تنظیمات سایت
+
آواتار شما
نمایش به صورت عریض Flued نمایش به صورت ثابت Fixed
تبلیغات تجاری در اندروید ایران ( تعرفه تبلیغات )
سوالات و مشکلات متداول  Samsung GALAXY S5 سوالات و مشکلات متداول  Samsung GALAXY S5 سوالات و مشکلات متداول  Samsung GALAXY S5 سوالات و مشکلات متداول  Samsung GALAXY S5 سوالات و مشکلات متداول  Samsung GALAXY S5 سوالات و مشکلات متداول  Samsung GALAXY S5
سوالات و مشکلات متداول  Samsung GALAXY S5سوالات و مشکلات متداول  Samsung GALAXY S5
سوالات و مشکلات متداول  Samsung GALAXY S5سوالات و مشکلات متداول  Samsung GALAXY S5
سوالات و مشکلات متداول  Samsung GALAXY S5

کاربران برچسب زده شده

صفحه 549 از 549 نخستنخست ... 349449499524539545546547548549
نمایش نتایج: از 5,481 به 5,486 از 5486
  1. سوالات و مشکلات متداول Samsung GALAXY S5

((Black.Rose)) آواتار ها
    مدیر افتخاری
    سمت
    مدیر افتخاری
    دریافت 18,860 تشکر در 5,244 پست
    نوشته های وبلاگ
    22
    حمایت مالی از انجمن
    10000 تومان
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    Miui v5-cm base - Siyah Kernel
    رام گوشی/تبلت دوم
    MIUI - OFFICIAL

سوالات و مشکلات خود درمورد گوشی

Samsung Galaxy S5

را در این تاپیک مطرح کنید

################################################## ############

از تکرار کردن سوال و خصوصاایجاد تاپیک جداگانه برای سوالات خود جدا خودداری کنید

برای یاد آوری سوالاتی که پاسخ داده نشده پست قبل را پاک و یاد آوری کنید

برای تشکر فقط از دکمه تشکر

در پایین هر پست استفاده کنید

برای بحث و تبادل نظر به تاپیک زیر مراجعه کنید

[مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]

در صورت رعایت نکردن موارد بالا پست شما حذف و در صورت تکرار پست اخطار خواهید گرفت

ویرایش توسط MR.EXCEPTIONAL : 09-02-15 در ساعت 15:54
    """""""" ....... اسامی کاربران فعال بخشهواوی و سامسونگ ......... """""""""

تعمیرات نرم افزاری فوق تخصصی تمامی برندها در شیراز

2. تبلیغات تجاری در اندروید ایران ( تعرفه تبلیغات )
    amirtjjj آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 17 تشکر در 11 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    یه چیز دیگه اینکه رو گوشی این گوشی نوشته مدل sm-g900f ولی تو خود گوشی و با برنامه کینگ روت که باز میکنم مدلشو میزنه sm-g9006v....احتمال داره بخاطر اینه؟؟؟؟؟
    Kami آواتار ها
    کاربر منتخب
    سمت
    کاربر منتخب
    دریافت 1,146 تشکر در 599 پست
    حمایت مالی از انجمن
    1000 تومان
    نوشته اصلی توسط amirtjjj [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    یه چیز دیگه اینکه رو گوشی این گوشی نوشته مدل sm-g900f ولی تو خود گوشی و با برنامه کینگ روت که باز میکنم مدلشو میزنه sm-g9006v....احتمال داره بخاطر اینه؟؟؟؟؟
    درود،گوشی شما در اصل g9006V ـه و رامی که روشه هم اصلی نیست و فقط بک آپ یا میشه گفت یه کپی از G900F هست،برای روت کردنش هم اگه با روش روت g9006V جواب نده باید اول رام رسمی همین مدل روی گوشیتون رایت بشه بعد اقدام به روت کنید
    متأسفانه این مدل گوشی های سامسونگ خیلی زیاد شده که اکثراً برد تعویض هستن
    تشکر از زحمات دیگران نشانه شخصیت والای شماست
    Don’t be too hard on yourself. There are plenty of people willing to do that for you
    Love yourself and be proud of everything that you do
    Even Mistakes mean you’re trying

amirtjjj آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 17 تشکر در 11 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    سلام ...ممنون از راهنماییتون یعنی الان باید یه رام اصلی g900f روش با اودین نصب کنم وبعد اقدام به روت کنم؟
    مشکلی پیش نمیاد؟
    واینکه اگه با این روش که گفتم برم بعد میشه با روش های روت مدل g900f روت کرد؟
    Kami آواتار ها
    کاربر منتخب
    سمت
    کاربر منتخب
    دریافت 1,146 تشکر در 599 پست
    حمایت مالی از انجمن
    1000 تومان
    نوشته اصلی توسط amirtjjj [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    سلام ...ممنون از راهنماییتون یعنی الان باید یه رام اصلی g900f روش با اودین نصب کنم وبعد اقدام به روت کنم؟
    مشکلی پیش نمیاد؟
    واینکه اگه با این روش که گفتم برم بعد میشه با روش های روت مدل g900f روت کرد؟

