تنظیمات سایت
+
آواتار شما
نمایش به صورت عریض Flued نمایش به صورت ثابت Fixed
تبلیغات تجاری در اندروید ایران ( تعرفه تبلیغات )
سوالات و مشکلات در مورد نرم افزارها 2

کاربران برچسب زده شده

صفحه 158 از 158 نخستنخست ... 58108133148154155156157158
نمایش نتایج: از 1,571 به 1,576 از 1576
  1. سوالات و مشکلات در مورد نرم افزارها 2

Kingbabying آواتار ها
    مدیر بازنشسته
    سمت
    مدیر بازنشسته
    دریافت 1,927 تشکر در 570 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    سوالات و مشکلات در مورد نرم افزارها 2سوالات و مشکلات در مورد نرم افزارها 2

در این قسمت تمام سوالات و مشکلات پیرامون نرم افزار ها قرار می گیرد
    لطفا از پرسیدن سوال در بقیه تاپیک ها خودداری کنید
  2. تبلیغات تجاری در اندروید ایران ( تعرفه تبلیغات )
    سوالات و مشکلات در مورد نرم افزارها 2
    mehrashkan آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 667 تشکر در 340 پست
    حمایت مالی از انجمن
    4444 تومان
    گوشی / تبلت من
    سوالات و مشکلات در مورد نرم افزارها 2سوالات و مشکلات در مورد نرم افزارها 2
    رام گوشی/تبلت اول
    5.0.2
    رام گوشی/تبلت دوم
    Stock 4.4
    نوشته اصلی توسط amir.m.s [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    سلام خدمت دوستان عزیز سایت and-roid
    بعد از مدت ها دوری برگشتم و البته فقط سوال دارم
    من به دلایلی تلگرام رو پاک کردم و حالا متوجه شدم بعد از دو ماه دوری از این پیامرسان اکانت من پاک شده یا به اصطلاح delete account شده
    من اکانتم رو پاک نکردم و ظاهرا به خاطر تنظیماتی که قرار داده بودم تا بعد از دو ماه پاک بشه پاک شده (که اشتباه کردم)
    حالا میخواستم بدونم با این اوصاف اگر بنده بعدا تلگرام نصب کنم٬ چت ها و کانال هام برمیگردن یا اینکه اگر دوباره نصب کنم انگار از صفر شروع کردم؟
    ضمن اینکه من روی کامپیوتر شخصی ام هم تلگرام دارم. الان ولی کامپیوترم پیشم نیست که چک کنم ممنون میشم کمکم کنید
    همه چیز پاک شده و انگار از صفر اومدین
    کامپیوتر و گوشیم فرق نمیکنه

Sent from my HTC One_E8 dual sim using Tapatalk
    Amir.Forums آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 0 تشکر در 0 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    Amir.Forums:
    سلام.بارها واسه آندروید گوشی نوت 4 من ،پیام آپدیت آندروید میومد که منم براحتی میزاشتم دانلود کنه و نصب بشه.تا اینکه آندروید 6.0.1 اومد که اونم اجازه دادم نصب کنه که بعداز اپگرید کلا گوشیم ریخت بهم از شارژ خالی کردن و مخصوصا وقتی که اینترنت گوشی روشن باشه.تااینکه یه پیام اپدیت دیگه اومد که درموردش توضیحات داده بود که رفع ناقصی اندروید قبلی بود.که اون روهم دانلود و نصب کردم که بازهم همون مکافاتهای قبلی هست و برطرف نشده.حالا میخواستم بپرسم راه وچاره من چی هست وباید چیکارش کنم.و با اپدیت جدیده گاهی پیش میاد که با شارژ 40 یا 50 وحتی 70درصدهم یهو ارور شارژنداشتن میده و گوشیم خاموش میشه و دیگه روشن نمیشه تا شارژر رو بهش نصب کنم و جالبش اینه به محض وصل کردن کابل شارژ روی صفحه باتری رو نشون میده که مثلا همون 40_50 درصد شارژهستش و ادامه میده به شارژ100درصد.
    خلاصه سپاسگذارتون میشم که راه حلی پیش پام بزارین
    Amir.Forums آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 0 تشکر در 0 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    نوشته اصلی توسط Amir.Forums [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    Amir.Forums:
    سلام.بارها واسه آندروید گوشی نوت 4 من ،پیام آپدیت آندروید میومد که منم براحتی میزاشتم دانلود کنه و نصب بشه.تا اینکه آندروید 6.0.1 اومد که اونم اجازه دادم نصب کنه که بعداز اپگرید کلا گوشیم ریخت بهم از شارژ خالی کردن و مخصوصا وقتی که اینترنت گوشی روشن باشه.تااینکه یه پیام اپدیت دیگه اومد که درموردش توضیحات داده بود که رفع ناقصی اندروید قبلی بود.که اون روهم دانلود و نصب کردم که بازهم همون مکافاتهای قبلی هست و برطرف نشده.حالا میخواستم بپرسم راه وچاره من چی هست وباید چیکارش کنم.و با اپدیت جدیده گاهی پیش میاد که با شارژ 40 یا 50 وحتی 70درصدهم یهو ارور شارژنداشتن میده و گوشیم خاموش میشه و دیگه روشن نمیشه تا شارژر رو بهش نصب کنم و جالبش اینه به محض وصل کردن کابل شارژ روی صفحه باتری رو نشون میده که مثلا همون 40_50 درصد شارژهستش و ادامه میده به شارژ100درصد.
    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟سپاسگذارتون میشم پاسخ من روهم بدین....
    arsam_68 آواتار ها
    مدیر ارشد
    سمت
    مدیر ارشد
    دریافت 26,211 تشکر در 11,513 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    نوشته اصلی توسط Amir.Forums [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    Amir.Forums:
    سلام وقت بخیر ، اخرین نسخه رام گوشیت بگیر با اودین فلش کن ، بعدش یک با ریست فکتوری و در اخر بذار شارژ گوشی کامل تموم بشه و گوشی رو با یک شارژر امپر پایین شارژ کن بذار ۱۰۰ ٪ بشه

