تنظیمات سایت
+
آواتار شما
نمایش به صورت عریض Flued نمایش به صورت ثابت Fixed
تبلیغات تجاری در اندروید ایران ( تعرفه تبلیغات )
انتظارات شما از انجمن تخصصی اندروید چیست ؟انتظارات شما از انجمن تخصصی اندروید چیست ؟ انتظارات شما از انجمن تخصصی اندروید چیست ؟ انتظارات شما از انجمن تخصصی اندروید چیست ؟ انتظارات شما از انجمن تخصصی اندروید چیست ؟ انتظارات شما از انجمن تخصصی اندروید چیست ؟ انتظارات شما از انجمن تخصصی اندروید چیست ؟
انتظارات شما از انجمن تخصصی اندروید چیست ؟انتظارات شما از انجمن تخصصی اندروید چیست ؟
انتظارات شما از انجمن تخصصی اندروید چیست ؟انتظارات شما از انجمن تخصصی اندروید چیست ؟
انتظارات شما از انجمن تخصصی اندروید چیست ؟

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا از انجمن تخصصی اندروید راضی هستید ؟

رأی دهندگان
151. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله از نظر علمی راضی هستم ...

78 51.66%
  • بله راضی هستم ؛ اما با نوع مدیریت سایت مشکل دارم ...

40 26.49%
  • بله راضی هستم اما نوع محتوا و راه رسیدن به مطالب بسیار پیچیده است ...

16 10.60%
  • خیر راضی نیستم ...

17 11.26%
صفحه 3 از 30 نخستنخست 12345671328 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 292
  1. انتظارات شما از انجمن تخصصی اندروید چیست ؟

RealUnknown آواتار ها
    مدیر کل
    سمت
    مدیر کل
    دریافت 29,336 تشکر در 3,011 پست
    نوشته های وبلاگ
    1
    حمایت مالی از انجمن
    1000 تومان
    سلام خدمت همه کاربران و مدیران گرامی ؛
    بعد از مدتی دور بودن از انجمن دوباره به صورت مستمر در کنار شما عزیزان هستم .
    از همه شما دوستان میخوام که همه انتظاراتتون رو از انجمن تخصصی اندروید برای بنده مطرح کنید .
    در ضمن هیچکس به غیر از بنده حق پاسخ به انتظارات دوستان رو نداره ؛ و پست های اضافی پاک میشن از انجمن
    لطفا همکاری کنید تا تاپیک خوبی داشته باشیم
    البته همه دوستان میتونند به طور مستقیم برای ارتباط با بنده از طریق شماره [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ] پیامک ارسال کنید .

در انتها یک نظرسنجی تشکیل دادم که ممنون میشم همه دوستان در این نظر سنجی شرکت کنند تا بتونیم انجمن بهتر و پویاتری داشته باشیم .
    اگر گزینه 4 رو انتخاب کردید لطفا در تاپیک دلیل انتخابتون رو مطرح کنید ...

با تشکر از همه دوستان ...
    آخره دنیا همینجاست،دیر یا زود دیر میشه
    هرچی کابوس دیده بودیم،دیر یا زود تعبیر میشه
    فکر باختنت منو،با دلهره درگیر کرده
    زودتر از گذر عمر،منو این غم پیر کرده...

