تنظیمات سایت
+
آواتار شما
نمایش به صورت عریض Flued نمایش به صورت ثابت Fixed
تبلیغات تجاری در اندروید ایران ( تعرفه تبلیغات )
در هنگام نصب برنامه های اندروید مراقب دسترسی های برنامه باشید !!!در هنگام نصب برنامه های اندروید مراقب دسترسی های برنامه باشید !!! در هنگام نصب برنامه های اندروید مراقب دسترسی های برنامه باشید !!! در هنگام نصب برنامه های اندروید مراقب دسترسی های برنامه باشید !!! در هنگام نصب برنامه های اندروید مراقب دسترسی های برنامه باشید !!! در هنگام نصب برنامه های اندروید مراقب دسترسی های برنامه باشید !!! در هنگام نصب برنامه های اندروید مراقب دسترسی های برنامه باشید !!!
در هنگام نصب برنامه های اندروید مراقب دسترسی های برنامه باشید !!!در هنگام نصب برنامه های اندروید مراقب دسترسی های برنامه باشید !!!
در هنگام نصب برنامه های اندروید مراقب دسترسی های برنامه باشید !!!در هنگام نصب برنامه های اندروید مراقب دسترسی های برنامه باشید !!!
در هنگام نصب برنامه های اندروید مراقب دسترسی های برنامه باشید !!!

کاربران برچسب زده شده

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از 41 به 49 از 49
    @&&@$67 آواتار ها
    مدیر بخش
    سمت
    Google Nexus 5
    دریافت 5,290 تشکر در 2,222 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    Stock 6.0.1/RR 6.0.1
    سلام
    با استفاده از برنامه apk permission remover هم میشه قبل و بعد از نصب برنامه موردنظر قسمت هایی ک دسترسی خطرناک دارن رو حذف کرد (روی بعضی از برنامه ها جواب نمیده و برنامه نصب نمیشه)بدون روت
    با برنامه app ops میشه دسترسی هارو هم قطع کرد فقط نیاز به روت داره
  2. تبلیغات تجاری در اندروید ایران ( تعرفه تبلیغات )
    eagle1 آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 11 تشکر در 7 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    گوشی / تبلت من
    رام گوشی/تبلت اول
    4.1.2
    مدیران عزیز لطف کنن چند تا برنامه که میشه باهاش پرمیشن ها رو مسدود کرد معرفی کنن و بزارن تو پست اول . سه برنامه که تو این تاپیک معرفی شده بود رو نصب کردم ولی به درد بخور نبودن متاسفانه
    شاهین94 آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 2 تشکر در 1 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    سلام دوستان
    دوست دخترم برای من کادو گوشی خریده میخواستم بدونم امکانش هست نرم افزار جاسوسی چیزی روی گوشی نصب کرده باشه که قابل نمایش جزو برنامه ها نباشه و بتونه به اطلاعات گوشی من دسترسی داشته باشه؟
    Hadi sadati آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 0 تشکر در 0 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    خوب خیلی از همین برنامه ها اینترنی هستند و اگه جلوی دسترسی به اینترنتشو بگیری چطور میخوای اجراش کنی.
    در ضمن از مدیر به خاطر توصیه مهمشون تشکر.خودم تا حالا دقت نمیکردم
    Hadi sadati آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 0 تشکر در 0 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    نوشته اصلی توسط aza.moa [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    متاسفانه برنامه های ایرانی قصد سوء استفاده احتمالی رو دارن. توی قیصبوک هم به طور سازمان یافته برنامه هایی نوشته میشن که انواع اطلاعات رو به سرقت میبرن و مردم هم با ذوق و شوق ازشون استفاده میکنن.

Sent From my Xperia S
    بهتره نرم افزاری رو که میخوای نصب کنی از راه درست بدست بیاری مثلا از بازار یا مارکت های معروف دیگه که حداقل یه تست معمولی شده باشن نه از اینترنت که ممکنه شامل بدافزار یا چیزای دیگه باشه
    ofigh آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 1 تشکر در 1 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    [ROOT] XPrivacy Installer Pro v3.6.18 Stable Patched می تواند از فاش شدن اطلاعات حساس و حریم خصوصی شما جلوگیری کند. XPrivacy قادر است دسته ای از اطلاعات که برنامه ها می توانند به ان دسترسی داشته باشند را محدود کند. چندین دسته اطلاعات به عنوان مثال مخاطبین یا مکان می توانند محدود شوند. به طور مثال اگر شما دسترسی به مخاطبین را برای یک برنامه محدود کنید، این منجر به ارسال یک لیست خالی مخاطب به برنامه می شود. در نتیجه هنگامی که کسی وارد Contacts شما شود چیزی مشاهده نمی کند و بخش مخاطبین شما خالی است. به همین ترتیب می توانید دسترسی یک برنامه (مانند برنامه فیس بوک) را به محل اقامت خود محدود کرده و یک مکان جعلی را جایگزین آن کنید.

نکته: برای استفاده از این برنامه دستگاه شما باید روت شده باشد. Xposed Framework نیز مورد نیاز است.

