تنظیمات سایت
+
آواتار شما
نمایش به صورت عریض Flued نمایش به صورت ثابت Fixed
تبلیغات تجاری در اندروید ایران ( تعرفه تبلیغات )
بررسی تخصصی | نرم افزار LockDown Pro | دوبله فارسی بررسی تخصصی | نرم افزار LockDown Pro | دوبله فارسی بررسی تخصصی | نرم افزار LockDown Pro | دوبله فارسی بررسی تخصصی | نرم افزار LockDown Pro | دوبله فارسی بررسی تخصصی | نرم افزار LockDown Pro | دوبله فارسی بررسی تخصصی | نرم افزار LockDown Pro | دوبله فارسی
بررسی تخصصی | نرم افزار LockDown Pro | دوبله فارسیبررسی تخصصی | نرم افزار LockDown Pro | دوبله فارسی
بررسی تخصصی | نرم افزار LockDown Pro | دوبله فارسیبررسی تخصصی | نرم افزار LockDown Pro | دوبله فارسی
بررسی تخصصی | نرم افزار LockDown Pro | دوبله فارسی

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
  1. بررسی تخصصی | نرم افزار LockDown Pro | دوبله فارسی

™Mohammad_Reza آواتار ها
    مدیر افتخاری
    سمت
    مدیر افتخاری
    دریافت 9,879 تشکر در 2,550 پست
    حمایت مالی از انجمن
    2000 تومان
    گوشی / تبلت من
    به نام خدا

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما کاربران گرامی ...

با سپاس و حمد خداوند متعال؛ پس از ارائه
    پادکست خبری انجمن که با کمک گروه ترجمه انجام شده بود، حال رسانه تصویری را برای شما آماده کردیم تا خدمتی دیگری را برای شما ارائه کرده باشیم ...

توضیحاتی درباره رسانه تصویری: همانطور که اطلاع دارین انجمن بزرگ XDA بخش جدیدی را با نام XDA TV راه اندازی کرده است که در آن فیلم های آموزشی و بررسی ها تخصصی خود را به صورت جامع و کامل قرار می دهند .

حال گروه آموزش با ایده ای نو و جدید شروع به ترجمه این فیلم ها کرده است ( چه به صورت دوبله فارسی و چه به صورت زیرنویس شده ) و آن ها را در اختیار شما قرار خواهد داد .

توجه داشته باشید که این بررسی بالطبع دارای ایرادات جزئی می باشد که به مرور زمان با نظرات و انتقادات شما کاربران گرامی برطرف خواهد شد، پس لطفاً در این امر سهیم باشید .

[مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]

توضیحات فیلم:

• نام فیلم = ( XDA TV - Lockdown Pro ( App Review
    • خلاصه فیلم = توسط این نرم افزار شما می توانید به صورت کاملاً محسوس و به صورت حرفه ای برنامه های نصب شده بر روی گوشی رو رمزنگاری کنید
    • فرمت فیلم = MP4.
    • حجم فیلم = 60 مگابایت
    • رزولوشین فیلم = 640x480 پیکسل
    • مدت زمان فیلم = 3 دقیقه و 17 ثانیه
    • مترجم = محمدرضا شیخیان- [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    • سینک و تنظیم = محمدجواد محرابی - [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]

پخش به صورت آنلاین

[FLV]http://file.and-roid.ir/uploads/1399661160881.flv[/FLV]

با سپاس؛ گروه آموزش انجمن تخصصی اندروید ایران

دریافت فیلم بررسی تخصصی ( XDA TV - Lockdown Pro ( App Review - دوبله فارسی [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    منبع بررسی ( XDA TV - Lockdown Pro ( App Review [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    صفحه مربوط به این بررسی در سایت آپارات [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    ویرایش توسط ™Mohammad_Reza : 15-06-14 در ساعت 20:29 دلیل: قرار گیری لینک آپارات

آموزش تخصصی تعمیرات نرم افزاری تلفن همراه
  2. تبلیغات تجاری در اندروید ایران ( تعرفه تبلیغات )
    sfmking آواتار ها
    مدیر بازنشسته
    سمت
    مدیر بازنشسته
    دریافت 5,070 تشکر در 1,150 پست
    نوشته های وبلاگ
    9
    حمایت مالی از انجمن
    6000 تومان
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    Official Jelly Bean By htc
    رام گوشی/تبلت دوم
    Official Kitkat 4.4.4
    سلام
    به خاطر خلاقیتتون بهتون تبریک میگم
    کار خوب و بزرگی انجام دادید

با اجازتون من چند تا فیدبک بدم تا کار خوبتون بهتر هم بشه

1. آرم انجمن رو گوشه فیلمتون یکم با کیفیت تر کنید.
    2. تصاویری که پشت اسمتون گذاشتید اندرویدی و انجمنی!! باشه بهتره.
    3. اسم نرم افزار رو اوایل فیلم بذارید(مکتوب).
    4. یکی دوجا گوینده تو ادای جملات گیر میکنه که با تمرین بیشتر قطعا بهتر میشه(جنس صداشو دوست دارم).
    5.آخر فیلم بنویسید که بخش آموزش انجمن فلان.
    6.به نظر من اسم آموزش اول بیاد و اسم تهیه کنندگان آخر بهتر و رسمی تره.

