تنظیمات سایت
+
آواتار شما
نمایش به صورت عریض Flued نمایش به صورت ثابت Fixed
تبلیغات تجاری در اندروید ایران ( تعرفه تبلیغات )
سوالات و مشکلات متداول  Samsung GALAXY S5سوالات و مشکلات متداول  Samsung GALAXY S5 سوالات و مشکلات متداول  Samsung GALAXY S5 سوالات و مشکلات متداول  Samsung GALAXY S5 سوالات و مشکلات متداول  Samsung GALAXY S5 سوالات و مشکلات متداول  Samsung GALAXY S5 سوالات و مشکلات متداول  Samsung GALAXY S5
سوالات و مشکلات متداول  Samsung GALAXY S5سوالات و مشکلات متداول  Samsung GALAXY S5
سوالات و مشکلات متداول  Samsung GALAXY S5سوالات و مشکلات متداول  Samsung GALAXY S5
سوالات و مشکلات متداول  Samsung GALAXY S5

کاربران برچسب زده شده

صفحه 554 از 554 نخستنخست ... 354454504529544550551552553554
نمایش نتایج: از 5,531 به 5,532 از 5532
  1. سوالات و مشکلات متداول Samsung GALAXY S5

((Black.Rose)) آواتار ها
    مدیر افتخاری
    سمت
    مدیر افتخاری
    دریافت 18,487 تشکر در 5,189 پست
    نوشته های وبلاگ
    22
    حمایت مالی از انجمن
    10000 تومان
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    Miui v5-cm base - Siyah Kernel
    رام گوشی/تبلت دوم
    MIUI - OFFICIAL

سوالات و مشکلات خود درمورد گوشی

Samsung Galaxy S5

را در این تاپیک مطرح کنید

################################################## ############

از تکرار کردن سوال و خصوصاایجاد تاپیک جداگانه برای سوالات خود جدا خودداری کنید

برای یاد آوری سوالاتی که پاسخ داده نشده پست قبل را پاک و یاد آوری کنید

برای تشکر فقط از دکمه تشکر

در پایین هر پست استفاده کنید

برای بحث و تبادل نظر به تاپیک زیر مراجعه کنید

[مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]

در صورت رعایت نکردن موارد بالا پست شما حذف و در صورت تکرار پست اخطار خواهید گرفت

ویرایش توسط MR.EXCEPTIONAL : 09-02-15 در ساعت 15:54
    """""""" ....... اسامی کاربران فعال بخشهواوی و سامسونگ ......... """""""""

تعمیرات نرم افزاری فوق تخصصی تمامی برندها در شیراز

2. تبلیغات تجاری در اندروید ایران ( تعرفه تبلیغات )
    Antarctic آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 9 تشکر در 3 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    با درود
    دوستان مشکلی که چندین ماهه من با اون دست به گریبان هستم و چندین باری هم گوشی رو ریست فکتوری کردم و به جایی نرسیدم این است که بعد از نصب چندین برنامه و یا آپدیت بدون هیچ مشکلی، این معضل برام پیش میاد در خصوص نصب برنامه های جدید که شما برای اجرای اون برنامه نیاز به اجازه دادن دارید و اجازه میدید که اون برنامه از فایل ها و قسمت های مختلف گوشی استفاده کنه ولی گوشی من Note Edge بعد از زدن دکمه allow من رو به Screen overly detected میفرسته و باید open setting کنم و در اونجا هم با خاموش و روشن کردن پرمیشن ها به جایی نمیرسم و کلا از ائن برنامه نمیتونم استفاده کنم. راه حل چیه و باید چکار کنم.
    Ebadx1 آواتار ها
    مدیر ارشد بخش
    سمت
    مدیر ارشد خانواده سامسونگ
    دریافت 5,868 تشکر در 2,551 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    noble port not7
    نوشته اصلی توسط Antarctic [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    با درود
    دوستان مشکلی که چندین ماهه من با اون دست به گریبان هستم و چندین باری هم گوشی رو ریست فکتوری کردم و به جایی نرسیدم این است که بعد از نصب چندین برنامه و یا آپدیت بدون هیچ مشکلی، این معضل برام پیش میاد در خصوص نصب برنامه های جدید که شما برای اجرای اون برنامه نیاز به اجازه دادن دارید و اجازه میدید که اون برنامه از فایل ها و قسمت های مختلف گوشی استفاده کنه ولی گوشی من Note Edge بعد از زدن دکمه allow من رو به Screen overly detected میفرسته و باید open setting کنم و در اونجا هم با خاموش و روشن کردن پرمیشن ها به جایی نمیرسم و کلا از ائن برنامه نمیتونم استفاده کنم. راه حل چیه و باید چکار کنم.
    قابلیت*Screen Overlay*ویژگی جدیدی در نسخه های جدید اندروید است که به شما این امکان را میدهد تا چندین صفحه را همزمان باز کنید. اما کاربران*گزارش*داده اند که ارور های زیادی از این قابلیت دریافت میکنند.

