تنظیمات سایت
+
آواتار شما
نمایش به صورت عریض Flued نمایش به صورت ثابت Fixed
تبلیغات تجاری در اندروید ایران ( تعرفه تبلیغات )
سوالات و مشکلات متداول Galaxy S IV | بخش دومسوالات و مشکلات متداول Galaxy S IV | بخش دوم سوالات و مشکلات متداول Galaxy S IV | بخش دوم سوالات و مشکلات متداول Galaxy S IV | بخش دوم سوالات و مشکلات متداول Galaxy S IV | بخش دوم سوالات و مشکلات متداول Galaxy S IV | بخش دوم سوالات و مشکلات متداول Galaxy S IV | بخش دوم
سوالات و مشکلات متداول Galaxy S IV | بخش دومسوالات و مشکلات متداول Galaxy S IV | بخش دوم
سوالات و مشکلات متداول Galaxy S IV | بخش دومسوالات و مشکلات متداول Galaxy S IV | بخش دوم
سوالات و مشکلات متداول Galaxy S IV | بخش دوم

کاربران برچسب زده شده

صفحه 293 از 293 نخستنخست ... 93193243268283289290291292293
نمایش نتایج: از 2,921 به 2,923 از 2923
  1. سوالات و مشکلات متداول Galaxy S IV | بخش دوم

™Mohammad_Reza آواتار ها
    مدیر افتخاری
    سمت
    مدیر افتخاری
    دریافت 9,735 تشکر در 2,533 پست
    حمایت مالی از انجمن
    2000 تومان
    گوشی / تبلت من
    با سلام و خسته نباشید خدمت شما کاربران گرامی ...

با توجه به زیاد شدن صفحات تایپیک قبلی، این تایپیک جدید رو ایجاد کردم تا پاسخگوی مشکلات شما دوستان باشم ...

قبل از مطرح کردن سوال و یا مشکل در تایپیک زیر جست و جو کنید، چون بیشتر موارد در تایپیک قبلی سوال و پاسخ داده شده ...

[مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]

لطفاً به موارد زیر توجه کنید :

• از تکرار سوالات خودداری کنید
    • در مورد [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ] ها در این تاپیک سوال مطرح کنید ( تاپیک مجزایی برای پاسخ در مورد [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ] ها ایجاد نخواهد شد )
    • سوالات در مورد [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ] هایی که نصب میکنید در تاپیک همون رام مطرح کنید
    • سوالات به صورت کامل مطرح کنید تا به درستی پاسخ داده بشه ( مدل گوشی حتما بگید تا بهتر بتونیم شما راهنمایی کنیم )
    • برای تشکر از کلید تشکر که پایین هر پست قرار داره استفاده کنید

با توجه به موارد گفته شده، هر گونه ارسالی که بدون در نظر گرفتن موارد بالا مطرح شود، بدون اخطار قبلی حذف خواهد شد

آموزش تخصصی تعمیرات نرم افزاری تلفن همراه
  2. تبلیغات تجاری در اندروید ایران ( تعرفه تبلیغات )
    Ebadx1 آواتار ها
    مدیر ارشد بخش
    سمت
    مدیر ارشد خانواده سامسونگ
    دریافت 5,849 تشکر در 2,540 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    noble port not7
    نوشته اصلی توسط rasoolrr [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    اطلاعاتم همه پاک میشه که اینطوری
    راهی هست مخاطبین و غیرع بازگردانده شه
    بله پاک میشه و چاره نیست .اگر بالا میومد میتونستی با برنامه سوپر بکاپ از مخاطبین و برنامه هات بکاپ بگیری

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    کانال تخصصی سامسونگ :

https://telegram.me/SAMSUNG_IRN
    mirzaie آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 0 تشکر در 0 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    دوستان من گوشیم روزی چندبار ارور sd card unexpectly remoed و جدیدا یه ارور دیگه unfortunately the process android.process.media has stopped که خیلی آزار دهندس رو میده.
    رم رو عوض کردم گوشی رو فلش کردم فایده نداشت.
    کسی میدونه مشکل از چیه؟؟
    C.y.a.n.o.g.e.n آواتار ها
    مدیر بخش
    سمت
    Galaxy S
    دریافت 1,819 تشکر در 829 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    Cm14 unofficial nougat 7.1
    نوشته اصلی توسط mirzaie [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    دوستان من گوشیم روزی چندبار ارور sd card unexpectly remoed و جدیدا یه ارور دیگه unfortunately the process android.process.media has stopped که خیلی آزار دهندس رو میده.
    رم رو عوض کردم گوشی رو فلش کردم فایده نداشت.
    کسی میدونه مشکل از چیه؟؟
    درود مموري رو بذاريد تو آداپترش با pc با فرمت ديفالت (fat32 ) فرمتش كنيد
    گوشي رو هم يكبار فول وايپ كنين و دوباره فلش كنيد
    حتما هم اين رامو نصب كنيد:
    بريد سايت زير
    کد:
    https://www.sammobile.com/firmwares/
    سپس مدل دقيق i9500 يا i9505 بزنيد
    آخرين رامي كه براي خاورميانه اومده رو دانلود كنيد (ايران امارات عراق عربستان هر كدوم كه بالا تر هست ، البته من پيشنهادم اينه كه براي جلوگيري از هر گونه مشكلي رام كشور خودشو نصب كنيد تو about مينويسه)
    بعد از نصب رام هم بريد ريكاوري يكبار ريست فكتوري كنيد

بعد اس دي كارتو بندازيد تو گوشي و با گوشي يكبار فرمتش كنيد

درضمن اس دي كارت و اسلات اس دي كارت گوشي رو تميز كنين
صفحه 293 از 293 نخستنخست ... 93193243268283289290291292293

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

4.4 4.4.2 and-roid and-roid.ir android backup baseband busybox cid code cwm droid galaxy galaxy s galaxy s iv galaxy s4 game kies knox nandroid official one ota otg آخرین آموزش آنروت آنلاک آپدیت آپدیت جدید اجرا ارتقاء ارور اس ام اس استوک اسکرین اسکرین شات اصلی افزایش افزایش رم امنیتی اندروید اندروید 4 اندروید 4.3 اندروید 4.4 اندروید 4.4.2 اپدیت اچ تی سی ایرانسل با usb باتری باز هم باطری بخش بدون هیچ برنامه برنامه های بریک بریک شدن به نام بهتر بهترین بک آپ بکاپ تست تغییر تلویزیون تنظیمات جدید حافظه خاموش خاموش شدن خبر خرید دانلود درایور دسترسی رام رام اصلی رام جدید رام رسمی رامی راهنمایی رسمی روت روت شده روشن روی ریستور ریکاوری زبان زمان ساخت ساعت سامسونگ سامسونگ گلسی اس 4 سخت افزاری سریع سنسور سیم کارت شارژ شبکه شدن غیر فعال pro remote restore root samsung samsung galaxy samsung galaxy s iv samsung galaxy s4 system twrp update usb فارسی فایل فروشگاه فعال فلش قدیمی لیست لینک مستقیم مختلف مستقیم مشخصات مشکل مشکل usb مصرف باتری مموری مموری کارت مهم نرم افزار نرم افزار ها نرم افزارها نرم افزارهای نصب نصب رام های همه گوشی های هواوی وای فای ویجت چین کاستوم کاستوم رام کامپیوتر کرنل کمک کنترل کیبورد کیت کت گلکسی گلکسی اس گلکسی اس 4 گلکسی گلکسی اس چهار گوشی گوشی های گوشی گلسی اس 4 گوگل video y300

نمایش برچسب‌ها

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)