براتون آرزوی موفقیت میکنم.
    ™Mohammad_Reza آواتار ها
    مدیر افتخاری
    سمت
    مدیر افتخاری
    حمایت مالی از انجمن
    2000 تومان
    گوشی / تبلت من
    نوشته اصلی توسط sfmking [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    نوشته اصلی توسط sfmking [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    سلام
    به خاطر خلاقیتتون بهتون تبریک میگم
    کار خوب و بزرگی انجام دادید

با اجازتون من چند تا فیدبک بدم تا کار خوبتون بهتر هم بشه

1. آرم انجمن رو گوشه فیلمتون یکم با کیفیت تر کنید.
    2. تصاویری که پشت اسمتون گذاشتید اندرویدی و انجمنی!! باشه بهتره.
    3. اسم نرم افزار رو اوایل فیلم بذارید(مکتوب).
    4. یکی دوجا گوینده تو ادای جملات گیر میکنه که با تمرین بیشتر قطعا بهتر میشه(جنس صداشو دوست دارم).
    5.آخر فیلم بنویسید که بخش آموزش انجمن فلان.
    6.به نظر من اسم آموزش اول بیاد و اسم تهیه کنندگان آخر بهتر و رسمی تره.

براتون آرزوی موفقیت میکنم.

با سلام خدمت شما ...

اول از هم تشکر میکنم بابت انتقاد و نظر خوبتون ...

1- چون خروجی فیلم رو کم حجم کردیم آرم انجمن به این صورت در اومده، حجم اصلی فیلم چیزی حدود 120 مگابایت بود .

2- در سری بعدی حتماً رعایت میشه .

3- احساس کردیم کمی شلوغ میشه، ولی چشم، نظر خوبی هست و باید انجام بشه .

4- شاید باورتون نشه، گوینده اصلی اینقدر سریع کلمات رو میخوند که توی تایم برای سینک، همگام سازی و ترجمه کلماتش کم میاوردیم، مجبور بودم برای اینکه هم سانی دقیقی با تصاویر، توضیحات و تایم داشته باشیم؛ که مجبور به خوندن سریع جملات بودم، انشالا در قسمت های بعدی سعی میکنیم این مشکل برطرف بشه ( البته بستگی به گوینده اصلی هم داره ) .

5- خوب چون ما آرم انجمن رو قرار دادیم گفتیم معلومه از کجاست، ولی چشم، برای امتحان سری بعدی قرار میدیم .

6- این مورد هم حتماً در سری بعد رعایت میشه

البته باید از محمدجواد عزیز که زحمت همگام سازی این بررسی رو کشیدن تشکر کرد، واقعاً برای ایشون هم کار سختی بود .

در آخر بازهم تشکر میکنم از اینکه وقتتون رو برای تماشای این بررسی قرار داده و نظرات خوب خودتون رو برای ما مطرح کردین .

با آرزوی سربلندی .
    ویرایش توسط ™Mohammad_Reza : 30-04-14 در ساعت 18:18

unattached آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 468 تشکر در 38 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    خیلی کارتون عالیه و میدونم که برای دوبله ی همین چند دقیقه فیلم هم مجبور شدید چقدر زمان صرف کنید و زحمت بکشید ولی به نظر من اگر آموزش ها رو با زیرنویس ارائه کنید بهتره برای این حرف هم چند تا دلیل دارم:

1. به خاطر تکنیکی که برای صداگذاری استفاده می کنید و محدود بودن امکاناتی که در اختیار شماست هر قدر هم تلاش کنید باز نتیجه و کیفیت کار به حد مطلوب و حرفه ای نمیرسه. در صورتی که با چند بار تمرین میتونید بهترین آموزش رو همراه با زیرنویس ارائه کنید.
    2. زمانی که باید برای ضبط صدا و سینک صرف کنید تا به نتیجه مطلوب برسیدخیلی بیشتر از تایمیه که باید برای زیرنویس صرف کنید.
    3. خیلی ها از جمله خود من دوست دارن که صدای اصلی ویدئو حفظ بشه.
    4. به نظرم با زیرنویس حجم کار نهایی هم باید کمتر بشه و اینجوری میتونید ویدئوهای آموزشی رو با کیفیت و رزولوشن بهتری ارائه کنید.

