته اصلی توسط _pedram [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    سلام،
    من گوشی رو بدون گارانتی خریدم.
    دو هفته هست دستم بود هیچ کاریش نکردم دو سه تا بازی ساده و وایبر نصب کردم فقط.

دیشب یه آپدیت OTA اومد منم کاریش نداشتم داشتم بازی میکردم خودش شروع کرد دانلود کردن .... (من هیچ YES یا قبول کردم رو نزدم . هیچ سوالی هم نپرسید )

یهو صفحه سیاه شد(بک لایت روشن بود) . بعد از چند دیقه پاور رو 30 ثانیه نگه داشتم . گوشی کامل خاموش شد دیگه هیچ عکسالعملی به هیچی نشون نمیده. حتی به شارژر هم میزنم هیچی نمیشه. ولی به کامپیوتر میزنم کامپیوتر اونو به عنوان qhsusb_bulk میشناسه. که درایور نداره.
    سرچ کردم گویا این بوتلودر اصلی کوآلکوم هست و وقتی اینو میبینم یعنی هارد بریک شده گوشی.
    حالا سوالم اینه چجوری میتونم درستش کنم ؟*
    تو ویندوز XP برنامه QPST گوشی رو شناسایی میکنه و مینویسه Download Mode . و نیاز به یک فایل Sahara XML و این چیزا داره.
    این فایل هارو ندارم .
    لطفا کمک کنید . چیکارش باید بکنم ؟؟؟
    علیک
    هارد بریک نشده،بلکه سافت بریک شده.باید بدی با جی تگ و باز شدن در گوشی درستش کنن.اشتباه کردی پاور رو گرفتی تا ری استارت بشه.
    farshadghapanch آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 46 تشکر در 41 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    نوشته اصلی توسط aliashell [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    دوست عزیز من مدل سیاه رنگش رو دارم با بیلد 709 که تایوان میشه و هیچ کدوم از مشکلاتی که اینجا مطرح شده رو ندارم
    حالا شانس این انجمنه دقیقا کسایی اودن که مشکل داشتن با گوشی خود تک و توکی تو هر چی مدلی مشکلی هست
    والا از یه مغازه دار هم پرسیدم گفت قبلا که داشتیم از 6تا گوشی 3تاشون میکروفونشون خراب شده یکی هم گفت یدونه e8 داشته بعد از 4روز میکروفونش خراب شده بعضی ها هم میگن چنین چیزی نیست خیلی گیج شدم بین این گوشی و z2 من خودم e8 رو دوست دارم ولی میترسم شانسم یه میکروفون خراب گیرم بیاد با گارانتیش هم اصلا نیست نمیدونم چیکار کنم
    این بیلد نامبر 709 سری ساخت گوشیه؟یعنی هر سری که از این گوشی میزنن یه بیلد نامبر داره؟رو بارکد گوشی بیلد نامبرو میزنه؟
    aliashell آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    رام گوشی/تبلت دوم
    Gnabo Rom V8
    نوشته اصلی توسط farshadghapanch [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    والا از یه مغازه دار هم پرسیدم گفت قبلا که داشتیم از 6تا گوشی 3تاشون میکروفونشون خراب شده یکی هم گفت یدونه e8 داشته بعد از 4روز میکروفونش خراب شده بعضی ها هم میگن چنین چیزی نیست خیلی گیج شدم بین این گوشی و z2 من خودم e8 رو دوست دارم ولی میترسم شانسم یه میکروفون خراب گیرم بیاد با گارانتیش هم اصلا نیست نمیدونم چیکار کنم
    این بیلد نامبر 709 سری ساخت گوشیه؟یعنی هر سری که از این گوشی میزنن یه بیلد نامبر داره؟رو بارکد گوشی بیلد نامبرو میزنه؟
    ببین دوست عزیز شما میتونی توی فاکتور این مورد رو ذکر کنی تا بعدا دچار مشکل نشی
    این بیلد نامبر سری ساخت نیست یه شماره هست که نشون دهنده منطقه ای هست که رام گوشی داره
    about > software information > software number
    از مسیر بالا میتونی بفهمی گوشی مال کدوم منطقس که یه عدد این شکلیه 2.33.709.3 اون عدد سه رقمی مد نظره
    که واسه من تایوانه چند روزی هم هست که اپدیت اندروید 5 رو هم گرفتم
    mina mina آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 0 تشکر در 0 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    سلام مشکل wifi دارم توhtc explorer اندرویدم 4؟می تونین کمکم کنین؟؟
    mina mina آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 0 تشکر در 0 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    هم روت کردم هم reset factory ولی وقتی سیم کارت میزارم وای فای از کار می افته ممنون میشم کمک کنین
    aliashell آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    رام گوشی/تبلت دوم
    Gnabo Rom V8
    نوشته اصلی توسط mina mina [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    هم روت کردم هم reset factory ولی وقتی سیم کارت میزارم وای فای از کار می افته ممنون میشم کمک کنین
    شما برو قسمت advanced وای فای و فرکانس باند وای فای رو روی 2.4 بزار
    در ضمن اینجا بخش one e8 هست نه explor
    sukekhoshans آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 75 تشکر در 21 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    سلام
    گوشی من htc e8 تک سیم سفارش اروپاست ( M8sn ساخت تایوان cpu 2.3) اما هرچی آپدیت سرچ میکنم اندروید 5 واسش نیومده، کسی میدونه چرا؟
    بیلد نامبر گوشیم هم 401
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    xmanz آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 102 تشکر در 69 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    من رمز گوشیم که پترن باشه یادم رفته
    میخام برم بوتلودر که بعدش ریکاوری برم نمیشه
    دکمه کاهش صدا+ پاور دارم ولی گوشی فقط روشن میشه

دکمه هم صالمه
    مشکل چیه و چیکار کنم؟
    خیلی فوری نیاز دارم مرسی
صفحه 4 از 14 نخستنخست 12345678 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

ace advanced android boot cid code cpu data download droid fastboot gsm hboot htc htc one imei mid mini one one m8 ota otg آندروید آندروید 5 آنلاک آپدیت اتصال اجرا ارسال ارور اروپا اس ام اس استوک اصلی انجمن اندروید اندروید 5 اندروید ایران اندرویدی اولین اپدیت اچ تی سی ایران ایرانسل اینترنت بازار بازی بخش بدون هیچ برنامه برنامه های بریک به نام بهتر بوت بوتلودر بکاپ تایوان تایپ تجاری تست تعمیر تغییر تنظیمات جدید خارجی خاموش خاموش شدن خرید خرید گوشی دانلود دانگرید در حد درایور دکمه رام رامی راهنمایی رسمی روت روت شده روشن روی ریستور ریکاوری ساخت ساده سوالات و مشکلات سیستمی سیم کارت سیو شبکه شدن صدا عکس غیر فعال pedram reset ruu s-off s4 mini snapdragon system time twrp update usb فارسی فایل فست بوت فعال فلش فلش کردن فوری لپ تاپ لینک مستقیم مشکل مشکلات معرفی مموری مموری کارت موبایل موسیقی موضوع نرم افزار نصب نصب رام های همراه اول وای فای وایبر ویندوز پترن کابل کاستوم کاستوم رام کاستوم ریکاوری کامپیوتر کمک کیبورد کیت کت کیف گارانتی گوشی گوشی های گوگل wifi xda xml xperia

نمایش برچسب‌ها

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)