تنظیمات سایت
+
آواتار شما
نمایش به صورت عریض Flued نمایش به صورت ثابت Fixed
تبلیغات تجاری در اندروید ایران ( تعرفه تبلیغات )
سوالات و مشکلات متداول Galaxy S IV | بخش دومسوالات و مشکلات متداول Galaxy S IV | بخش دوم سوالات و مشکلات متداول Galaxy S IV | بخش دوم سوالات و مشکلات متداول Galaxy S IV | بخش دوم سوالات و مشکلات متداول Galaxy S IV | بخش دوم سوالات و مشکلات متداول Galaxy S IV | بخش دوم سوالات و مشکلات متداول Galaxy S IV | بخش دوم
سوالات و مشکلات متداول Galaxy S IV | بخش دومسوالات و مشکلات متداول Galaxy S IV | بخش دوم
سوالات و مشکلات متداول Galaxy S IV | بخش دومسوالات و مشکلات متداول Galaxy S IV | بخش دوم
سوالات و مشکلات متداول Galaxy S IV | بخش دوم

کاربران برچسب زده شده

صفحه 292 از 292 نخستنخست ... 92192242267282288289290291292
نمایش نتایج: از 2,911 به 2,917 از 2917
  1. سوالات و مشکلات متداول Galaxy S IV | بخش دوم

™Mohammad_Reza آواتار ها
    مدیر افتخاری
    سمت
    مدیر افتخاری
    دریافت 9,733 تشکر در 2,533 پست
    حمایت مالی از انجمن
    2000 تومان
    گوشی / تبلت من
    با سلام و خسته نباشید خدمت شما کاربران گرامی ...

با توجه به زیاد شدن صفحات تایپیک قبلی، این تایپیک جدید رو ایجاد کردم تا پاسخگوی مشکلات شما دوستان باشم ...

قبل از مطرح کردن سوال و یا مشکل در تایپیک زیر جست و جو کنید، چون بیشتر موارد در تایپیک قبلی سوال و پاسخ داده شده ...

[مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]

لطفاً به موارد زیر توجه کنید :

• از تکرار سوالات خودداری کنید
    • در مورد [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ] ها در این تاپیک سوال مطرح کنید ( تاپیک مجزایی برای پاسخ در مورد [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ] ها ایجاد نخواهد شد )
    • سوالات در مورد [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ] هایی که نصب میکنید در تاپیک همون رام مطرح کنید
    • سوالات به صورت کامل مطرح کنید تا به درستی پاسخ داده بشه ( مدل گوشی حتما بگید تا بهتر بتونیم شما راهنمایی کنیم )
    • برای تشکر از کلید تشکر که پایین هر پست قرار داره استفاده کنید

با توجه به موارد گفته شده، هر گونه ارسالی که بدون در نظر گرفتن موارد بالا مطرح شود، بدون اخطار قبلی حذف خواهد شد

آموزش تخصصی تعمیرات نرم افزاری تلفن همراه
  2. تبلیغات تجاری در اندروید ایران ( تعرفه تبلیغات )
    Kami آواتار ها
    کاربر منتخب
    سمت
    کاربر منتخب
    دریافت 1,290 تشکر در 657 پست
    حمایت مالی از انجمن
    1000 تومان
    نوشته اصلی توسط mehdi2092 [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    داداش مدل گوشی من الکسی اس 4 9505 هست
    والا اصلاعاتی در مورد سخت افزاری گوشی ندارم من چی به چی هست نمیخوام رام بزنم گوشی کم بیاره بزور بالا بیاد نتونم کار کنم الان سرعت خوبی داره گوشی اما با بالا رفتن اندروید خیلی از برنامه رو اندروید 4.3 نصب نمیشه این تنها مشکل من هست محبورم ابدیت کنم به 5.1
    یم سرچی میزنی ببینی نصب کنم خوبه یا نکنم؟ میترسم نصب کنم به گفته شما کم بیاره دیگه حالا خر بیار باقالی بار کن گرفتار بشم لکی الکی سرچ بزن ببیین نصب کنم خوبه یا نه کم میاره گوشی یا نه مدل 9505 تشکر داداش
    گوشی الکسی؟ منظورت همون گلکسیه دیگه؟
    این ورژن مال خاورمیانه و اماراته،فارسی هم داره و احتمالاً مشکلی هم نداشته باشه
    [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    کد ستاره مربع 1234 مربع رو توی گوشیت وارد کن و هرچی نشون داد اینجا بنویس ببینم رام الآنیه گوشیت چیه؟
    تشکر از زحمات دیگران نشانه شخصیت والای شماست
    Don’t be too hard on yourself. There are plenty of people willing to do that for you
    Love yourself and be proud of everything that you do
    Even Mistakes mean you’re trying

