تنظیمات سایت
+
آواتار شما
نمایش به صورت عریض Flued نمایش به صورت ثابت Fixed
تبلیغات تجاری در اندروید ایران ( تعرفه تبلیغات )
انتظارات شما از انجمن تخصصی اندروید چیست ؟انتظارات شما از انجمن تخصصی اندروید چیست ؟ انتظارات شما از انجمن تخصصی اندروید چیست ؟ انتظارات شما از انجمن تخصصی اندروید چیست ؟ انتظارات شما از انجمن تخصصی اندروید چیست ؟ انتظارات شما از انجمن تخصصی اندروید چیست ؟ انتظارات شما از انجمن تخصصی اندروید چیست ؟
انتظارات شما از انجمن تخصصی اندروید چیست ؟انتظارات شما از انجمن تخصصی اندروید چیست ؟
انتظارات شما از انجمن تخصصی اندروید چیست ؟انتظارات شما از انجمن تخصصی اندروید چیست ؟
انتظارات شما از انجمن تخصصی اندروید چیست ؟

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا از انجمن تخصصی اندروید راضی هستید ؟

رأی دهندگان
151. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله از نظر علمی راضی هستم ...

78 51.66%
  • بله راضی هستم ؛ اما با نوع مدیریت سایت مشکل دارم ...

40 26.49%
  • بله راضی هستم اما نوع محتوا و راه رسیدن به مطالب بسیار پیچیده است ...

16 10.60%
  • خیر راضی نیستم ...

17 11.26%
صفحه 2 از 30 نخستنخست 1234561227 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 292
  1. انتظارات شما از انجمن تخصصی اندروید چیست ؟

RealUnknown آواتار ها
    مدیر کل
    سمت
    مدیر کل
    دریافت 29,245 تشکر در 2,998 پست
    نوشته های وبلاگ
    1
    حمایت مالی از انجمن
    1000 تومان
    سلام خدمت همه کاربران و مدیران گرامی ؛
    بعد از مدتی دور بودن از انجمن دوباره به صورت مستمر در کنار شما عزیزان هستم .
    از همه شما دوستان میخوام که همه انتظاراتتون رو از انجمن تخصصی اندروید برای بنده مطرح کنید .
    در ضمن هیچکس به غیر از بنده حق پاسخ به انتظارات دوستان رو نداره ؛ و پست های اضافی پاک میشن از انجمن
    لطفا همکاری کنید تا تاپیک خوبی داشته باشیم
    البته همه دوستان میتونند به طور مستقیم برای ارتباط با بنده از طریق شماره [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ] پیامک ارسال کنید .

در انتها یک نظرسنجی تشکیل دادم که ممنون میشم همه دوستان در این نظر سنجی شرکت کنند تا بتونیم انجمن بهتر و پویاتری داشته باشیم .
    اگر گزینه 4 رو انتخاب کردید لطفا در تاپیک دلیل انتخابتون رو مطرح کنید ...

با تشکر از همه دوستان ...
    آخره دنیا همینجاست،دیر یا زود دیر میشه
    هرچی کابوس دیده بودیم،دیر یا زود تعبیر میشه
    فکر باختنت منو،با دلهره درگیر کرده
    زودتر از گذر عمر،منو این غم پیر کرده...

2. تبلیغات تجاری در اندروید ایران ( تعرفه تبلیغات )
    Ho3ein-S آواتار ها
    مدیر بازنشسته
    سمت
    مدیر بازنشسته
    دریافت 2,316 تشکر در 844 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    Simorgh by ho3ein-s
    رام گوشی/تبلت دوم
    Cm Roms-MIUI-lewa-PAC
    در سایت و انجمن فعالیت زیادی هست ولی
    این بخش انجمن انگار همین طوری مونده رو دست!!!!
    قبلا خوب بود ولی الان اصلا نه انگار و اصلا همه ی مطالب قدیمی هستش با اینکه بخش های مهمی هست:
    معماری سخت افزار

و اینکه یه قالب باشه برای سایت درباره ی آندروید
    من قبلا میومدم اینجا یه قالب با حال بود
    یه گوشی آندروید اون بالا بود نمیدونم چی بود بعد یه عالمه آیکون برنامه و... دورش ریخته بود/
    میگم اگه طرح آندروید باشه عالیه

سرعت سایتم که چی بگم یه روز خیلی خوبه یه خوبه یه روز بده/ما به همون خوب هم راضیم ها
    Sora آواتار ها
    مدیر بازنشسته
    سمت
    مدیر بازنشسته
    دریافت 6,378 تشکر در 1,380 پست
    نوشته های وبلاگ
    8
    حمایت مالی از انجمن
    __
    سلام.