**** نکته: اگر با پیام Not Installed مواجه می شوید، ابتدا نسخه قدیمی/قبلی/مارکت را حذف کنید.
    البته دردسر نصب دارید
    اول باید برنامه Xposed Installer رو نصب کنید و بعد باید framwor این برنامه رو در حالت recovery در بعضی از گوشی ها نصب بشه
    و بعد تا زه این برنامه اجرا میشه و امکانات بسیار جالبی داره
    ail603601 آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 0 تشکر در 0 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    نوشته اصلی توسط DARKSKIES [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    خب دوسته عزیز راهش اینه ک تو پست اول گفته شد

برنامه رو ک نصب میکنی Permission هاشو کنترل کن

موفق باشی
    یکی به من بگه این دسترسی چی کار میکنه؟
    نوشته:
    ارسال سیگنال های لینوکس به برنامه ها
    میخوام نصبش کنم ولی میترسم ویروس باشه
    من این دسترسی رو فقط تو دوتا برنامه دیدم یکی همین برنامه و دومی یه برنامه هست که پیشفرزض روی همه ااندروید ها هست اسمش هم shell هست
    حتی خود اندروید هم همچین دسترسی نداره!؟؟
    HedayatR آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 0 تشکر در 0 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    نوشته اصلی توسط ofigh [مهمان گرامی قبل از ثبت نام قادر به مشاهده لینک ها نیستید ، برای ثبت نام کلیک کنید ]
    [ROOT] XPrivacy Installer Pro v3.6.18 Stable Patched می تواند از فاش شدن اطلاعات حساس و حریم خصوصی شما جلوگیری کند. XPrivacy قادر است دسته ای از اطلاعات که برنامه ها می توانند به ان دسترسی داشته باشند را محدود کند. چندین دسته اطلاعات به عنوان مثال مخاطبین یا مکان می توانند محدود شوند. به طور مثال اگر شما دسترسی به مخاطبین را برای یک برنامه محدود کنید، این منجر به ارسال یک لیست خالی مخاطب به برنامه می شود. در نتیجه هنگامی که کسی وارد Contacts شما شود چیزی مشاهده نمی کند و بخش مخاطبین شما خالی است. به همین ترتیب می توانید دسترسی یک برنامه (مانند برنامه فیس بوک) را به محل اقامت خود محدود کرده و یک مکان جعلی را جایگزین آن کنید.

نکته: برای استفاده از این برنامه دستگاه شما باید روت شده باشد. Xposed Framework نیز مورد نیاز است.

**** نکته: اگر با پیام Not Installed مواجه می شوید، ابتدا نسخه قدیمی/قبلی/مارکت را حذف کنید.
    البته دردسر نصب دارید
    اول باید برنامه Xposed Installer رو نصب کنید و بعد باید framwor این برنامه رو در حالت recovery در بعضی از گوشی ها نصب بشه
    و بعد تا زه این برنامه اجرا میشه و امکانات بسیار جالبی داره
    منم از همچی برنامه های استفاده می کردم به قول فقط دردسیر نصب xposed هست فکر کنم permisan master بود
    و دسترسی بیهوده برنامه را قطع می کردم
    ولی بعضی برنامه ها اجازه نمی دن دسترسی شون قطع بشه برای مثال
    برنامه مشهور صفحه کلید swiftkey اجازه قطع دسترسی به اینترنت نمی ده و در صوزت قطع دسترسی برنامه اجرا نمی شود و این ظن جاسوسی بودن را بالا می بره
    qsaeedi آواتار ها
    سمت
    کاربر انجمن
    دریافت 0 تشکر در 0 پست
    حمایت مالی از انجمن
    __
    سلام دوستان،من یک سوال دارم که ممنون میشم اگه کسی بلده راهنمایی کنه،چطور میشه جلوگیری کرد از شناسایی اپلیکیشهای نصب شده توسط یک برنامه دیگه،مثلا در برنامه مارکت کافه بازار در قسمت برنامه های نصب شده تمامی برنامه هایی که از قبل رو گوشی هست رو لیست میکنه،یا بعضی وقها برنامه ای هست که برای اجرا شدن پیغام میده که فلان برنامه رو پاک کن تا اجرا بشم.
صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

access point apk app applications blackmart bluetooth connection boot call log code cpu development gmail google gps ics install list manager map mini mobile network آنتی ویروس آندروید آپدیت ابزار اتصال اخبار ارسال ارسال پیامک ارور اشاره اصلی افزایش امنیتی انجمن انجمن تخصصی انجمن تخصصی اندروید انجمن تخصصی اندروید ایران اندروید اندروید 4 اندروید ایران اپدیت اپل ایران ایرانی اینترنت باتری بخش برنامه برنامه اندروید برنامه های بلوتوث بهتر بهترین بوت تخصصی تخصصی اندروید تغییر تنظیمات توضیحات جالب جدید جیمیل حافظه خاموش خبر خریداری دانلود در آندروید در حد درخواست دسترسی رام رام میوی رقیب روشن روی ساخت سخت افزار سرویس سریع سیستم عامل سینک شبکه شدن عدم اتصال عکاسی عکس play play store pro rom settings system task usb فایل فعال فناوری قابلیت قدیمی قسمت های لیست مارکت مارکت ایرانی مارکت ایرانی اندروید مختلف مستقیم مشخصات مشکل مشکلات مصرف باتری معرفی مهم موبایل موضوع موفقیت نرم افزار نرم افزارها نرم افزارهای نصب نصب برنامه نقشه های هستند وای فای وجود دارد ویبره ویجت ویروس پاک کردن پسورد پشتیبان پیامک کامپیوتر کتاب کتاب خوان کمک کنترل کنترل گوشی کننده گوشی گوشی های گوگل voice wi-fi wifi xperia xperia mini

نمایش برچسب‌ها

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)