2. تبلیغات تجاری در اندروید ایران ( تعرفه تبلیغات )
    arsiarhimi آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 235 تشکر در 106 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    4.4.4 | رسمی
    رام گوشی/تبلت دوم
    4.3 | رسمی
    ببخشید که دارم دوباره نظر میدم ... ولی به نظر من مدیر ها هیچ مشکلی ندارن....هم از نظر ادب و هم از نظر اطلات در مورد اندروید...
    یه چیزه دیگه هم که هست رو بگم .... اگه میشه مقدار فایلی که میشه داخل انجمن آپلود کرد رو افزایش بدید ....... چون یه کم کمه ....... و همه مجبور میشن برن سایت های دیگه آپلود کننو............ خودم تو فروم های دیگه هم دیدم کمه اما بیاین ما متفاوت باشیم!!!!
    ممنون........................................ ...
    HamidReza.GH آواتار ها
    مدیر بازنشسته
    سمت
    مدیر بازنشسته
    دریافت 2,965 تشکر در 842 پست
    حمایت مالی از انجمن
    10000 تومان
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    5.1.1
    من گزینه اول رو انتخاب کردم چون چند سال هست در این انجمن عضو هستم و محیط این انجمن رو از لحاظ علمی و اخلاق رفتاری و حرفه ای نسبت به انجمن های دیگه که عضوم بالاتر دیدم.
    وقتی ادمین انجمنی همچین تاپیکی رو باز میکنه نشون دهنده سعه صدر ، روحیه انتقاد پذیری بالا و ارزش بسیار بالایی هست که برای کاربرا گذاشته میشه و در نهایت باعث پویاتر شدن و پیشرفت انجمن میشه.
    از امتیازات این انجمن میگم که خدای ناکرده حمل بر تملق نشه صحبتهام :
    - قایل به شخص یا اشخاص نیست و در اکثر موارد بدون رودربایستی و تعارف برخورد میشه و اولویت با رو به جلو حرکت کردن انجمن هست .
    - ضابطه ها اعم از فعالیت علمی و داشتن رفتار و اخلاق پسندیده بر رابطه ها ترجیح داده میشه که انگیزه فعالیت رو به شدت بالا میبره.
    - توی این انجمن یک جایی در نظر گرفته شده چه برای کاربر جدید با 1پست چه مدیر ارشد که بیان و خیلی راحت اظهارنظر بکنن و هر قسمتی رو به نقد بکشن .
    - تقریباً فضا برای فعالیت برای همه یکسان هست که در چارچوب مشخصی میشه حتی 24 ساعته فعالیت کرد.
    - از لحاظ علمی در سطح بسیار خوبی قرارداره و برعکس خیلی از جاهای دیگه نظرات غیرعلمی زیاد طالب نداره .
    اما بعضی از معایب :
    - جوان بودن بعضی از مدبرا خیلی جاها برخوردهای غیرضروری رو بوجود میاره و باعث میشه سرموضوعات پیش پا افتاده وقت و انرژی بسیاری هدر بره که لزوم تدبیر بیشتر ارشدها و دوری از تصمیمات احساسی رو می طلبه .
    - از کسانی که مدیر میشن انتظار هست که از لحاظ رفتاری و اخلاقی از دیگر کاربرا بالاتر باشن یا حداقل اینطور نشون بدن که متاسفانه بعضاً دیده میشه که اینطور نیست و توهین و بی احترامی صورت میگیره . ( از یک کاربر بی نام ونشون انتظار زیادی نمیشه داشت ولی کسی که تگ مدیریتی انجمن رو یدک میکشه باید فقط خودش رو نبینه و بدونه که تمام حرکات و رفتارش به نام انجمن گذاشته میشه )
    در کل توصیه من این هست در کنار خصوصیات و شرایط لازم برای انتخاب افراد به عنوان کادر مدیریتی تا جاییکه مقدور هست از لحاظ اخلاقی هم گزینش و توجیه کامل بشن .
    - مشکل بالا اومدن سایت رو هم دوستان قبل تر اشاره کردن و نظرم اینه که راهکارهای عملی با نظرسنجی گذاشته بشه و ادمین محترم بدونه بچه ها در حدتوانشون برای پیشرفت انجمن کمک خواهند کرد .
    arsiarhimi آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 235 تشکر در 106 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    4.4.4 | رسمی
    رام گوشی/تبلت دوم
    4.3 | رسمی
    ادمین جان بازم معذرت ... اما میگم این پلی استور ایرانی رو درست کنید ...... از اول تابستون اگه اشتباه نکنم خرابه !!!
    Ahmadi.Ali آواتار ها
    همراه انجمن
    سمت
    همراه انجمن
    دریافت 151 تشکر در 40 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    5.0.2
    رام گوشی/تبلت دوم
    4.4.2
    باسلام و احترام و عرض ادب
    با تقدیروتشکر از ادمین محترم انجمن
    عرض کنم خدمت ادمین محترم و مدیران محترم انتقادی بنده انجام داده سر دلسوزی و به عنوان برادر کوچک می باشد
    خدایی ناکرده به هیچ عنوان این صحبتها بخاطر خودم یا انتقاد کرده باشم این ذهنیت شکل داده باشم مثلا ممتاز بشم ...
    چند وقتی مدیر ارشد انجمن بادا بودم از من دیگه گذشته دیگه سنی و هم در مورد آندروید یکی از کم سوادترین افراد انجمن هستم
    علی احمدی هستم 31 ساله