ما الان فروم بسیار قدرتمندی داریم و افرادی هم داریم که واقعا نابغه هستند ولی

ما یک مشکل اساسی داریم اونم اینکه فعالیت تیمی اصلا نداریم ( داشتیم ولی همه تقریبا با شکست مواجه شدند. چرا ؟ چون توی تقریبا تمام تیم ها یک هو از پله صفر به صد میخواستند برسند ویا فقط اسمش تیم بود ولی هر عضو فقط برای خودش کار میکرد ) وقتی توی بعضی از فروم ها میرم واقعا احساس میکنم ( نه صرفا فروم های مربوط به اندروید و موبایل بلکه هر فرومی که تو زمینه خودش حرف اول رو میزنه ) فروم ما یکم عقب مونده ما می تونیم حد اقل ادعا کنیم بهترین فروم در زمینه اندروید تو ایران هستیم ولی تا زمانی که تیم قدرتمند نداشته باشیم ( در هر زمینه ای مثل : تم سازی. کوک رام. اخبار - البته این یکی داریم - . آموزش هدفمند. گروه ویژه که واقعا تبلیغ کنند و بتونند گروه ویژه ای که واقعا ویژه باشه باشند و خلاصه هر زمینه ای ) در جا میزنیم و فقط از لحاظ کمیت اندازه فروم بزرگ میشه ( که این میتونه به ضرر انجمن تموم بشه چون با بزرگتر شدن مدیر ها نمیتونند اونجور که باید کارشون رو انجام بدند.) و کیفیت پایین تر میاد. اگه اینطور باشه به زودی خیلی از فروم های دیگه از فروم ما جلو میزنند.

پیشنهاد های زیادی دارم ولی به افرادی که واقعا عمل کنند نیاز هست ( منظورم شما ادمین گرامی و تیم مدیریت نیست بلکه اعضا هستند )
    ما به یه استارت نیاز داریم...
    همین.
    فقط کافیه از بین افراد فروم این اعضا رو که عمل کنند پیدا کنیم نه اینکه تاپیک بزنیم که چه کسی میتونه و همه بگند ما و هیچ کس عمل نکنه.
    و و و ...
    CR 7 آواتار ها
    مدیر افتخاری
    سمت
    مدیر افتخاری
    _̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲͡
    دریافت 11,746 تشکر در 4,429 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    Official V 5
    رام گوشی/تبلت دوم
    S6
    سلام
    بخوام چیزی بگم همه میان میکوبن !!! فقط پیشنهاد ها

از همین جا به تمام زحمتکشای فروم تبریک میگم

ادمین جان فروم خوب و پر محتوایی داریم ، اما میتونه خیلی بهتر بشه و جز همهانگی بین تمام مدیران این کار ممکن نیست

ادمین عزیز چند تا پشنهاد دارم اگه انام بشن به نظرم یکم کارمون رسمیت میگیره و نظم بیشتر میشه و سرعت بالا میره

1) خواهشا یه قانونی هست تو بخش بازارچه کی کسی تایپک میزاره بابد توسط مدیر تایید بشه
    این حالت رو هم برای ما مدیران فعال کنید ! 2 روز نبودم ، برگشتم دیدم 4 تا رام معرفی شده که اگه نبود بهتره ، بخوام حذف کنم میگن دیکتاتوری !!!

2) قضیه مارکت خیلی عقب افتاده ،

3) فروم دیر میاد بالا ، البته الان خیلی خوبه ! دی

4) لطفا حالت اطلاع رسانی نقل قول برای ما اضافه بشه خواهشا !

5) یه درخواست دارم میشه اون تگ هایی برای مدیران و منتخبان هست به عناون یه لینک برای دسترسی ساده تر ما به بخشمون فعال بشه
    یعنی هرجا هسیتم و با هر بخش کار داریم اگعه منخب یا میرد اون رو دیدیم باز کلیک بر روی تگ بخشش به اون بخش منتقل بشیم !!

فعلا همین ها

ممنون

=============================

Poria1999 آواتار ها
    توسعه دهنده حرفه ایی
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 1,888 تشکر در 594 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    سلام دوستان...

من چند تا انتقاد داشتم...

1- سطح انجمن اومده پایین
    ببینید دوستان خوب من انجمن ما رو به تخصصی بودن و اموزش های عالیش میشناسن ولی چند وقته انجمن ما به سمت مصرف گرا شدن رفته...
    ینی مثلا رام فقط معرفی میکنم نمی سازیم...
    یا مثلا دیگه آموزش های تخصصی اندروید که به روز باشن نداریم...

