تنظیمات سایت
+
آواتار شما
نمایش به صورت عریض Flued نمایش به صورت ثابت Fixed
تبلیغات تجاری در اندروید ایران ( تعرفه تبلیغات )
انتظارات شما از انجمن تخصصی اندروید چیست ؟انتظارات شما از انجمن تخصصی اندروید چیست ؟ انتظارات شما از انجمن تخصصی اندروید چیست ؟ انتظارات شما از انجمن تخصصی اندروید چیست ؟ انتظارات شما از انجمن تخصصی اندروید چیست ؟ انتظارات شما از انجمن تخصصی اندروید چیست ؟ انتظارات شما از انجمن تخصصی اندروید چیست ؟
انتظارات شما از انجمن تخصصی اندروید چیست ؟انتظارات شما از انجمن تخصصی اندروید چیست ؟
انتظارات شما از انجمن تخصصی اندروید چیست ؟انتظارات شما از انجمن تخصصی اندروید چیست ؟
انتظارات شما از انجمن تخصصی اندروید چیست ؟

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا از انجمن تخصصی اندروید راضی هستید ؟

رأی دهندگان
151. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله از نظر علمی راضی هستم ...

78 51.66%
  • بله راضی هستم ؛ اما با نوع مدیریت سایت مشکل دارم ...

40 26.49%
  • بله راضی هستم اما نوع محتوا و راه رسیدن به مطالب بسیار پیچیده است ...

16 10.60%
  • خیر راضی نیستم ...

17 11.26%
صفحه 1 از 30 123451126 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 292
  1. انتظارات شما از انجمن تخصصی اندروید چیست ؟

RealUnknown آواتار ها
    مدیر کل
    سمت
    مدیر کل
    دریافت 29,245 تشکر در 2,998 پست
    نوشته های وبلاگ
    1
    حمایت مالی از انجمن
    1000 تومان
    سلام خدمت همه کاربران و مدیران گرامی ؛
    بعد از مدتی دور بودن از انجمن دوباره به صورت مستمر در کنار شما عزیزان هستم .
    از همه شما دوستان میخوام که همه انتظاراتتون رو از انجمن تخصصی اندروید برای بنده مطرح کنید .
    در ضمن هیچکس به غیر از بنده حق پاسخ به انتظارات دوستان رو نداره ؛ و پست های اضافی پاک میشن از انجمن
    لطفا همکاری کنید تا تاپیک خوبی داشته باشیم
    البته همه دوستان میتونند به طور مستقیم برای ارتباط با بنده از طریق شماره [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ] پیامک ارسال کنید .

در انتها یک نظرسنجی تشکیل دادم که ممنون میشم همه دوستان در این نظر سنجی شرکت کنند تا بتونیم انجمن بهتر و پویاتری داشته باشیم .
    اگر گزینه 4 رو انتخاب کردید لطفا در تاپیک دلیل انتخابتون رو مطرح کنید ...

با تشکر از همه دوستان ...
    آخره دنیا همینجاست،دیر یا زود دیر میشه
    هرچی کابوس دیده بودیم،دیر یا زود تعبیر میشه
    فکر باختنت منو،با دلهره درگیر کرده
    زودتر از گذر عمر،منو این غم پیر کرده...

2. تبلیغات تجاری در اندروید ایران ( تعرفه تبلیغات )
    .:Joker:. آواتار ها
    مدیر بازنشسته
    سمت
    مدیر بازنشسته
    دریافت 4,406 تشکر در 1,599 پست
    حمایت مالی از انجمن
    2000 تومان
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    Official 4.4.2
    رام گوشی/تبلت دوم
    4.2.2 Official
    درود...

خوب شد این تایپیک رو باز کردید ادمین جان چون واقعا لازم بود...

به نظره من اولین انتظاری که من از انجمن دارم اینه که مارکتش راه بیفته...خودتون که میدونید الان خیلی وقت هست مارکت از کار افتاده....

دوم اینکه حالا شاید بگید اینجا جاش نیست باید تو انتقادات مطرح بشه ولی اینجا هم میگم ...اینجا یه انجمن مخصوص اندروید هست و من کاربر انتظار دارم همه چیز مرتبط با اندروید باشه خودتون میدونید سایت i-os.ir الان قالبش و همه چیزه انجمن ربط داره به آیفون و آی او اس در صورتی که اینجا اینطور نیست...!!!!

سوم اینکه منه کاربر وارد یه انجمن اندرویدی میشم توقع دارم که سریع قسمت گوشی خودمو پیدا و به جوابم برسم که بعضی بخش های این انجمن مثل خانواده htc واقعا سردرگم هست اصلا هیچی معلوم نیست که اگر یه فکری براش بکنید ممنون میشم...