بنده تا یک سال پیش انجمن سیستم عامل بادا بودم بعد از مشکلات این سیستم عامل به آندورید مهاجرت کردم با تعدادی از دوستان
    اول sony sl و galaxy sIII با این انجمن تخصصی بسیار خوب اشنا شدیم
    بنده با عرض معذرت گزینه دوم رای دادم
    به هیچ عنوان قصد کم کردم زحمتهای بی دریغ مدیران محترم ندارم

ولی به عنوان یه کاربر بسیار ساده توی این یک سال مطالبی هست خدمت دوستان عرض میکنم در مورد گزینه دوم
    1- انجمن از لحاظ پاسخگویی و راه اندازی کار کاربرها بسیار خوب و قوی هست
    2- متاسفانه بیشترین دلیل رای دادن به گزینه دوم بخاطر رفتار تبعیض آمیز تعداد کمی از مدیران در اجرای قوانین انجمن می باشد
    قوانین انجمن وضع شده است برای رشد و پیشرفت انجمن و رشد کاربرها ولی ...
    مثالی عرض میکنم
    یک رام خوب و قوی در xda برای یک گوشی معرفی شده مثلا گوشی خودم عرض میکنم
    رام خوب پرطرفداری میشه کاربر میاد این رام نصب میکنه راضی هست میخواد توی انجمن آندروید معرفی کنه
    با توجه به قواین معرفی میکنه تنها به دلیل اینکه از مدیران بخش اجازه نگرفته پاک میشه یا باید حتما یکی از مدیران معرفی بشه
    لیست رام های گوشی مختلف نگاه کنیم درانجمن مثال گلکسی اس 3 چند تا رام بیشتر نیست معرفی شده چند ماه پیش(حالت آپدیت نبودن رام پیدا کرده)
    3- در بخش گوشی سونی

کاربری یه آموزش مفید قرار داده ولی تاپیک پاک شده تاپیک همون شکل توسط مدیر زده شده کاملا به همون شکل و موردهای دیگر.....

بنده خدایی ناکرده قصد توهین و یا کم کردن زحمات مدیران محترم که بدون هیچ چشم داشتی دارن زحمت میکشن ندارم ولی مواردی بود که فکرمیکنم در صورت ادامه باعث دلسرد شدن و عدم فعالیت کاربرها می شود که مدیران فقط حالت فعالیت دارن و کاربرها برای دیدن رام های جدید و اموزشهای جدید مجبور به رفتن انجمن های دیگر بشوند
    بزرگترین آفت برای یه انجمن عدم مشارکت وفعالیت کاربرها می باشد

بازم اگر باعث ناراحتی و کدورت دلخوری دوستان شدم عذرخواهی میکنم و طلب حلالیت میکنم
    MoHaMaD آواتار ها
    مدیر افتخاری
    سمت
    مدیر افتخاری
    http://forum.xda-developers.com/member.php?u=4551527
    دریافت 15,310 تشکر در 2,737 پست
    حمایت مالی از انجمن
    2000 تومان
    گوشی / تبلت من
    گزینه 4 رای دادم

دلیل اصلیمم اینکه انجمن اصلا شبیه یه انجمن 200 هزار نفری نیست
    محدود شده به 100 نفر مدیر منتخب نمونش همین نظر سنجی 51 نفر شرکت کردن همش