G9006V
    تشکر از زحمات دیگران نشانه شخصیت والای شماست
    Don’t be too hard on yourself. There are plenty of people willing to do that for you
    Love yourself and be proud of everything that you do
    Even Mistakes mean you’re trying

mohsenhtc آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 0 تشکر در 0 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    سلام
    دوستان یه گوشی SM-G900A AT&T دارم که زبان فارسی ندارد ، اندروید 5.1.1 هست البته انلاک هست و سیم کارت ایران روش جواب میده ، روت نیست و ظاهراً روت نمیشود خیلی وقت گذاشتم روش ولی راهی پیدا نکردم
    با نرم افزار MoreLocale هم زدم ولی نصف فارسی شد و کامل فارسی نشد
    رام اندروید 6 مدل G900H براش دانلود کردم وقتی با Odin میخوام بزنم روش Fail میشه ، راهی داره که همون اندروید خودش را کامل فارسی کنم یا این اندروید 6 را بزنم روش که کامل فارسی بشه
    با تشکر از همکاری شما .
    C.y.a.n.o.g.e.n آواتار ها
    مدیر بخش
    سمت
    Galaxy S
    دریافت 1,735 تشکر در 790 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    سوالات و مشکلات متداول  Samsung GALAXY S5
    رام گوشی/تبلت اول
    Cm14 unofficial nougat 7.1
    نوشته اصلی توسط mohsenhtc [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    سلام
    دوستان یه گوشی SM-G900A AT&T دارم که زبان فارسی ندارد ، اندروید 5.1.1 هست البته انلاک هست و سیم کارت ایران روش جواب میده ، روت نیست و ظاهراً روت نمیشود خیلی وقت گذاشتم روش ولی راهی پیدا نکردم
    با نرم افزار MoreLocale هم زدم ولی نصف فارسی شد و کامل فارسی نشد
    رام اندروید 6 مدل G900H براش دانلود کردم وقتی با Odin میخوام بزنم روش Fail میشه ، راهی داره که همون اندروید خودش را کامل فارسی کنم یا این اندروید 6 را بزنم روش که کامل فارسی بشه
    با تشکر از همکاری شما .
    مشكل شما به خاطر اوپراتور گوشيتونه شما فقط رام هاي امريكا و براي اوپراتور at&t رو ميتونين نصب كنين

كه خوب با اين اوصاف نميشه فارسي بهش اضافه كرد

شما تاپيك هاي موجود توبخش آموزش مشترك سامسونگ رو بخونيد اطلاعات مفيدي درباره فارسي سازي گوشيتون بدست مياريد

يك سوال شما رام امارات رو از sammobile دانلود كرديد تست كنيد ؟ يه بار اينو تست كنيد
صفحه 549 از 549 نخستنخست ... 349449499524539545546547548549

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

4.4 4.4.2 and-roid and-roid.ir apk cache code cpu cwm download engine galaxy galaxy s galaxy s5 gsm knox mediafire memory modem nexus note note 2 note 3 odin آخرین آموزش آنلاک آپدیت اثر انگشت اجرا ارسال ارور اروپا اس3 اصلی انجمن اورکلاک اپدیت ایران اینترنت باز هم بازی بخش برنامه برنامه های بهتر بهترین تاچ تست تغییر تنظیمات تهران جدید جدید ترین حافظه حافظه داخلی خاموش خبر خرید دانلود دست دوم دسترسی دوربین دکمه رام رام اصلی رام جدید رام رسمی رام کاستوم رامی راهنمایی رایتل رسمی روت روت شده روت کردن روشن روی ریکاوری سامسونگ سخت افزار سخت افزاری سوالات و مشکلات شارژ شبکه شدن شیراز صدا عربی عکس recovery root safe mode samsung samsung galaxy samsung galaxy s 5 system unroot update فارسی فایل فایل منیجر فروشگاه فعال فلش قابلیت قیمت لانچر لاک و آنلاک لیست مختلف مشخصات مشکل مشکل نفوذ اب در s5 مشکلات معرفی مموری مموری کارت منتظر مود موضوع نرم افزار نصب نصب برنامه نصب رام نوت 3 نکسوز های هستند هنگ والپیپر وای فای وایرلس پترن پشتیبانی فارسی کابل کاستوم کاستوم رام کاستوم] کامپیوتر کاور کمک کوک گارانتی گلکسی گلکسی اس گوشی گوشی های گوشی گلکسی wifi xda [رام

نمایش برچسب‌ها

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)