mehdi2092 آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 1 تشکر در 1 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    تشکر داداش 2تا سوال اخر ببخشید سرتو درد اوردم تو یک سایت این مسعله رو مترح کردم یکی جواب منو اینحوری داد ببینید
    __________________________________________________ __________________________________________________
    درود،گوشی s4 به نظر من برای اندروید 5 زیاد قوی نیست و جواب نمیده
    ممکنه اذیتت کنه
    رام خیلی خوب میخوای هم روسیه و فرانسه حرف اول رو همیشه میزنن
    برای ایران هم روسیه خیلی خوب روی اکثر گوشی ها جواب میده
    __________________________________________________ __________________________________________________ _
    شما که اس 4 دارید با این حرف موفق هستین رام 5.1 گوشی کم نیاورده تو سرعت؟
    مدل گوشی من الکسی اس 4 9505 هست
    والا اصلاعاتی در مورد سخت افزاری گوشی ندارم من چی به چی هست نمیخوام رام بزنم گوشی کم بیاره بزور بالا بیاد نتونم کار کنم الان سرعت خوبی داره گوشی اما با بالا رفتن اندروید خیلی از برنامه رو اندروید 4.3 نصب نمیشه این تنها مشکل من هست محبورم ابدیت کنم به 5.1
    یم سرچی میزنی ببینی نصب کنم خوبه یا نکنم؟ میترسم نصب کنم به گفته شما کم بیاره دیگه حالا خر بیار باقالی بار کن گرفتار بشم لکی الکی سرچ بزن ببیین نصب کنم خوبه یا نه کم میاره گوشی یا نه مدل 9505 تشکر داداش

موضوع اخر این که گفتین رامی نصب کنم که مال اپراتور خواصی نیست از کحا باید متوجه بشم اون رام مال اپراتور خواصی هست میشه یک توضیج کوتاه بدین
    ؟ و رام شما مال کدام کشور هست میشه بگی

نوشته اصلی توسط Kami [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    گوشی الکسی؟ منظورت همون گلکسیه دیگه؟
    این ورژن مال خاورمیانه و اماراته،فارسی هم داره و احتمالاً مشکلی هم نداشته باشه
    کد ستاره مربع 1234 مربع رو توی گوشیت وارد کن و هرچی نشون داد اینجا بنویس ببینم رام الآنیه گوشیت چیه؟
    مشخصات گوشی
    الکسی اس 4
    GT-I9505
    نسخه اندروید 4.3
    نسخه باند پایه
    I9505XXUEMJ5

نسخه اصلی
    3.4.0-1869009
    se.infra@SEP-106 #1
    sun oct 13 1833 Kst 2013

شماره ساخت
    JSS15J.I9505XXUEMJ5

وضعیت SELINuX
    Enforcing
    SEPf_gt-I9505_4.3_0024

خدمت شما دوستان گل مشخصات دقیق گوشی من
    سوال
    1.گوشی من رام چه کشوری رو گوشی من نصب هست میشه دقیق بگین چه کشوری هست؟
    2.میخوام رام نصب کنم رام 5.1 اخرین رامی هست که برای مدل گوشی من امده میخوام رام بزنم میخوام همین کشوری که رامش الان رو گوشی نصب هست نصب بزنم فارسی نداره اما روت گردم با برنامه نرم افزار LanguageEnabler ایا در رام 5.1 این برنامه جواب میده برای فارسی کردن
    3. در کشور ایران چه رام هایی خوب جواب میده؟؟ کشور ها مد نظر من این کشور ها هستن
    رامهاي اروپايي مانند ايتاليا، انگليس و آلمان
    Germany, , Italy, , United Kingdom

ممنون میشم راهنمایی کنید رام من مال کدام کشور هست (از کجا باید بدونم رام مال کجا هست میشه بهم یاد بدین میدونم که از اینجا متوجه میشین I9505XXUEMJ5 ولی نمیدونم از کجا و چطوری میشه راهنمایی ساده بهم بکنید متوجه بشم تشکر

