تنظیمات سایت
+
آواتار شما
نمایش به صورت عریض Flued نمایش به صورت ثابت Fixed
تبلیغات تجاری در اندروید ایران ( تعرفه تبلیغات )
سوالات و مشکلات متداول اسمارت تی وی های سونیسوالات و مشکلات متداول اسمارت تی وی های سونی سوالات و مشکلات متداول اسمارت تی وی های سونی سوالات و مشکلات متداول اسمارت تی وی های سونی سوالات و مشکلات متداول اسمارت تی وی های سونی سوالات و مشکلات متداول اسمارت تی وی های سونی سوالات و مشکلات متداول اسمارت تی وی های سونی
سوالات و مشکلات متداول اسمارت تی وی های سونیسوالات و مشکلات متداول اسمارت تی وی های سونی
سوالات و مشکلات متداول اسمارت تی وی های سونیسوالات و مشکلات متداول اسمارت تی وی های سونی
سوالات و مشکلات متداول اسمارت تی وی های سونی

کاربران برچسب زده شده

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از 41 به 45 از 45
  1. سوالات و مشکلات متداول اسمارت تی وی های سونی

silverbios آواتار ها
    مدیر بازنشسته
    سمت
    مدیر بازنشسته
    دریافت 3,516 تشکر در 1,489 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    STOCK OR CM
    رام گوشی/تبلت دوم
    stock or slim
    سلام
    با توجه به افزایش روز افزون اسمارت تی وی ها بر آن شدیم تا با همکاری شما دوستان عزیز بخشی برای اسمارت تی وی های سونی ایجاد کنیم
    البته دراین قسمت فقط وفقط مشکلات وسوالات متداول خود رو بیان کنید
    در نهایت باید بگم از دادن اسپم(پیام هایی مانند تشکر و یا پیام هایی به فرم اینکه چرا جوابه سوالمو نمیدید جدا خودداری کیند که در صورت مشاهده با کاربر برخورد خواهد شد!)
    در ضمن برای تشکر فقط کافیه از پایین سمت راست هر پست کلید تشکر رو فشار دهید.

با تشکر مدیریت بخش
  2. تبلیغات تجاری در اندروید ایران ( تعرفه تبلیغات )
    atrac آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 16 تشکر در 9 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    نوشته اصلی توسط mossilini [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    دوست عزیزمن هم ی همچین مشکلیوداشتم موقعیکه خریدم زنگ زدم شرکت سونی ایرانکوراهنمایی کرداول ی دورreset factoryکردم بعد مراحلشو1کی1کی جلورفتیم که فکرکنم اوناشوبلدی بعدش مودمموشناختورفتش توسایت سونی.حالاازین دوستمون که زحمت کشیده این فایل دانلودبروزوگذوشته میخوام ببرسم؟واسهw800aهم هست؟میشه درموردنصبش زیادتراطلاعات بدید(توسایتش که فقط رابراهشدارنوشته دستوبای ادم میلرزه ابدیت کنه)وبرنامه های دیگشومثل اینترنت ویدیوهاش یاappهای دیگشوازکجاهاومهمترچجوری نصبش کردتوتی وی؟؟
    عزیزم.ببخش که دیر جواب میدم.شما فایل اپدیت تلویزیونتون رو از این ادرس دان کن[مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]

وقتی فایل زیپ رو دان کردی اونو باز کن و پوشه ای که توش هست رو بریز تو فلش مموری و اونو به تلویزیون وصل کن و منتظر باش تا تلویزیون خودش کاراشو انجام بده ولی به یاد داشته باش که برق تلویزیون به هیچ وجه نباید قطع بشه یعنی خودت اونو خاموش نکنی یا برقشو قطع نکنی.تلویزیون چندباری خاموش و روشن میشه و بعد پیغامی میاد که میگه اپدیت تموم شده و باید فلش رو تلویزیون جدا کنی.نمام
    farzinfar آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 0 تشکر در 0 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    سلام ما یه تلوزیون xbr-55x900a سونی خریدیم یسری مشکلات داره واقعا رواعصاب منه 1-هارد اکسترنالم که میزنم میخام فیلم ببینم تلوزیون قفل میکنه هارد یک ترابایت و فرمت فت 32داره درصورتی که تلوزیونا دگه راحت میخونش2-زیرنویس فارسی نمیخونه
    rouhollah74 آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 2 تشکر در 2 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    سلام تلوریوناسمارته میخوام فریمور جدید بریزم روش ولی کار نمیکنه از سایت سونی دانلود کردم با تشکر
    کیوان 47 آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 5 تشکر در 2 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    دو \ست بالاتر کامل شرح داد ذوستمون atrac
    hrizvandi آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 1 تشکر در 1 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    سلام

دوستان من یه تلویزیون سونی مدل kdl-42w670a دارم

تا حالا 20 بار آپدیتش کردم . در خلال یکی از این آپدیتها که یادم نیست کدومش بود، عملکرد screen mirorring دچار اختلال شده. گوشیم پیداش میکنه، وصل هم میشه فقط رو تلویزیون مینویسه درحال آماده سازی صفحه آینه ای و بعد از چند دقیقه میگه مجددا تلاش کنید. گوشی هم سونی سامسونگ هواوی شیاومی ایسوس و هرچی بگی امتحان کردم هیچکدوم کار نکرد(ولی اوایل که آپدیت نکرده بودم دو ثانیه ای وصل میشد)

به دلایل زیر مطمئنم که سخت افزار وایفای تلویزیون آسیب ندیده

1- بدون مشکل به اینترنت به صورت بیسیم وصل میشه
    2- گوشی به وایفای تلویزیون وصل میشه
    3- dlna عین روز اول کار میکنه
    4 وایفای تلویزیون انواع مودم و هات اسپات رو پیدا میکنه و به درستی وصل میشه و خود هات اسپات تلویزیونم بدون اشکال کار میکنه

صدبار ریست کردم درست نشد که نشد

حدس میزنم تنها راه درست کردنش دانگرید باشه اما نمیدونم روشش مثل آپگریده یا فرق داره

گارانتیشم تموم شده نمیتونم ببرم نمایندگی. پول ندارم

اگه میدونین چطور دانگرید میشه راهنماییم کنین ممنون میشم
صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

android tv code full hd google led lg main media navigation nexus آماده آندروید آپدیت اصلی افزار افزایش اما اول اپدیت اکسس پوینت اکسپریا ایران ایسوس اینترنت بار بالاتر برنامه برنامه خاصی بریک بعد بیسیم تشکر تغییر تلویزیدون هوشمند سونی تلویزیون تلویزیون اندروید تلویزیون هوشمند تنظیمات ثانیه جدید حالا خاموش خرید داد دانلود دانگرید دایرکت راه راهنمایی راهنماییم روش روشن روی ریست ریموت ریموت کنترل زبان زیر زیرنویس ساده سازی سامسونگ سایت سخت افزار سرویس سلام سوالات و مشکلات سونی سیستم عامل شبکه شده شرح شرکت صفحه عربی عکس play screen sony sony smart tv support update فارسی فایل فروش فقط فلش فلش مموری فونت فونت فارسی فیلم قابلیت قفل مدل مدیا مسئله مشکل مشکلات معرفی ممنون مموری منتظر مودم موزیک میخوام میشم میشه مینویسه میگه نرم افزار نشد نصب نمیدونم نکرد نکسوس نیست های هستند هنگ هواوی هوشمند وای فای وایرلس وصل ولی پول چطور کابل کار کامل کامپیوتر کردم کرنل کمک کنترل کنید گارانتی گوشی گوشیم یکی x

نمایش برچسب‌ها

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)