تنظیمات سایت
+
آواتار شما
نمایش به صورت عریض Flued نمایش به صورت ثابت Fixed
تبلیغات تجاری در اندروید ایران ( تعرفه تبلیغات )
سوالات و مشکلات متداول Galaxy Note 8.0 N5100/5110سوالات و مشکلات متداول Galaxy Note 8.0 N5100/5110 سوالات و مشکلات متداول Galaxy Note 8.0 N5100/5110 سوالات و مشکلات متداول Galaxy Note 8.0 N5100/5110 سوالات و مشکلات متداول Galaxy Note 8.0 N5100/5110 سوالات و مشکلات متداول Galaxy Note 8.0 N5100/5110 سوالات و مشکلات متداول Galaxy Note 8.0 N5100/5110
سوالات و مشکلات متداول Galaxy Note 8.0 N5100/5110سوالات و مشکلات متداول Galaxy Note 8.0 N5100/5110
سوالات و مشکلات متداول Galaxy Note 8.0 N5100/5110سوالات و مشکلات متداول Galaxy Note 8.0 N5100/5110
سوالات و مشکلات متداول Galaxy Note 8.0 N5100/5110

کاربران برچسب زده شده

صفحه 127 از 127 نخستنخست ... 2777102117123124125126127
نمایش نتایج: از 1,261 به 1,269 از 1269
  1. سوالات و مشکلات متداول Galaxy Note 8.0 N5100/5110

Naser0172 آواتار ها
    مشاور ارشد
    سمت
    Senior Management Consultant
    _̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲͡
    دریافت 31,235 تشکر در 4,425 پست
    حمایت مالی از انجمن
    1000 تومان
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    5.1
    رام گوشی/تبلت دوم
    4.4.4

با سلام خدمت دوستان عزیز

در این تاپیک سوالات و مشکلات متداول در رابطه با
    گوشی
    Galaxy Note 8.0 N5100/5110 را مطرح کنید .

• از تکرار سوالات خودداری کنید
    • سوالات در مورد [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ] هایی که نصب میکنید در تاپیک همون [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ] مطرح کنید
    • سوالات به صورت کامل مطرح کنید تا به درستی پاسخ داده بشه
    • برای تشکر از کلید تشکر که پایین هر پست قرار داره استفاده کنید

با توجه به موارد گفته شده، هر گونه ارسالی که بدون در نظر گرفتن موارد بالا مطرح شود، بدون اخطار قبلی حذف خواهد شد

ویرایش توسط Naser0172 : 14-05-13 در ساعت 19:45

----------------------------------------------------------------

همیشه آخرش خوب تموم می شه ، اگه الان خوب نیست یعنی هنوز آخرش نرسیده !