چهارم اینکه یه قابلیتی اضافه بشه حداقال برای مدیران..که وقتی نقل قولی میکنی پست کاربری رو و جوابشو میدی و خارج میشی اگر اون کاربر جواب من مدیر رو بده یا مشکلش رو بگه به ما اطلاع داده بشه چون حجم مطالب زیاد هست هم فراموش میکنیم اینطوری خیلی بهتره....

ممنون
    ویرایش توسط .:Joker:. : 28-09-13 در ساعت 14:00
    ((Black.Rose)) آواتار ها
    مدیر افتخاری
    سمت
    مدیر افتخاری
    دریافت 18,486 تشکر در 5,189 پست
    نوشته های وبلاگ
    22
    حمایت مالی از انجمن
    10000 تومان
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    Miui v5-cm base - Siyah Kernel
    رام گوشی/تبلت دوم
    MIUI - OFFICIAL
    این پست تکمیل میشه

سلام

1-اولین چیزی ک ب ذهن من رسید نداشتن سرور مشخص یا کافی یا قابل اعتماد هست!!

ما رامهای مهمی داریم ک وقتی تو تاپیک دایم کردن تو ویژه میگیم میگن کمبود فضا داریم نمیشه!

توی ویژه آپلود باز و هیپ فایل هست که هردو بدرد نمیخورن هیپ فایلم که خوب بود بعد دوماه فک کنم همه لینکا رف رو هوا وزحمات بچه ها هیچچچچچچچ!!!

یه سرور دایم و خوببببب اگه باشه بهتره با قابلیتای ریموت .و ....

حتی مدتی لیچر ویژه بود ک اونم 90 درصد مواقعی ک خودم تست کردم خراب بود دیگه کلا یوزرمم یادم رقت!!!!
    """""""" ....... اسامی کاربران فعال بخشهواوی و سامسونگ ......... """""""""

تعمیرات نرم افزاری فوق تخصصی تمامی برندها در شیراز

MR-J.@.S.M.I.N آواتار ها
    مدیر بازنشسته
    سمت
    Retired
    دریافت 26,079 تشکر در 10,562 پست
    نوشته های وبلاگ
    5
    حمایت مالی از انجمن
    17100 تومان
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    N910CXXU1ANK5
    رام گوشی/تبلت دوم
    23.0.F.1.82
    با سلام

1. فک میکنم برای یه مدیر، مهم ترین چیز رخداد هایه که در نبودش، برای تاپیک هایی که دنبال میکنه اتفاق میوفته و میخاد بخوبی از اونا با خبر بشه و بتونه راحت به رخداد هاش دسترسی پیداکرده و پاسخ گو باشه...

ممنون میشم قسمت ناتیفیکیشن برای محیط دسکتاپ راه اندازی بشه (مثل ناتیفیکیشن تاپا)

2. خیلی خوب میشه برا بخش هایی که مدیر دارن، درصورت ایجاد تاپیک توسط کاربران عادی، تاپیک به حالت تایید نشده در بیاد.

3. ممنون میشم، [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ] در حالت موبایلی هم پشتیبانی بشه...

4. اگه یه بخش نظر سنجی راه اندازی بشه و هر ماه بعد از رای گیری 30 روزه بهترین (از نظر سطح علمی) و با اخلاق ترین مدیر رو انتخاب کنیم.

* آراء نظر سنجی در طی این 30 روز دیده نشن و رای کاربرا هم برای عموم مشخص نباشه، فقط روز آخر آراء کلی مشخص بشه...

میتونم برای نفر اول هر ماه، یه هدیه در نظر بگیریم و به مدت یه ماه یه تگ با عنوان بهترین مدیر ماه - هم بهش بدیم.

بقیشو بعدا تو همین پست به مراتب اعلام میکنم.
    ویرایش توسط MR-J.@.S.M.I.N : 02-10-13 در ساعت 00:01
    sajad22 آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 71 تشکر در 26 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    4.0.4 رسمی
    رام گوشی/تبلت دوم
    Ganbo v 7
    من به گزینه ی اول رای دادم ... چون واقعا طی این چند سال اکثر مشکلاتم حل شده و تونستم به علمیاتم از طریق این فروم اضافه کنم !!
    اما جا داره یه خورده گله ای هم بکنم از اینکه میتونه مطالب و آموزش ها به خصوص تاپیک های آموزشی ، تاپیک رام ها به قولی ساده تر و روون تر از این هم باشه البته اینو بگم که بعضی از این سردر گمی ها توی یه سری بخش ها آدم باهاش مواجه میشه ... یه نمونش برای خود من این بوده که گوشیمو که تغییر دادم و مثلا بین برند ها کوچ میکنی و خوب نحوه ی روت کردنشون و باز کردن بوت لودرشون و از این قبیل مسائل تخصصی پیچیده تر و یه جوری با آدم نا آشنایی پیدا میکنه ... اما به هر حال شکرش باقی بوده که به همت تمامی مدیران و کاربرای فهیم و فعال اینجا ، مشکلاتی که باهاش دستو پنجه نرم کردم همه حل شده
    در آخر جا داره از تمامی کسایی که برای این فروم وقتشونو ، علمشونو و هزینشونو میذارن و دلسوزانه تلاش میکنن ، یه خسته نباشید و یا علی بهشون بگم <3 <3 <3
    KnighthooD آواتار ها
    مدیر بازنشسته
    سمت
    Retired
    دریافت 13,927 تشکر در 4,447 پست
    نوشته های وبلاگ
    1
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    bricked
    رام گوشی/تبلت دوم
    Stock 4.4
    واقعا این انجمن یکی از کاملترین و بهترین انجمن ها در ایران است