سوال اخر اصلا به نظر شما ارزش داره من از 4.3 بیام رو 5.1 جدیدن خیلی از برنامه ها با ارتقاع نسخه اندروید خیلی از برنامه ها روی 4.3 نصب نمیشه اصلا ارزش داره ابدیت کنم به 5.1 یا بمونم رو 4.3 کدام بهر هست ممنون میشم راهنمایی کنید

__________________________________________________ __________________________________________________ ___
    جواب یکی از دوست های ما
    واسه اینکه بدونین رام چه کشوری رو دارین استفاده میکنین یه سر به سایت سامسونگ بزنین و Baseband رام رو اونجا سرچ کنین :
    کد:

رام شما احتمالا مربوط به کشور ایرلند هست.
    راجع به آپدیت هم به نظر من حتما این کارو بکنین، همه چیز تو رام جدید بهتر از قبل شده، بالاخره آپدیت رو که الکی نمیدن بیرون!!
    در ضمن شما که گوشیتون روت هست میتونین از کاستوم رام های متنوعی هم استفاده کنین البته اگه اهل این کار باشین
    واسه فارسی کردن هم شما میتونی مثل قبل با همون کارا گوشیتون رو فارسی کنی (ولی آخه انگلیسی مگه چشه!!)
    اگه رام رسمی 5.0.1 میخواین این رام نیوزلند الان از همه تغییراتش بیشتر و جدیدتره :
    کد:

__________________________________________________ __________________________________________________ _
    در داخل سایت رفتم سرچ کردم ببینید

ایرلند هست
    بله ما یک سوال از کجای این رقم ها میشه فهمید رام مال کجا هست؟؟XXUEMJ5

ببینید XXUEMJ5 اخر رقم من 5 هست تو سایت 7 زده یعنی یعد از رامی که من نصب کردم 2بار دیگه ابدیت امده رو این بیس اره که شده 7 درسته؟

سوال مهم یکی از بچه ها بهم گفته که

درست هست اما برحسب تجربه رامهاي اروپايي مانند ايتاليا، انگليس و آلمان بهتر هستن (به نسبت ديگر رامهاي اروپايي) بدليل اينكه ساختار فايل مودم با سيستم مخابراتي ايران كاملا هماهنگ هست

بهم این جواب رو داده به نظر شما رام این کشور ها مناسب هست که این بنده خدا گفته

??

Netherlands فکر کنم هلند باشه درسته این اخرین و بروز ترین رام هست برای گوشی من فکر کنم چون تاریخش از همه بروز تر هست سوال بعد ببینید کشور هایی عربی هم خط کشیدم اون ها چطور هستن به نظر شما
    mehdi2092 آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 1 تشکر در 1 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    سوال
    اگر گوشی به مشکل بر بخوره باید رام 4فایله یا 5 فایله فایل پیت
    نصب کنیم که گوشی بالا بیاد من یک سری گوشیم مشکل پیدا کرد بالای 5/6 تا رام تک فایله دانلود کردم اما نصب نمیشود ارور میداد بردم موبایل فروشی برام رام 4 فایله زد گوشی قبول کرد بالا امد
    گوشی رو انگولک کرده بودم سیستم عامل اندروید پریده بود بالا نمیومد سیستم اندروید تک فایله هم قبول نمیکرد 4فایله زدم تا بالا امد
    حالا سایت هایی هستن که را 4/5 فایله گوشی رو بشه ازش خرید یا دانلود کرد اخه کم هست گیر نمیاد رام 4/5 فایله
    اگر باشه ناقص هست سایتی باشه مثل [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ] که تک فایله رو داره ما ازش 4/5 فایلی دانلود کنم سایتی روراق دارین
    نظر شما کدام بهتر هست شما باشید کدام یکی رو دانلود میزنید

شما کدام کشور رو قبول دارید برای رام های بهتر
    mehdi2092 آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 1 تشکر در 1 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    میشه یکی راهنمایی کنه
    mehdi2092 آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 1 تشکر در 1 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    C.y.a.n.o.g.e.n آواتار ها
    مدیر بخش
    سمت
    Galaxy S
    دریافت 1,812 تشکر در 826 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    Cm14 unofficial nougat 7.1
    نوشته اصلی توسط mehdi2092 [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    دوست عزيز متوجه منظورتون نميشم يعني شما فكر ميكنيد رام فلش كنيد كارايي گوشيتون كم ميشه و رام با رام فرق ميكنه؟