----------------------------------------------------------------
  2. تبلیغات تجاری در اندروید ایران ( تعرفه تبلیغات )
    mrbeen آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 83 تشکر در 34 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    stock
    رام گوشی/تبلت دوم
    miui
    نوشته اصلی توسط mrbeen [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    سلام
    من تبلت یکی از دوستام موقع بوت تو لوپ گیر می کنه و بالا نمیاد.(روی آرم سامسونگ گیر می کنه). من نتونستم با بوت لودر و ریکاوری فکتوری ریست کنمش چون مینویسه
    (E:failed to mount /efs (invalid argument که خیلی عجیبه چون قبلا کاملا درست کار می کرد و این بنده خدا هم تو خط نصب رام کاستوم و روت کردن گوشی اصلا نبوده. من زیاد با سیستم سامسونگا آشنا نیستم ولی دکمه کم صدا با پاور رو که می گرفتم می رفت تو اودین که فکر می کنم یعنی روت شده تبلت.زیاد سرچ کردم ولی برای این تبلت چیزی پیدا نکردم.
    خیلی ممنون میشم اگه بتونین راهنمایی کنین چطور میشه اینو درست کرد
    من اینحا یه راه حل پیدا کردم.
    [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    ولی مشکلی که دارم اینه که وقتی می خوام رام کاستوم نصب کنم (با cwm) اجازه نمی ده و می گه این رام مال gt-n5100 ولی این تبلت 5110 عه. در حالی که تبلت من هم 5100 عه.ظاهرا مشکلش اینه که این cwm مال 5110 هست ولی من هرچی گشتم ورژنی مخصوص 5100 پیدا نکردم.همه جا برا هر دو یک ورژن دارن.TWRP هم وقتی استفاده می کنم adb نمی شناسش.
    کسی فایل cmw 5100 رو نداره؟؟؟
    و رام 5110 با 5100 فرقی داره ؟؟؟
    avilson آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 0 تشکر در 0 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    سلام/تبلت من صبح که بیدار شدم هنگ بود . با دکمهپاورریست کردم 30 ثانیه کار میکنه و هنگ میکنه دوباره . هرچی اپ بود پاککردم درست نشد. فقط 30 ثانیه کارمیکنه و بعد فریزمیشه .کامپیوتر هم فقط همون 30 ثانیه میشناسدش . چکارکنم؟
    Majidhiro آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 0 تشکر در 0 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    سلام. تبلت 5100 n دارم. شدیدا چشمک میزنه تا ری استارت میشه. ولی وقتی میزنم شارژ میشه این مشکل کم میشه. من سوکت شارژرش رو جدید خریدم و عوضش کردم ولی درست نشد. واقعا نمیدونم چه کنم وقتی میرسه به زیر 50 درصد شارژ شدیدا چشمک میزنه تا خاموش میشه گاهی هم وقتی روشن میشه شارژ یهو 30 یا 40 درصد کم میشه. چه چاره ای دارم؟
    C.y.a.n.o.g.e.n آواتار ها
    مدیر بخش
    سمت
    Galaxy S
    دریافت 1,792 تشکر در 819 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    سوالات و مشکلات متداول Galaxy Note 8.0 N5100/5110
    رام گوشی/تبلت اول
    Cm14 unofficial nougat 7.1
    نوشته اصلی توسط Majidhiro [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    سلام. تبلت 5100 n دارم. شدیدا چشمک میزنه تا ری استارت میشه. ولی وقتی میزنم شارژ میشه این مشکل کم میشه. من سوکت شارژرش رو جدید خریدم و عوضش کردم ولی درست نشد. واقعا نمیدونم چه کنم وقتی میرسه به زیر 50 درصد شارژ شدیدا چشمک میزنه تا خاموش میشه گاهی هم وقتی روشن میشه شارژ یهو 30 یا 40 درصد کم میشه. چه چاره ای دارم؟
    دوست عزيز متوجه منظورتون نميشم چي چشمك ميزنه؟

فلشش كرديد ؟ فكر كنم مشكل از باتريتون باشه ... مشكلات سخت افزاري فقط توسط تعميركار به تجربه بايد برطرف بشن (فكر كنم باتريشو عوض كنه درست بشه)
    Majidhiro آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 0 تشکر در 0 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    نوشته اصلی توسط C.y.a.n.o.g.e.n [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    دوست عزيز متوجه منظورتون نميشم چي چشمك ميزنه؟

فلشش كرديد ؟ فكر كنم مشكل از باتريتون باشه ... مشكلات سخت افزاري فقط توسط تعميركار به تجربه بايد برطرف بشن (فكر كنم باتريشو عوض كنه درست بشه)
    صفحه چشمک میزنه صفحه نمایش.
    arsam_68 آواتار ها
    مدیر ارشد
    سمت
    مدیر ارشد
    دریافت 25,927 تشکر در 11,351 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    نوشته اصلی توسط Majidhiro [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    صفحه چشمک میزنه صفحه نمایش.
    سلام مشکل سخت افزار هست دوست من یا باطری با برد گوشی ، احتمالا از باطری هست چندتا اینجوری دیدم

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    فروش لوازم جانبی به کمترین قیمت ممکن جهت دادن سفارش لطفا به کانال بنده سر بزنید.