اگر بشه قابلیتی که تو xda وجود داره که وقتی کسی پست ما رو نقل قول کرد به ما پیام بده ، ایجاد بشه ، واقعا عالی میشه

ممنون
    naderXE آواتار ها
    مدیر بازنشسته
    سمت
    مدیر بازنشسته
    دریافت 1,463 تشکر در 828 پست
    حمایت مالی از انجمن
    1000 تومان
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    stock sense5
    رام گوشی/تبلت دوم
    stock sense3.6
    دوستان نظر های بسیار خوبی دادن چیزی نموند من بگم

فقط یه چیزی

به خدا سرعت لود سایت پایینه من الان نتم خوبه اما وای به حالم که از چند روز دیگه adsl ندارم و باید با gprs بیام اینجا

تو رو خدا سرعت و ببیرید بالا صفحات بسیار سنگینند قبل از اینکه قالب رو عوض کنید مشکلی نبود اما بعد از تعویض به نظرم کند شده

و اینکه چه به سر مارکت اومده خیلی وقته تعطیل شده
    Hamidreza2010 آواتار ها
    مدیر بخش
    سمت
    Sony Xperia SP & Sony Xperia U
    دریافت 7,205 تشکر در 2,552 پست
    نوشته های وبلاگ
    3
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    Ultra Light v4.0
    رام گوشی/تبلت دوم
    رام رسمی 5.1.1
    سلام من دو چیز رو میگم امیدوارم حل بشه. اولا ممنون بخاطر این انجمن توپ که من به شخصه خیلی چیزا ازش یاد گرفتم و در آینده میگیرم.ولی یکی دو چیز هست که اگه رفع بشه عالیه 1- یه هاست خوب که دیگه مشکل کندی و اینا نباشه 2- مارکت درست شه 3- اینم نمیدونم اینجا جاش هست بگم یا نه ولی اخلاق فوق العاده بد بعضی مدیرا یا تگ های بالاتری ( !!!!!! ) هست.البته اخلاق بعضی ها که حرف نداره خداییش.خیلی آقا هستن ولی خب امیدوارم اون چند نفر هم یکم بهتر با کاربرا و حتی بقیه صحبت کنن ممنون

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ببخشید اون لحظه عجله داشتم واسه همین مجبور شدم تند تند بنویسیم و نصفه کاره بمونه:

خب منظورم از بد اخلاقی بغضی مدیرا و از همه بدتر تگ های بالاتری که اگه ادمین عزیز بخوان حتما توی پخ میگم کی هست ، حل بشه خوبه
    درسته این افراد خیلی برای انجمن زحمت کشیدن و یجورایی حق آب و گل دارن ولی خداییش این دلیل نمیشه که با کاربرای تازه وارد بد صحبت کنن یا مثلا حتی با مدیرا و منتخب های دیگه
    بعد جالب اینه که اگه توی بخش و همونجا بهش بگی ، آٍقا این چه طرز حرف زدنه و این حرفا ، هیچ کس طرفت رو نمیگره و حالا برای تملق و...... و با اینکه میدونن حق با تواه ولی طرف اون تگ بالاتری رو میگیرن و طبق معمول نمیشه حرف زد چون در آخر هوا بری زمین بیای حق با اون تگ بالاتری هست چون هیچ کس نمیاد به خاطر ، مثلا یه کاربر منتخب یا کاربر تازه وارد با ارشد بخشش تذکر بده حتی اگه حق با اون کاربر باشه
    ولی یه چیز رو در نظر بگیرید که هدف این انجمن چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه غیر از اینه که به بقیه کمک کنیم و در عین حال با هم دوست باشیم.آره؟؟؟؟؟؟؟خب توی این فروم مطمئنن ارشد انجمن یا مثلا ارشدای بخش که به کسی نیاز ندارن ، چون همه چیز رو بلدن ولی این کاربر تازه وارد هست که باید یاد بگیره و یا حتی ما منتخبا که هنوز ، چیز واسه یاد گرفتن زیاده .
    خب اگه بخاطذ اخلاق بد و لحن بد صحبتشون کسی نیاد توی اون بخش ، چه فایده داره ؟ بازم میگم مگه نه اینکه هدف انجمن کمک به بقیس؟