انقدر سرخورده شدن کاربرا دیگه کسی رقبت به اینکارا نداره
    یه کاربر میاد یه رام یا هر چیز دیگه ای تست میکنه وقت میزاره معرفی میکنه
    فلان مدیر میاد باک میکنه میره میگه قانون کدوم قانون قانونی که خودش گزاشته

نداشتن یه سرور مناسب برای ابلود فایلامون

نداشتن حق امضا

اموزشهای تکراری یه مدل اموزش تو 10 تا بخش میبینیم مثلا بک اب از efs یا نصب رام تو سونی با فلشتولز

و این دکمه تشکر که شده بلای جون انجمن بکنیدش محدود روزی 3 تا بخدا

قید نکردن منبع بصورت کامل تازه مدعی کار دیگرانم شدن

تابیک مشترک ارتقا دهنده ها هم فکر جالبی نبود به نظرم کاربر باید یه جا حس کنه داره مشارکت میکنه چه بهتر تو یه ارتقا دهنده باشه که کار خاصیم نداره

رفتن تعداد خیلی زیادی از بهترین ها که حتما دلایلی داشتن کسی نخواست بفهمه چرا رفتن

خیلی چیزای دیگه که از اونجا که فکر میکنم بی فایده است گفتنش به همین چند تا اکتفا میکنم
    Equinoxe آواتار ها
    مدیر بازنشسته
    سمت
    Retired
    دریافت 2,783 تشکر در 802 پست
    نوشته های وبلاگ
    1
    حمایت مالی از انجمن
    2000 تومان
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    ASNET MIUI v5
    با سلام
    اول از همه از ادمین عزیز و همه دوستان گرامی بابت فعالیت خوب و مستمرشون تشکر میکنم
    این نظر سنجیا خیلی در بهبود مسائل کمک میکنه
    من چند شب پیش که این تاپیک رو میخوندم دیدم خیلیا مشکل لود کردن سایت رو دارن من جمله خود من!
    ازون طرف خیلیا به شکل و شمایل انجمن ایراد گرفته بودن!
    حالا این نظری که من میدم نمیدونم اصلا شدنی هست، نیست، تاثیری داره یا نه!چون هیچ اطلاعی در مورد کارای تخصصی سایت ندارم
    این طرح اومد به ذهنم که در صفحه اصلی انجمن هر بخش فقط به صورت لینک باشه مثلا برند های موبایل ها فقط باشه مثلا اچ تی سی یا سونی و دیگه زیر مجموعه نشون داده نشه و موضوعات دیگه الا آخر...تا کاربر با ورود به بخش مربوطه وارد زیر انجمنها بشه(توی چندتا از انجمنهای خارجی هم این موضوع رو دیدم)
    و یه طرح گرافیکی هم پیشنهاد دارم(چون خیلیا گفته بودند شکل انجمن اندرویدی نیست و i-os رو مثال زده بودند) به نظر من با توجه به طرح بالا وقتی کاربر وارد بخش گوشی های سامسونگ شد انجمن صفحش بشه شبیه به تاچ ویز یا وارد بخش اچ تی سی شد نمای سایت بشه شبیه به محیط سنس
    در مورد گزینه ها هم با اینکه از نظر علمی راضی هستم، با نوع مدیریت سایت هیچ مشکی ندارم(چون میدونم هر جامعه ای واسه خودش قانون داره و همه باید تابعش باشن)، ولی من به 3 رای دادم(البته راه رسیدن به مطالب فقط پیچیده ست نه بسیار پیچیده)
    یه مورد در مورد سرچ بار انجمن هست: میشه نتایج جستجو از طریق گوگل نشون داده نشه و مستقیم از تو همین انجمن دیده بشه؟
    موردای دیگه رو دوستان فرمودند و منم دیگه پر حرفی نمیکنم

و درنهایت هم موفقیت روزافزون انجمن تخصصی اندروید رو آرزومندم
    ویرایش توسط Equinoxe : 04-10-13 در ساعت 14:23
    asrami آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 145 تشکر در 75 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    شما می تونین از زبان برنامه نویسی وب دبگه ای استفاده کنید تا سایت سبک تر بشه

Sent from my MT27i using Tapatalk 2
  10. و اما انتظارات من....