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    فروش لوازم جانبی به کمترین قیمت ممکن جهت دادن سفارش لطفا به کانال بنده سر بزنید.

SmartLifeQom@

مجموعه کار های من...
    mehdi2092 آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 1 تشکر در 1 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    سلام خدمت شما خطا در نصب ارور error -dexopt
    اندروید Lollipop اب نبات چوبی 5.1
    من چند ماهی میشه میخوام این برنامه رو نصب کنم اما موفق نمیشم چون خطا نصب میده برنامه نسخه مجانی(free ) نصب میشه اما نسخه پرمیوم نه ((( من نسخه مجانی رو کامل پاک کردم دیتا...))) اما نصب نشد گوشی رو رسیت فکتوری کردم اما نصب نشد نمیدونم چرا نسخه پرمیوم نصب نمیشه خطا رو در عکس ببینید

حالا تو تنظیمات گوشی قسمت چاپگر ها میرم ببینید

مارکت

میاد برای نصب اما نسخه مجانی هست 15 روزه

هر کاری میکنم نصب یشه نصب نمیشه نمیدونم مشکل کجاست نسخه پرمیوم نصب نمیشه نسخه مجانی نصب میشه نمیدونم مشکل کجاست؟؟؟ ((حتی رسیت فکتوری کردم گوشی اما نصب نشد این خطا برای چی هست مشکل کجاست؟؟
    Masoud773 آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 0 تشکر در 0 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    سلام

وقتی نقشه های جی پی اس رو روشن میکنم موقعیت خودمو نمیتونه پیدا کنه و این پیام روی گوشی star 2 plus میاد و موقعیت فعلی رو نمیتونه بیاره. اندروید 4.4.2 هست. مشکلش از چیه؟؟؟؟

allow device location to get exact position
صفحه 158 از 158 نخستنخست ... 58108133148154155156157158

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

ace amazon and-roid and-roid.ir android apk app appstore arc backup cache code cpu data desire desire hd droid force close galaxy galaxy ace galaxy mini galaxy s go keyboard htc htc desire ics java keyboard map market milestone mini miui mobile one آموزش آندروید آندرویدی آپدیت اجرا ارور از داخل گوشی اسکرین اسکرین شات اصلی اندروید اپرا ایران ایرانی اینترنت باز هم باز کردن بازار بازی بازی ها بخش بررسی برنامه برنامه های به مارکت بهتر بکاپ تاچ تبلت تحریم تست تصویری تغییر تغییر رام تم جالب جاوا جدید دانلود دانلود منیجر دسترسی دسترسی به مارکت دکمه دیکشنری رام رام رسمی رام کاستوم راهنما راهنمایی رسمی روت روی ریستور زیرنویس سرویس سوالات و مشکلات شدن صفحه کلید عالی pdf pro root smart smart keyboard pro system theme فارسی فایرفاکس فایل فعال فعال کرد فلش فیلم مارکت مارکت ایرانی مارکت ایرانی اندروید مجازی مجانی مختلف مرجع مستقیم مشخص مشکل مشکلات معرفی مموری مموری کارت موبایل موضوع نرم افزار نرم افزارها نصب نصب برنامه نقشه های هستند ویروس ویندوز کاستوم کامپیوتر کتاب کرک کمک کیبورد گوشی گوشی های گوگل یکجا video voice x x10 xperia xperia arc xperia x1

نمایش برچسب‌ها

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)