در آخر میخوام بگم خسته نباشید کارتون درسته.
    ™Mohammad_Reza آواتار ها
    مدیر افتخاری
    سمت
    مدیر افتخاری
    حمایت مالی از انجمن
    2000 تومان
    گوشی / تبلت من
    نوشته اصلی توسط unattached [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    خیلی کارتون عالیه و میدونم که برای دوبله ی همین چند دقیقه فیلم هم مجبور شدید چقدر زمان صرف کنید و زحمت بکشید ولی به نظر من اگر آموزش ها رو با زیرنویس ارائه کنید بهتره برای این حرف هم چند تا دلیل دارم:
    نوشته اصلی توسط unattached [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]

1. به خاطر تکنیکی که برای صداگذاری استفاده می کنید و محدود بودن امکاناتی که در اختیار شماست هر قدر هم تلاش کنید باز نتیجه و کیفیت کار به حد مطلوب و حرفه ای نمیرسه. در صورتی که با چند بار تمرین میتونید بهترین آموزش رو همراه با زیرنویس ارائه کنید.
    2. زمانی که باید برای ضبط صدا و سینک صرف کنید تا به نتیجه مطلوب برسیدخیلی بیشتر از تایمیه که باید برای زیرنویس صرف کنید.
    3. خیلی ها از جمله خود من دوست دارن که صدای اصلی ویدئو حفظ بشه.
    4. به نظرم با زیرنویس حجم کار نهایی هم باید کمتر بشه و اینجوری میتونید ویدئوهای آموزشی رو با کیفیت و رزولوشن بهتری ارائه کنید.

در آخر میخوام بگم خسته نباشید کارتون درسته.

با عرض سلام خدمت شما ...

ممنون بابت انتقاد و نظر خوبتون

دوست عزیز؛ به دلیل نبود زیرنویس انگلیسی که با زمان فیلم هماهنگ باشه نمیتونیم این کار رو انجام بدیم

شما اگه نگاه کنید تمامی فیلم های زیرنویس فارسی دارای یک زیرنویس هماهنگ هستند

یک نکته مهمی هم که باید بهش اشاره کنم این هست که: گوینده اصلی خیلی سریع و با زمان زیاد صحبت میکنه که توی زیرنویس کردن کمی با مشکل برمی خوریم، اگه دقت کرده باشید مجبوریم خیلی سریع کلمات رو ضبط کنیم تا با حرکات دست و نمایش فیلم هماهنگ باشیم

میدونم منظور شما چیه و کاملاً هم قبول دارم، ولی خوب در حال حاضر امکانش نیست، ولی بزودی فراهم میشه

شاید یکی از دلایلی که کمی کیفیت کار رو پایین میاره صدا و نوع گویش هست که خوب فعلاً برای این کار داوطلب و یا همکار نداریم

البته تمامی مواردی که ذکر کردم شاید بهانه ای بیش نباشه، ولی خوب؛ به مرور زمان طبق نظرات شما کیفیت کار رو بهتر می کنیم ...

با تشکر .

unattached آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 468 تشکر در 38 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    نوشته اصلی توسط ™Mohammad_Reza [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]

با عرض سلام خدمت شما ...

ممنون بابت انتقاد و نظر خوبتون

دوست عزیز؛ به دلیل نبود زیرنویس انگلیسی که با زمان فیلم هماهنگ باشه نمیتونیم این کار رو انجام بدیم

شما اگه نگاه کنید تمامی فیلم های زیرنویس فارسی دارای یک زیرنویس هماهنگ هستند

یک نکته مهمی هم که باید بهش اشاره کنم این هست که: گوینده اصلی خیلی سریع و با زمان زیاد صحبت میکنه که توی زیرنویس کردن کمی با مشکل برمی خوریم، اگه دقت کرده باشید مجبوریم خیلی سریع کلمات رو ضبط کنیم تا با حرکات دست و نمایش فیلم هماهنگ باشیم

میدونم منظور شما چیه و کاملاً هم قبول دارم، ولی خوب در حال حاضر امکانش نیست، ولی بزودی فراهم میشه

شاید یکی از دلایلی که کمی کیفیت کار رو پایین میاره صدا و نوع گویش هست که خوب فعلاً برای این کار داوطلب و یا همکار نداریم

البته تمامی مواردی که ذکر کردم شاید بهانه ای بیش نباشه، ولی خوب؛ به مرور زمان طبق نظرات شما کیفیت کار رو بهتر می کنیم ...

با تشکر .
    سلام ، من این موضوع رو میدونم که برای ترجمه زیرنویس بهترین و راحت ترین کاری که میشه کرد اینه که یه زیرنویس هماهنگ انگلیسی رو با برنامه های ویرایش زیرنویس به فارسی ترجمه کرد و برای این مورد چون اصلاً هیچ زیرنویسی وجود نداره این کار هم عملی نیست ولی از طرف دیگه خوبی قضیه اینجاست که زمان این آموزش ها از ده دقیقه بیشتر نیست و میشه با صرف یه مقدار وقت یه زیرنویس هماهنگ برای آموزش درست کرد.
    من برای دقیقه ی اول یکی از آموزش ها زیرنویس اضافه کردم (4 خط (:) که میتونید خودتون بررسی کنید اگه به نظرتون خوب و امکانپذیر بود بگم از چه برنامه هایی استفاده کردم البته من چون از همون ویدیویی که قرار داده بودید استفاده کردم زمان زیرنویس هم با صدای شما هماهنگ شده در هر صورت امیدوارم مورد قبول واقع بشه.ممنون

[مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    ویرایش توسط unattached : 22-05-14 در ساعت 23:47

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)