••• HAMID ••• آواتار ها
    مدیر بازنشسته
    سمت
    Sony Xperia M/M Dual
    دریافت 4,216 تشکر در 1,429 پست
    نوشته های وبلاگ
    1
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    Awesome (UNLOCKED BL)
    رام گوشی/تبلت دوم
    Official 4.3 (LOCKED BL)
    درود
    من گزینه 3 رو انتخاب کردم

1-دسترسی به برخی مطالب در انجمن واقعا سخت و زمان گیر هست؛
    درسته که ایجاد زیرشاخه ها برای بخش ها باعث طبقه بندی و نظم انجمن میشه اما همچین مشکلاتی رو هم به وجود میاره.

2- در بخش ویژه انجمن زحمات بسیار زیادی کشیده شده (از مدیران و گروه ویژه تشکر می کنم) اما هنوز خیلی جای کار داره و باید افراد بیشتری برای توسعه دادن به این بخش مهم انجمن به کار گرفته بشن.

3- قراردادن اخبار در پرتال انجمن کار خیلی خوبی هست اما نباید فقط مختص اخبار باشه و میتونه آموزش ها یا مطالب مفید انجمن هم در اون قرار بگیره.

3.5- یه مشکل کوچیک در مورد پرتال که عکس هاش تو tapatalk نشون داده نمیشه!

4- همون طور که تو قسمت کنترل پنل کاربر آخرین موضوعاتی که تشکر می کنیم به همراه نام کاربری تشکر شده قرار میگیره، وقتی کسی از ما تشکر میکنه اگر نام کاربری اون نوشته بشه جالب تر هست و هم چنین تاریخ تشکر هر کاربر میتونه زیر هر پست و جلوی نام کاربری اون نوشته بشه (مثل xda).

5- از مدیران بعد از بازنشستگی به نحو شایسته تری تقدیر به عمل بیاد و در صورت امکان بخشی که در اون مدیر بودند نوشته بشه.

6- امکان جستجو تو هر تاپیک جدا از جستجو در کل انجمن ایجاد بشه.

7- هر انجمنی که برای گوشی/تبلتی جدید ایجاد میشه لطفا بلافاصله تو قسمت "گوشی/تبلت من" هم قرار بگیره.

پ.ن: دوستان در مورد آپلود سنتر و سرعت و... انتظاراتشون رو مطرح کردن که تقریبا انتظار همه هست؛ امیدوارم که نظرات داده شده فقط در حد خوندن و نوشتن نباشه بلکه هر چه سریع تر عملی و اجرا بشه.

باتشکر
    موفق باشید

Sent from my LT18i using Tapatalk 4
    ویرایش توسط ••• HAMID ••• : 04-10-13 در ساعت 20:29
    hasanjun آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 128 تشکر در 66 پست
    حمایت مالی از انجمن
    960 تومان
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    گوشی اس6 رام رسمی
    رام گوشی/تبلت دوم
    گلکسی تب اس رسمی ونکسوس4 سیانوژن
    سلام خدمت تمامی مدیران و کاربران گرامی
    جناب مدیر چند تا تقاضا ازتون دارم و فکر میکنم منطقی باشه و امیدوارم جهت پیشرفت
    این انجمن انجام بدید.
    1-اگه ممکنه کاری کنید که وقتی در هر تاپیکی سوالی رو میپرسیم برای دیدن پاسخ
    مجبور نباشیم دنبال تاپیک مورد نظر در لیست گوشی ها و کلوب ها و... بگردیم
    اگر پاسخی به سوالات ما داده شد بصورت یک پیام و یا pop-up نمایش داده شود.
    2-لطفا محدودیت آپلود تصاویر و فایل هارو کاهش بدید.
    3- خواهش میکنم، تقاضا میکنم کاری کنید که ما کاربران ویژه هم بتوانیم در امضای خودمون
    تصویر آپلود کنیم من دلیلی نمیبینم که کاربرای ویژه ما حق استفاده تصاویر رو نداشته باشند
    و اگه نگران این هستید اگر کاربری عکس بیش از حد مجاز بزرگ شده رو گذاشته
    یک آموزش ریسایز در کنارش بدید یا خودتون این حد رو تعیین کنید.
    . با تشکر محمد حسن
    LiveBoy آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 67 تشکر در 36 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    Official 4.4.2
    سلام به همه افراد خوب انجمن...