*

در این مطلب*آموزش حل مشکل ارور Screen Overlay Detected در اندروید*را برای شما آماده کرده ایم.

وارد بخش تنظیمات (Settings)، اپلیکیشن*ها (Apps) و سپس Draw over other apps شوید.

با ورود به این بخش در واقع لیستی از اپلیکیشن*ها را مشاهده خواهید کرد که قابلیت شناور شدن را دارند. به منظور رفع این مشکل شما باید در لیست برنامه*های موجود، اپلیکیشن مخرب را شناسایی کرده و دسترسی*های آن را محدود نمایید. به منظور شناسایی برنامه مخرب باید کمی هوشمندانه عمل کنید و به موارد زیر دقت داشته باشید:

- آیا برنامه* خاصی دائما در حین استفاده دچار باگ شده و مشکلات خاصی را ارائه میکند؟
    - آیا برنامه*ای در گوشی شما نصب است که مشکوک بوده و منجر به راه*اندازی خودکار اپلیکیشن*های دیگر میشود؟
    - آیا برنامه*ای در دستگاهتان نصب است که اجازه تغییر نور صفحه نمایش یا وضعیت رنگ نمایشگر به آن داده شده باشد؟

اگر برنامه*ای این چنینی در دستگاهتان نصب بوده و نام آن در لیست Apps that can appear on top وجود دارد، احتمال اینکه این برنامه عاملی برای پدیدار شدن ارور "Screen overlay detected" یا "هم*پوشانی صفحه شناسایی شد" باشد، زیاد است.

در بسیاری از شرایط مشاهده شده که برنامه Clean Master عامل پدیدار شدن ارور "Screen overlay detected" یا "هم*پوشانی صفحه شناسایی شد" بوده است. بنابراین اگر این برنامه در دستگاهتان نصب است، حتما دسترسی آن را از لیست Apps that can appear on top غیر فعال کنید یا بطور کل این برنامه را کامل حذف کنید.

به منظور غیر فعال کردن دسترسی شناور شدن هر یک از برنامه*های مورد نظر تنها کافیست که در لیست Apps that can appear on top آن برنامه را انتخاب کرده و گزینه Permit drawing over other apps را غیر فعال نمایید.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    کانال تخصصی سامسونگ :

https://telegram.me/SAMSUNG_IRN
صفحه 554 از 554 نخستنخست ... 354454504529544550551552553554

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

4.4 4.4.2 and-roid and-roid.ir apk cache code cpu cwm download engine galaxy galaxy s galaxy s5 gsm knox mediafire memory modem nexus note note 2 note 3 odin آخرین آموزش آنلاک آپدیت اثر انگشت اجرا ارسال ارور اروپا اس3 اصلی انجمن اورکلاک اپدیت ایران اینترنت باز هم بازی بخش برنامه برنامه های بهتر بهترین تاچ تست تغییر تنظیمات تهران جدید جدید ترین حافظه حافظه داخلی خاموش خبر خرید دانلود دست دوم دسترسی دوربین دکمه رام رام اصلی رام جدید رام رسمی رام کاستوم رامی راهنمایی رایتل رسمی روت روت شده روت کردن روشن روی ریکاوری سامسونگ سخت افزار سخت افزاری سوالات و مشکلات شارژ شبکه شدن شیراز صدا عربی عکس recovery root safe mode samsung samsung galaxy samsung galaxy s 5 system unroot update فارسی فایل فایل منیجر فروشگاه فعال فلش قابلیت قیمت لانچر لاک و آنلاک لیست مختلف مشخصات مشکل مشکل نفوذ اب در s5 مشکلات معرفی مموری مموری کارت منتظر مود موضوع نرم افزار نصب نصب برنامه نصب رام نوت 3 نکسوز های هستند هنگ والپیپر وای فای وایرلس پترن پشتیبانی فارسی کابل کاستوم کاستوم رام کاستوم] کامپیوتر کاور کمک کوک گارانتی گلکسی گلکسی اس گوشی گوشی های گوشی گلکسی wifi xda [رام

نمایش برچسب‌ها

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)