تنظیمات سایت
+
آواتار شما
نمایش به صورت عریض Flued نمایش به صورت ثابت Fixed
تبلیغات تجاری در اندروید ایران ( تعرفه تبلیغات )
مشکلات و سوالات متداول Lg G3 مشکلات و سوالات متداول Lg G3 مشکلات و سوالات متداول Lg G3 مشکلات و سوالات متداول Lg G3 مشکلات و سوالات متداول Lg G3 مشکلات و سوالات متداول Lg G3
مشکلات و سوالات متداول Lg G3مشکلات و سوالات متداول Lg G3
مشکلات و سوالات متداول Lg G3مشکلات و سوالات متداول Lg G3
مشکلات و سوالات متداول Lg G3

کاربران برچسب زده شده

صفحه 326 از 326 نخستنخست ... 126226276301316322323324325326
نمایش نتایج: از 3,251 به 3,255 از 3255
  1. مشکلات و سوالات متداول Lg G3

ISSAK آواتار ها
    قائم مقام انجمن
    سمت
    قائم مقام انجمن
    دریافت 31,309 تشکر در 5,845 پست
    حمایت مالی از انجمن
    75000 تومان
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    Stock Firmware 5.0.2

در این تاپیک مشکلات و سوالات متداول در مورد گوشی LG G3 مطرح می شود.
  2. تبلیغات تجاری در اندروید ایران ( تعرفه تبلیغات )
    behrooz_chz آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 15 تشکر در 12 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    نوشته اصلی توسط jojobans [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    سامسونگ اس5 هنوز رام 5 واسش نیومده میتونن روت کنن بعد اونوقت واسه جی 3 هنوز روت نیومده یعنی این برمیگرده ب پشتیپانی chinfire
    نوشته اصلی توسط behrooz_chz [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    سلام من امروز یه جی ۳ مدل ۳۲ رو خریدم اندرویدش ۴.۴.۲هست با وایرلس اپدیت کردم ولی به ۵تغییر نکرد این رام هاییئکه هست رسمی هستن زبان فارسی دارن ؟ من گارانتی دار خریدم اپدیت کنم به پنج گارانتیش میپره ؟ حالا چطور باید اپدیت کنم قبلا سونی ایکسپریا اس داشتم خودم فلش میکردم با فلش تولز ولی این رو نمیدونم چی کار کنم
    لطفا مراحل رو دقیق بگید تو اموزش ها 4-5 روش روت بود و انلاک کردن بوت لودرم متوجه نشدم دقیقا اون قسمت نصب ریکاوری رو
    کلا نمیشه بدون این همه مراحل رام رسمی 5 رو نصب کرد ال جی مگه خودش نداده بیرون این رام رو چرا پس باید این همه کار انجام داد
    نوشته اصلی توسط behrooz_chz [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    سلام
    مرسی از راهنمایی من الان چند تا مشکل دارم
    1-برنامه
    PurpleDrake رو دانلود کردم واسه روت گوشی ولی فقط روی Waiting for device میمونه و کاری نمیکینه تیک های Unknow و usb debuging رو هم زدم درایر رو هم نصب کردم
    2 تو قسمت انلاک بوت لودر چون گوشی D855 بود فایل مربوط به اون رو گرفتم و دو تا فایل دیگه هم بود که واسه نصب ریکاوری بود(کاستوم ریکاوری twrp) اون ها رو هر دو رو باید بگبرم یکی ایمیج بود و یکی از ریکاوری متوجه نشدم چطور باید نصب کنم اون ها رو
    3- رام رو هم 20D ایتالیا فک کنم اخرین ورژن باشه زبان فارسی داره این رام ؟
    مورد اول حل شو گوشی رو شناخت فایل supersu رو که دانلود کردم exe بود اون قسمت رو پاک کردم و به گوشی انتقال دادم ولی ارور میده و نصب نمیشه باید کار دیگه بکنم
    در مرود بوت لودر منظورم این دوتا فایل بود اون فایل ایمیج مربوط به 855 رو گرفتم که باید به گ.شی انتقال بدم این دوتا رو کی باید نصب کنم بعد از اون
    فایل قابل فلش از ریکاوری
    [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]