من گزینه 2 رو انتخاب کردم.
    انجمن ما انجمن خیلی کاملی هست و افراد از 0 تا 100 رو میتونن اینجا آموزش ببینن.مدیریت عالیه.محتوا عالیه.اگه هم بعضی اوقات مشکلی باشه یا پیش بیاد فقط یه اتفاقه...
    تنها دو مشکل هست که اذیت میکنه...
    سرعت لود انجمن و نحوه برخورد بعضی مدیران گرامی...
    متاسفانه بعضی از مدیر های محترم خیلی خودشونو میگیرن...قصد توهین به هیچ کسی رو ندارم....ولی درست نیس که اینقدر مغرور باشن.درسته اطلاعات اونا از ما معمولی ها بالاتره ولی این دلیل نمیشه که اینجوری بکنن.بازم میگم فرد خاصی مدنظرم نیست...
    و همچنین نمیدونم درست میگم یا نه ولی به نظرم جای پیشرفت تو انجمن ما خیلی کمه.یعنی شما خیلی سخت میتونی رتبتو افزایش بدی...چون تقریبا آمار تشکر ها خیلی پایینه.و از طرفی یه موردی رو مشاهده کردم که یه شخصی سواله میپرسه.بعد یه فرد معمولی اول و مدیر بخش دوباره همون پاسخو میدن.جالب اینجاس که جوابا یکین ولی از مدیر تشکر میشه و اون فرد هیچ تشکری نمیگیره.
    و افراد تازه وارد از انجمن میرن...همه باید از یه جایی شروع کنن

در کل ممنون از خوبانی که این انجمن رو پایه گذاری کردند و علم اندروید رو تو ایران افزایش دادن...
    بازم اگه باعث کدورتی شدم شرمنده
    با آرزوی موفقیت هر چه بیشتر انجمنــــــــــــــــــــ ـ......
صفحه 3 از 30 نخستنخست 12345671328 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

amir and-roid and-roid.ir arc arc s c5303 download gprs htc huawei mobile naser0172 آخرین آموزش آیفون اتهامات اجرا اخبار ارتقا دهنده ارتقاء ارسال اس ام اس اشاره اصلاحات اصلی اطلاع رسانی افزایش انتقاد انجمن انجمن تخصصی انجمن تخصصی اندروید انجمن تخصصی اندروید ایران اندروید اندروید ایران اندرویدی اولین اچ تی سی ایران ایرانی باز هم باز کردن بازی بالاترین بخش بدون هیچ بررسی برنامه برنامه نویسی به زودی به نام بهتر بهترین بهترین ها بوت تاریخ تاچ تخصصی تخصصی اندروید تست تغییر جالب جامع جدید جستجو جوان خبر خرید خرید و فروش دانلود در حد درخواست درس دسترسی دکمه رام راهنمایی رسمی رقیب روت روشن روی ریموت زمان زودی ساده ساعت سامسونگ سرعت سرگرمی سریع سونی سونی اریکسون شدن شرکت صاحب طرح عالی عکس فارسی فایل فروش فعال قدیمی قسمت های قوانین لینک دانلود لیچر مارکت مارکت ایرانی مارکت ایرانی اندروید مالی مجازی مختلف مسئله مستقیم مشاوره مشخص مشخصات مشورت مشکل مشکلات معرفی منتظر مهم موبایل موضوع موفقیت مکالمه نصب نصب رام نظر سنجی نکسوس نکسوس 4 های هدیه هستند هواوی پاک کردن پیامک چیست کمک کنترل کننده کوک گلکسی گوشی گوشی آندروید گوشی های گوگل xda

نمایش برچسب‌ها

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)