2- تیم مدیریتی خشن...
    بسیاری از مدیران انجمن با کاربران زیر دست به طور خوبی رفتار نمی کنن...
    واقعا این به نفع انجمن نیست!!!
    هر کاربری که از انجمن رونده بشه حتی ممکنه صد ها کاربر دیگه رو هم از انجمن دور کنه...
    ولی خدا رو شکر بسیاری از مدیران رو هم داریم که آدم از فعالیت کنارشون لذت میبره!!!

3- مدیران و منتخبآن تازه کار...(قصد توهین به کسی رو ندارم!!!)
    دوستان جدیدا یه موجی راه افتاده که به تعدادی از دوستان که تازه به جمعمون پیوستن مدیر یا منتخب شدن...
    که این امر باعث این میشه که برای تگشون ارزش قایل نشن و احساس مسولیت نکن...
    اگه بشه برای منتخب یا مدیر شدن یه تعداد پست(مثلا هرکی تعداد پستاش تو انجمن بالا ی 500 هست...) و یه امتحان در مورد اندروید گرفته بشه خیلی بهتر میشد...
    فعلا همین ...
    ممنون...

Sent from my LT18i using Tapatalk 2
    Pishtaz آواتار ها
    مدیر بازنشسته
    سمت
    مدیر بازنشسته
    دریافت 2,752 تشکر در 832 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    5.0.1
    گزینه دوم

کاش قوانین انجمن ها بازبینی و اصلاح بشه و در آخر به تایید مدیریت کل انجمن (ادمین) در بیاد
    moalla آواتار ها
    توسعه دهنده
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 1,369 تشکر در 395 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    به نظرم روی اخلاق تالار بیشتر باید کار بشه. برخی مدیران بخشها واقعا یه احساس ریاست دارن! گاهی حس میکنم بخاطر کم بودن سنشونه و شاید هم بخاطر چیزهای دیگه!!!
    یه قانون نانوشته تو ذهنی بعضی شکل گرفته که تا سرکوب نکنی و این مدلی! از خودت جذبه نشون ندی کارها جلو نمیره و نظم برقرار نمیشه!
    باور کنید در بدترین شرایط ادم میتونه همچنان مودبانه برخورد کنه و حرف خودش رو هم بزنه! بدون اینکه حتی گوشه کنایه هم نیاز باشه!
    تو هر بخشی بگو مگو بین مدیر و اعضا زیاد دیدم. با عرض معذرت حتی از مسولین بالای تالار! گاهی تا چند صفحه این بگومگو ها ادامه پیدا میکنه و دوطرف برای هم شاخ و شونه میکشن
    به نظر من باید این فرهنگو عوض کنیم. مثلا قوانینی برای رعایت اخلاق نوشته بشه و بالای تالار قرار بگیره و یه درخواست عمومی برای رعایت اون ایجاد کنیم

با تشکر از مسئولین پربارترین تالار اندرویدی فارسی
    ®KITKAT آواتار ها
    کاربر اخراجی
    سمت
    کاربر اخراجی
    دریافت 641 تشکر در 224 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    LewaOS5
    رام گوشی/تبلت دوم
    CM10.2
    سلام

بنده یه سری انتظارات داشتم

یکی برای کاربر ویژه هستش که فقط با پرداخت آنلاین ممکنه. و شماره حسابی برای کارت به کارت کردن نیست. مدیریت گرامی در جریان هستن و گفتن امکانش نیست. دلیلش چیه؟

راستش من تو عمرم پرداخت آنلاین انجام ندادم.

و انتظار دومی که دارم رسیدگی به تمام بخش های انجمن هستش. من در بخش موبایل های هوآوی فعالیت میکنم اما رام هایی که در این بخش معرفی میکنن در قسمت مشخصات کاربری / رام های کاربر قرار نمیگیره کلا به بخش هوآوی زیاد توجه نمیشه.

و سرعت انجمن هم بعضی اوقات خیلی بد هستش جوری که وارد سایت نمیتونم بشم.

و همچنین لطفا قابلیت تغییر نام تاپیک هم به انجمن اضاف کنید. مثلا من تاپیک باز کرده بودم

رام سیانوژن برای g510

و بیلد نامبر رو به تاپیک اضاف کرده بودن بنظرم قابلیت ویرایش باشه که در صورت ارائه بیلد نامبر جدید (اپدیت ) بشه عنوان تاپیک رو تغییر داد