SmartLifeQom@

مجموعه کار های من...
    heo314 آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 0 تشکر در 0 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    سلام
    من تبلتم رو روت کردم ولی بعد از چند مدت به wifi وصل میشه اما داخل اینترنت نمیره ! حتی میتونم به مودم (ip 192.168.1.1) وصل بشم و وارد شم اما اینترنت دسترسی ندارم !
    چند بار هم ip رو دستی تغییر دادم ولی وصل نشد چند بار هم اتومات امتحان کردم مشکل حل نشد !
    کسی راه حل داره ؟ حتی ریست فکتوری هم جواب نداده
    mostafa6369 آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 0 تشکر در 0 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    با سلام
    من تبلت note8 را دارم .اما يه مدتي هستش كه چندتا مشكل همزمان پيدا نموده كه فكر كنم تمام انها به يكديگر ربط داره .مشكلات عبارتند از:
    1- روي صفحه نمايش يك كادر زرد رنگي بوجود اورده كه يه سري اطلاعات شامل مدل تبلت.اطلاعات ديگري همچون Band- Memory و..... روي صفحه اورده
    2- تو قسمت تنظيمات و بخش قفل دستگاه بخش هاي مربوط به قفل دستگاه براي حالتهاي PIN-PATTERNغير فعال ميباشد
    3- قبلا زمانيكه دكمه پاور را چند ثانيه نگه ميداشتم ميتوانستم تبلت را رو حالت پرواز يا ريست و.. انجام بدم اما در حال حاضر زمانيكه كليد پاور نگه ميدارم تبلت خود به خود ريست ميشود.
    Kami آواتار ها
    کاربر منتخب
    سمت
    کاربر منتخب
    دریافت 1,290 تشکر در 657 پست
    حمایت مالی از انجمن
    1000 تومان
    نوشته اصلی توسط mostafa6369 [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    با سلام
    من تبلت note8 را دارم .اما يه مدتي هستش كه چندتا مشكل همزمان پيدا نموده كه فكر كنم تمام انها به يكديگر ربط داره .مشكلات عبارتند از:
    1- روي صفحه نمايش يك كادر زرد رنگي بوجود اورده كه يه سري اطلاعات شامل مدل تبلت.اطلاعات ديگري همچون Band- Memory و..... روي صفحه اورده
    2- تو قسمت تنظيمات و بخش قفل دستگاه بخش هاي مربوط به قفل دستگاه براي حالتهاي PIN-PATTERNغير فعال ميباشد
    3- قبلا زمانيكه دكمه پاور را چند ثانيه نگه ميداشتم ميتوانستم تبلت را رو حالت پرواز يا ريست و.. انجام بدم اما در حال حاضر زمانيكه كليد پاور نگه ميدارم تبلت خود به خود ريست ميشود.
    میتونی یه عکس از اون عکسی که میگی بزاری؟
    با توصیفاتی که کردید احتمالاً efs گوشیتون از بین رفته و باید ترمیم بشه
    چیکارش کردید که اینطوری شد؟
    تشکر از زحمات دیگران نشانه شخصیت والای شماست
    Don’t be too hard on yourself. There are plenty of people willing to do that for you
    Love yourself and be proud of everything that you do
    Even Mistakes mean you’re trying

صفحه 127 از 127 نخستنخست ... 2777102117123124125126127

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

and-roid and-roid.ir android android 4 android 4.1 android sdk android4 applications april backup boot brick clockworkmod connected development devices download droid droid4 firefox galaxy galaxy note galaxy note 8.0 n5100/5110 galaxy s galaxy s iii google home screen install international list mail n9005 note odin official official update ota آخرین آموزش آپدیت ابزار اجرا ارور اندروید اندروید 4 اندروید 4.2.2 اندرویدی اپدیت اپرا اچ تی سی ایران ایرانسل اینترنت بازار بازی بخش برنامه برنامه خاصی بروزر بلوتوث بک آپ بکاپ بی دردسر تاچ تایپ تبلت تبلت های اندرویدی تست تصویری تنظیمات جدید جستجو خاموش خبر خرید دانلود دانلود منیجر درایور دوربین دکمه دیکشنری رام رام 4.2.2 رام جدید رام رسمی رام کاستوم راهنمایی رسمی روت روشن روی ریکاوری زمان زیرنویس سامسونگ سرعت سنسور سوالات و مشکلات سونی شارژ صورت کامل عکس partition problems reboot recovery root rooting sammobile samsung samsung galaxy samsung galaxy note samsung kies screen sdk successfully update فارسی فعال فعال کرد فلش فلش پلیر قابلیت مارکت مرورگر مستقیم مشکل مشکلات معرفی موبایل مکالمه نصب نصب رام نصب رام رسمی های هستند هندزفری ویندوز کاستوم کاستوم ریکاوری کاور کمک کیبورد گارانتی گلکسی گلکسی اس گلکسی تب گوشی گوشی های گوگل wi-fi xda

نمایش برچسب‌ها

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)