خوب نه اينكه فرق نكنه ولي اون طوري كه شما ميگين نيست

شما آخرين رام امارات رو گوشيتون فلش كنيد مشكلي نداره
    اگرم بلد نيستيد به صورت ota با خود گوشي آپديت كنين
    mehdi2092 آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 1 تشکر در 1 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    سلام خدمت دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید سوال من در مورد
    Changelist
    هست در سایت

Changelist هست که رقم ها بالا پایین داره تو عکس ببینید

ببینید رام نیوزلند رقم Changelist از همه رام ها بالا تر هست
    این Changelist چی هست اصلا رقمش بالا یا پایین باشه مهم هست در انتخواب رام یا نه
    میخوام رام نصب کنم این مسعله منو کنج کاو کرده این Changelist اطلا چی هست که رقمش بالا پایین داره
    ببینید
    PDA Version

که در یا ماه ابدیت شده باشن یک سان هست ببینید تو عکس نشون دادم بینید تاریخ و PDA Version ها یکی هستن چون تو یک ماه همزمان ابدیت شدن
    یک توضیح در مورد بالا و پایین بودن Changelist بهم بدین که جریان چی هست ممنون میشم
    راستی
    میخوام رام نصب کنم ببینید
    بین رام پرتقال و نیوزلند گیر کردم
    کدام نصب کنم و دلیلش ببینید عکس ها رو

Below you will find all available download mirrors for I9505XXUHQC1 firmware version for Samsung Galaxy S 4 (Snapdragon) (GT-I9505) from region OPT!

Firmware Version Info
    (PDA: I9505XXUHQC1 CSC: I9505OPTHQC2 CHANGELIST: 5978264 BUILD DATE: 01.03.2017)
    (Android security patch level: 01.03.2017)
    رام پرتغال

Below you will find all available download mirrors for I9505XXSHQA4 firmware version for Samsung Galaxy S 4 (Snapdragon) (GT-I9505) from region TNZ!

Firmware Version Info
    (PDA: I9505XXSHQA4 CSC: I9505TNZHOL1 CHANGELIST: 6696542 BUILD DATE: 22.01.2017)
    (Android security patch level: 01.01.2016)

رام نیوزلند

ممنون میشم راهنمایی کنید الاعات عمومیم بالا بره تشکر فقط زود چون میخوام رام شو دانلود بزنم نصب کنم

رام فعلی من
    شخصات گوشی
    الکسی اس 4
    GT-I9505
    نسخه اندروید 4.3
    نسخه باند پایه
    I9505XXUEMJ5
    ویرایش توسط mehdi2092 : 03-05-17 در ساعت 11:00
صفحه 292 از 292 نخستنخست ... 92192242267282288289290291292

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

4.4 4.4.2 and-roid and-roid.ir android backup baseband busybox cid code cwm droid galaxy galaxy s galaxy s iv galaxy s4 game kies knox nandroid official one ota otg آخرین آموزش آنروت آنلاک آپدیت آپدیت جدید اجرا ارتقاء ارور اس ام اس استوک اسکرین اسکرین شات اصلی افزایش افزایش رم امنیتی اندروید اندروید 4 اندروید 4.3 اندروید 4.4 اندروید 4.4.2 اپدیت اچ تی سی ایرانسل با usb باتری باز هم باطری بخش بدون هیچ برنامه برنامه های بریک بریک شدن به نام بهتر بهترین بک آپ بکاپ تست تغییر تلویزیون تنظیمات جدید حافظه خاموش خاموش شدن خبر خرید دانلود درایور دسترسی رام رام اصلی رام جدید رام رسمی رامی راهنمایی رسمی روت روت شده روشن روی ریستور ریکاوری زبان زمان ساخت ساعت سامسونگ سامسونگ گلسی اس 4 سخت افزاری سریع سنسور سیم کارت شارژ شبکه شدن غیر فعال pro remote restore root samsung samsung galaxy samsung galaxy s iv samsung galaxy s4 system twrp update usb فارسی فایل فروشگاه فعال فلش قدیمی لیست لینک مستقیم مختلف مستقیم مشخصات مشکل مشکل usb مصرف باتری مموری مموری کارت مهم نرم افزار نرم افزار ها نرم افزارها نرم افزارهای نصب نصب رام های همه گوشی های هواوی وای فای ویجت چین کاستوم کاستوم رام کامپیوتر کرنل کمک کنترل کیبورد کیت کت گلکسی گلکسی اس گلکسی اس 4 گلکسی گلکسی اس چهار گوشی گوشی های گوشی گلسی اس 4 گوگل video y300

نمایش برچسب‌ها

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)