سرعت مارکت هم کمه هست اگر امکانش هست سرعتش زیاد شه

باز هم ممنون بابت انجمن خوبتون
    arsiarhimi آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 235 تشکر در 106 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    4.4.4 | رسمی
    رام گوشی/تبلت دوم
    4.3 | رسمی
    راستش باید گفت که بعد از xda باید اومد اینجا!!!!
    اما اگه میشه یه قالب جدید هم برای فروم بزارید چون دیگه یکم خسته کننده و کسل کننده شده به خدا ...!!و یه کم هم از نظر گرافیکی دچار بهم ریختگی هستش ...!!! اما این نظر شخصی هستش ولی برای تنوع بد نیست!!!!
    ممنونم ادمین جان........
    imannpc آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 17 تشکر در 2 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    سلام و عرض خسته نباشید به همه ! من اینجا زیاد فعالیت نمی کنم و بیشتر خواننده ی موضوع ها هستم ( 99 درصد ) .
    خواستم منم شرکت کنم در این موضوع !
    البته یه سری پست هم داشتم که خودم پاک کردم و الان به نوعی اولین پستم میشه در انجمن !
    همه چیه انجمن عالیه ، از نظر علمی که رقیب نداره اما متاسفانه تنها بدی اینجا رفتار بد بعضی از مدیران هست !
    نمی دونم چرا اینجا فضایی شده که کاربرایی که فعالیتشون زیاده بعد از یه مدت از انجمن زده میشن و از انجمن میرن ! در صورتی که در انجمن های دیگه هر کاری میکنن تا یه کاربر فعال رو فعال نگه دارند ! شاید دلیلش اینه کاربر فعال اینجا زیاد هست ! اما این دلیل نمیشه بقیه رو بعد از یه مدت نا دیده گرفت و با رفتار بد اون ها رو از انجمن زده کرد .
    البته اشباه نشه ، مدیران خوش اخلاق هم زیاد داره که من از تکتشون تشکر می کنم .
    تنها فقط میشه همین ایراد رو به این انجمن گرفت که با یکم اخلاق بهتر و مغرور نشدن مدیر ها بر طرف میشه . به نظرم باید برای نگه داری و جذب افراد فعال ، تلاش بشه . ممنون
    ™ALI JAHANI آواتار ها
    مدیر بازنشسته
    سمت
    مدیر بازنشسته
    دریافت 2,438 تشکر در 670 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    BEANSTALK 255
    رام گوشی/تبلت دوم
    ZELLY CREAM 2.5
    سلام مدیر عزیز
    انجمن که عاااالللیییههه
    فقط یه کم مدیرا درست صحبت کنن که عالیییییی تر هم میشه
    من شخصا دربخش مشاوره ، بعضی اوقات در بخش سونی اریکسون فعالیت دارم ولی وقتی میبینم کسی اهمیت نمیده با خودم میگم واقعا چرااا دارم فعالیت میکنم وقتی برای کسی مهم نیست !!!!
    فقط بعضی از دوستان لطف میکنند تشکر می زنند
    حتی بعضی از بخش ها یک منتخب هم نداره
    ممنون میشوم از مدیر سایت که پیگیری کنند
    اگر امکانش هست سرعت سایت هم بالا بره
    ممنون از مدیر سایت بابت ایجاد این بخش
صفحه 2 از 30 نخستنخست 1234561227 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

amir and-roid and-roid.ir arc arc s c5303 download gprs htc huawei mobile naser0172 آخرین آموزش آیفون اتهامات اجرا اخبار ارتقا دهنده ارتقاء ارسال اس ام اس اشاره اصلاحات اصلی اطلاع رسانی افزایش انتقاد انجمن انجمن تخصصی انجمن تخصصی اندروید انجمن تخصصی اندروید ایران اندروید اندروید ایران اندرویدی اولین اچ تی سی ایران ایرانی باز هم باز کردن بازی بالاترین بخش بدون هیچ بررسی برنامه برنامه نویسی به زودی به نام بهتر بهترین بهترین ها بوت تاریخ تاچ تخصصی تخصصی اندروید تست تغییر جالب جامع جدید جستجو جوان خبر خرید خرید و فروش دانلود در حد درخواست درس دسترسی دکمه رام راهنمایی رسمی رقیب روت روشن روی ریموت زمان زودی ساده ساعت سامسونگ سرعت سرگرمی سریع سونی سونی اریکسون شدن شرکت صاحب طرح عالی عکس فارسی فایل فروش فعال قدیمی قسمت های قوانین لینک دانلود لیچر مارکت مارکت ایرانی مارکت ایرانی اندروید مالی مجازی مختلف مسئله مستقیم مشاوره مشخص مشخصات مشورت مشکل مشکلات معرفی منتظر مهم موبایل موضوع موفقیت مکالمه نصب نصب رام نظر سنجی نکسوس نکسوس 4 های هدیه هستند هواوی پاک کردن پیامک چیست کمک کنترل کننده کوک گلکسی گوشی گوشی آندروید گوشی های گوگل xda

نمایش برچسب‌ها

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)