ببخشید یکم زیاد شد ( میدونم باید بگین تند رفتم ولی خداییش هست که دارم میگم ).مطمئنم هستن کسایی که باهام موافقن ولی بنا به دلایلی چیزی نمیگن.
    البته در آخر هم دم اون مدیرای توپ بعضی بخش ها یا مثلا بخش خودم گرم که واقعا فوق العاده ان.اینو گفتم که فکر نکنین منظورم از حرف های بالا همه ارشدا یا مدیرا بود

با عرض معذرت از دوستان گرامی
    ویرایش توسط Hamidreza2010 : 28-09-13 در ساعت 18:13

یه مثل جدید هست که میگه : حق به حق دار نمیرسه
    حق به پولدار , شانس دار , پارتی دار , گردن کلفتا میرسه

پسر نیازی به ته ریش نداره ... نیازی به قدِ بلنــــدُ حتـــی دورِ بازوی ضخیم ...
    همیــــــــن که قلـــــــبش صــــاف باشه ... همین که تو آغوشش احساس امنیت کنی کافیه ..‬.

با تو میخونم آروم آروم ....................... ترانه هاتو زیر بارووون
    میشکنه بغضم مث شیشه ................. تو موندگاری واسه همیشه

Hamed.Ghn آواتار ها
    مدیر بازنشسته
    سمت
    مدیر بازنشسته
    دریافت 4,849 تشکر در 1,785 پست
    حمایت مالی از انجمن
    1000 تومان
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    Stock 5.1.1
    رام گوشی/تبلت دوم
    Stock 5.1.1
    همه چی عالیه فقط بعضی وقتا سرعت لود سایت پایین هست . دست همتون درد نکنه من به شخصه چیزای زیادی یاد گرفتم.
    SILENT LOVE آواتار ها
    مدیر بازنشسته
    سمت
    مدیر بازنشسته
    دریافت 4,591 تشکر در 1,535 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    رام رسمی5.0.2
    رام گوشی/تبلت دوم
    رام رسمی5.0.2
    دست تک تک کسانی که اینجا زحمت میکشن درد نکنه کمکی از من بر نمیاد ولی ایشاالله هرچی میخواین او بالایی بهتون بده من مشکلی ندارم جز یه تاپیک آموزش برنامه نویسی جامع و کامل که از ریشه بتونم یاد بگیرم! انصافا میانگین سنی این انجمن خیلی پایینه و این نشونه نبوغ دوستان هست حیف این استعداد بیهوده صرف شه!ممنون
صفحه 1 از 30 123451126 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

amir and-roid and-roid.ir arc arc s c5303 download gprs htc huawei mobile naser0172 آخرین آموزش آیفون اتهامات اجرا اخبار ارتقا دهنده ارتقاء ارسال اس ام اس اشاره اصلاحات اصلی اطلاع رسانی افزایش انتقاد انجمن انجمن تخصصی انجمن تخصصی اندروید انجمن تخصصی اندروید ایران اندروید اندروید ایران اندرویدی اولین اچ تی سی ایران ایرانی باز هم باز کردن بازی بالاترین بخش بدون هیچ بررسی برنامه برنامه نویسی به زودی به نام بهتر بهترین بهترین ها بوت تاریخ تاچ تخصصی تخصصی اندروید تست تغییر جالب جامع جدید جستجو جوان خبر خرید خرید و فروش دانلود در حد درخواست درس دسترسی دکمه رام راهنمایی رسمی رقیب روت روشن روی ریموت زمان زودی ساده ساعت سامسونگ سرعت سرگرمی سریع سونی سونی اریکسون شدن شرکت صاحب طرح عالی عکس فارسی فایل فروش فعال قدیمی قسمت های قوانین لینک دانلود لیچر مارکت مارکت ایرانی مارکت ایرانی اندروید مالی مجازی مختلف مسئله مستقیم مشاوره مشخص مشخصات مشورت مشکل مشکلات معرفی منتظر مهم موبایل موضوع موفقیت مکالمه نصب نصب رام نظر سنجی نکسوس نکسوس 4 های هدیه هستند هواوی پاک کردن پیامک چیست کمک کنترل کننده کوک گلکسی گوشی گوشی آندروید گوشی های گوگل xda

نمایش برچسب‌ها

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)