فایل ایمیج
    [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    سلام
    صندوق پیامتون پر بود می خواستم ایدی یاهوتون رو بگیرم اگه ممکنه
    این فایل ها از تو اموزش همین سایت بود اوکی پس همون ایمیج رو باید نصب کنم اون دوتا فایل رو نصب نمیکنم
    فقط الان supersu رو نمیتونم نصب کنم مرحله اول با موفقیت انجام شد شناخت گوشی و چند بار ریست شد و اومد بالا الان باید پسوند فایل رو به APK تغییر بدم و بریزم رو گوشی که این کار رو کردم و ارور میده موقع نصب یا باید با برنامه دیگه ای نصب بشه
    البته فک کنم لینکش مشکل داره فایل حجمش 2 مگ و خورده ای هست به من یه فایل 900 کیلو بایتی نشون میده واسه دانلود اگه ممکنه یه جا دیگه اپلود کنید
    سلام
    این تاریخچه کارهای 3 سال پیشه و تا الان بهش دست نزدم الان میخوام ریستش کنم چون خیلی کند شده و از طرفی گفتم به اندروید 6 ارتقاش بدم
    الان با توجه به ابنکه اون موقع بوت لودر انلاک کردم و روت کردم از طریق ریکاوری اندروید 5 ریختم چیکار باید بکنم به 6 ارتقا بدم و گوشی نابود نشه ؟
    این رام لهستان رسمیه و زبان فارسی داره
    مچکرم
    behrooz_chz آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 15 تشکر در 12 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    این رام رسمی گلوبال رو باید بگیرم ؟
    rohollah.h آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 0 تشکر در 0 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    نوشته اصلی توسط rohollah.h [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    سلام دوستان
    من مشکل خاموش شدن ال سی دی دارم.
    وقتی با گوشی کار میکنم صفحه خاموش میشه، البته کامل خاموش نمیشه و سیاهی زمینه ال سی دی طوری که نشون میده هنوز در حالت روشن هستش و به رنگ مشکی کمرنگ در میاد و باید پاور رو چند بار زد تا اینکه صفحه روشن بشه.
    اما گوشی بنده گارانتی داشت و گارانتی قبول نکرد (با این دلیل که گوشی آب دیده، در طول یکسالی که دست من بود اصلا نزدیک آب نشده اما خب از گارانتی رد شد و این مشکل تازه پیش اومده).
    گارانتی مشکل رو چون از گارانتی خارج شده بوده بررسی نکرده بود و همینطوری از بنده مشکل رو دوباره پشت تلفن پرسید و کسی که تلفن جواب میداد و تعمیر کار نبود گفت که از تاچ و ال سی دی هستش! تاچ و ال سی دی وقتی که با دکمه پاور روشن میشه کامل سالم هستش و مشکل باید از جای دیگه ای باشه. از قطعه ای مثل خازن تصویر و چیزی که در تغذیه مشکل داشته باشه.
    لطفا اگه دوستان اطلاعاتی دارید راهنمایی کنید. با تشکر
    تعمیر کار آی لایت و تغذیه رو عوض کرد با هزینه 150 تومن که گفت این دوتا رو عوض کردم درست شد و مشکل از ال سی دی نبود.
    sadoq آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 66 تشکر در 52 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    android 6
    سلام د وستان یک شاخه از کله شارژرم شکسته کاریش نمیشه کرد دیگه باید شارژر بگیرم خواستم بدونم چه کله شارژری بگیرم مناسب g3 باشه چند آمپره؟
    لطفا فوری جواب بدین
    Kami آواتار ها
    کاربر منتخب
    سمت
    کاربر منتخب
    دریافت 1,033 تشکر در 548 پست
    حمایت مالی از انجمن
    1000 تومان
    نوشته اصلی توسط sadoq [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    سلام د وستان یک شاخه از کله شارژرم شکسته کاریش نمیشه کرد دیگه باید شارژر بگیرم خواستم بدونم چه کله شارژری بگیرم مناسب g3 باشه چند آمپره؟
    لطفا فوری جواب بدین
    شارژر اصلی lg بگیرید معمولاً از چی 3 به بالا همه آمپرشون یکیه
    حتی کلگی شارژر g5 هم یکیه فقط کابلش فرق میکنه
    تشکر از زحمات دیگران نشانه شخصیت والای شماست
    Don’t be too hard on yourself. There are plenty of people willing to do that for you
    Love yourself and be proud of everything that you do
    Even Mistakes mean you’re trying

صفحه 326 از 326 نخستنخست ... 126226276301316322323324325326

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

32gb 4.4 4.4.2 amir and-roid and-roid.ir android apk battery card code cpu dalvik debugging droid flash google gps lg lg g2 macbook pro master memory mini mobile navigation offline on the go otg آفلاین آندروید 4 آندرویدی آنروت آپدیت اجرا اس ام اس اشاره اصفهان اصلی افزایش ال جی اندروید اندرویدی اولین اپدیت ایران اینترنت باتری باز هم بازار بازی بازی ها باطری بخش بررسی برنامه برنامه های بروزرسانی بهتر بهترین بک آپ تایپ تست تغییر تلفن همراه تنظیمات تهران جالب جدید حافظه خاموش خرید دانلود در حد دسترسی دعا دکمه دیجیتال رام راهنمایی روت روشن روی زبان زمان ساعت سامسونگ سخت افزار سخت افزاری سرعت سریع سونی شارژ شدن شرکت صفحه نمایش ضعیف عالی عکس prime pro review save sd card smart smartphone sms usb فارسی فروش فضای خالی رم فعال فلش فیلم فیلمبرداری قابل استفاده قابلیت قیمت مختلف مخفی مسیج مشخص مشکل مشکلات مموری منتظر مهم موزیک مکالمه نرم افزار نصب نقشه های هستند هنگ پاک کردن کلیپ کمک کوچک کوک کیبورد گارانتی گلکسی گلکسی اس گوشی گوشی های گوگل گیگابایت wifi x

نمایش برچسب‌ها

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)